Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Jeszcze jest jedna chętna Pani, ale pies musi być sprawdzony do dzieci. Wiwiś na razie nie do adopcji, reszta albo nie sprawdzona albo średnio się nadaje. Domek blisko być musi - jakby cos się mojemu syneczkowi działo, to wpadam na interwencję ;) Pęka mi serce... to łobuz złodziej serc niewieścich :lol:
  2. Wypadałoby suni odnowić ogłoszenia, mam nadzieję, że znajdę czas.
  3. [quote name='malawaszka']wiem, że Ci cięzko, ale trzeba się cieszyć :calus: który to domek? ten katowicki?[/QUOTE] Tak, Katowicki. Inne się posypały. Wiesz... 3 letni pies jest znacznie za stary :crazyeye: ankiety karze wypełniać - nawiedzona baba ze mnie :shake:
  4. Z samych opisów można sie zakochać :D
  5. [quote name='malawaszka']znaczy że w środę przeprowadzka???[/QUOTE] No :-( Dlaczego jak zawsze mi się trafiają ciemni chętni, to teraz nie dość, że domek fajny, to jeszcze Pan otwarty na rady, nie zachowuje się jakby zjadł wszystkie rozumy. Nawet jak się rozmyślą, to i tak nic z tego, bo są inni chętni :shake:
  6. [quote name='malawaszka']ale Luna jest na diecie :evil_lol: [/QUOTE] Ale co ty mi sugerujesz, ze mój pies jest za gruby??!! Nie denerwuj mnie, bo mam zły dzień :angryy:
  7. Nic nie napiszę, nic a nic :sadCyber: A w środę, to już chyba pęknę :placz:
  8. Mania chyba za stara dla owych Państwa... :lying: :angryy:
  9. To ja tez przyjadę, ale biorę Kluchę, niech Luna ma coś z życia :P
  10. [quote name='kaja555']no Miśka daj się złapać a co do zostawiania jej, ciężko powiedzieć, bo kiedyś moga wszystko zamknąć i co wtedy? Jak już będize stara i cięzko jej będzie znależć dom. Ja też pracuję w firmie, która mieści się na trerenie byłej kopalni, mamy tu koty i próbuje je wydawać, bo nie wiadomo jak kiedyś będzie. Amika zdrowiej! Nie daj się tej wiedżmie z Będzina, te klątwy to nic, ale pamiętam że też w piątek pluła na ludzi....[/QUOTE] Wystarczy, ze zmieni się kierownictwo i już może być problem. Ona nie tylko będzie stara, ale kompletnie niedomowa - a starszego psiaka przyzwyczaić bardzo ciezko. Chyba, ze któryś z pracowników jakby co weźmie ją do siebie. Tylko to też różnie bywa....
  11. [quote name='divia_gg'][B]Prosimy jeszcze o pieniazki, bo sterylka ma byc w tym tyg... [/B][/QUOTE] Teraz nie mam, mogłabym w marcu 30 zł dołożyć.
  12. Jakiego domku szukacie dla Mani? Kto zajmuje się jej adopcją, przekazałąbym namiary do osoby chętnej na suczkę sznaucerkową. Domek do sprawdzenia, zapowiada sie super.
  13. [quote name='malawaszka']uwaga uwaga!!!!! od dzisiaj chodzimy po schodach:sweetCyb:[/QUOTE] Do kotów?? :lol:
  14. [quote name='Dark Lord']Widocznie jedne psy toleruje innych nie, [/QUOTE] A może za mało dyscypilnki i różki wyrosły :diabloti: Moja suka wyskoczyła do niej z ryjem, wątpię czy takiego psa można lubić ;) Mnie też ostatnio moja suka zaskoczyła, ciapa ciapowata, miłość na 4 łapach i rozpoczęła awanturę z tymczasikiem... Stres - moze i Gabi tak odreagowuje??
  15. To co piszesz jest bardzo dziwne. U Teresy było sporo psów, miała nawet spotkanie z moją suką... która nawet z przyjaznymi psami wchodzi w konflikty. I Gabi zdecydowanie nie miała ochoty na konfrontację. W zyciu bym się po niej nie spodziewała.
  16. Najlepiej sprawę zakończymy, jak nie oddamy go nikomu :evil_lol: Waszka, chcesz?? Czekamy do poniedziałku, potem zobaczymy kto naprawdę chce psa, a kto tylko na Tymkową urodę leci :eviltong:
  17. Nic tylko zabić. Ja już mam dosć, wynosze się na inną planetę :lol:
  18. Długo ma, bo czekałyśmy z kastracją. Ale nie powiem, ludzie sie zabijają ;) Obawiam sie tylko jednego, opisuje jaki ona jest... u mnie, po moich dośw. z poprzednią brodatą. Ale to jest sznup, sznup sznupwy, trzeba go umieć odp. prowadzić, żeby na głowę nie wlazł.
  19. Co to za cisza??
  20. [quote name='malawaszka']marlenka jest trochę domków chętnych na sznaucerki teraz, ale nie wiemy z zerduszko czy polecać Elvisa? jakby ktoś był świadomy tego że to psiak po operacji i ze musi ćwiczyć?[/QUOTE] No właśnie, właśnie - jak on z dziećmi? Ma sznupowy charakterek czy jest z tych milszych ;)
×
×
  • Create New...