-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zdjeciami tez nie pogardzimy ;) -
[quote name='Equus']Energy przez działalność na rzecz bezdomnych pudli nie ma czasu prowadzić swojej galerii! Pewnie dziewczyny są zazdrosne?;)[/QUOTE] Ja dlatego nie mam swojej galerii ;)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Taki pies, może lepiej jak poczeka trochę, a znajdzie mądry dom... nie tak jak Hugo i Aldo :( -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']obcięty już całkiem? pokazuj całego!!!! podmieniłabym fotki w allegro[/QUOTE] Obcięty, ale po cięciu go wykapałam i wygląda jak kołtun :lol: Podrasuje go jeszcze i poczekam na słonko, bo dziś ciemnica straszna. Bidna Pepa :( Moja Kluseczka też tak przeżywała. Obiecałam sobie wtedy, że żadnemu zwierzakowi już tego nie zrobię. Zaraz napiszę tekst... znaczy spróbuję. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oj te baby ;) Chłopcy spokojniej dochodzą do siebie. Słitasnego buziaka dla pepci ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jak nocka minęła???? u mnie masakra... nieprzespana w 90% :/[/QUOTE] Jak to jak?? Spaliśmy sobie wtuleni w siebie :loveu: Kochana morda. Jak ja go oddam :-( Pepa tak szalała?? -
[quote name='koci-świat']Ogi jest naprawdę wspaniałym, niekonfliktowym psem. Jedno jest pewne-nie może być jedynakiem. Drugi pies, nawet gdy całkiem Ogim się nie interesuje, powoduje że jest on całkiem spokojny i nie szczeka non-stop. Na razie zasuwa w kołnierzu-bardzo interesował się szwami po kastracji. Ale nawet kołnierz mu w niczym nie przeszkadza. Ktoś kto go adoptuje będzie miał dużo szczęścia.[/QUOTE] Ciekawe z tym szczekaniem, mi się wydał taki cichutki ;) Dużo szczęścia to miał on, u nas w schronie nikt by go nie zauważył :(
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Chyba tylko na allegro sznupowym i stronie. Taki kołtun, na nieciętej sierści (takiej jaka on ma), to się z robi w miesiąc. Moja suka non stop czesana, strzyżona, a i tak jakieś kołtuny się jej robią. On nie tylko kanapowiec, ale i łyżkowiec [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] Cztery, że mam grubą dupę :diabloti: [/B][/QUOTE] A to jest powód do chodzenia na basen czy nie?? Cos się poubiłam ;) Waszka, same latawice masz w domu :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Drugi zwrot z adopcji! Coś z tym trzeba zrobić :( Ja nie wiem czy my po Chińsku mówimy, czy nikt nas nie słucha... -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Wszytko ok. Oczka też ok :) Ale on grzeczny :loveu: Dokładny wiek ciężko ustalć - z powodu przodozgryzu. Ale bankowo nie wiecej niż 3... raczej 2 :multi: Iiiii.... nie chciał iść spać :-o ale jak już usnął, to mu pchły po jajkach skakały :evil_lol: Super działa mój spray na pchły :shake: Dzwoniły 2 chętne osoby: jedna jak jej pies zniedołężniał uśpiła, druga do budy nie na łańcuch. Wymiękam. -
A gdzie kurduple?? Bosko i pięknie, tylko te brody dziwne ;) Ja bym musiała swój osobisty wzorzec wprowadzić ;)
-
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Bez powodu na pewno pies nie szczeka. Ale nie ma co podciągać każdego ujadania pod lęk separacyjny. Pies, który ma prawdziwy lęk separacyjny, jest w takim stresie, że ani stróżowanie mu nie w głowie, ani jedzenie. [quote name='Helga&Ares']To akurat tylko pogorszy sytuację.[/QUOTE] U mnie polepszyło: radyjko, pies nie słyszy dźwięków z klaki schodowej i nie ujada. Nawet jak zaszczeka, to sąsiedzi go nie słyszą tak bardzo. Pierwszym krokiem jeśli pies szczeka na "cos", jest odizolowanie go od tego. Ale faktycznie, nei am sensu się produkować, bo nie am dla kogo. -
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Tak jak Helga piszesz ma instynkt pilnowania. Jak ktoś przychodzi to pilnuje chałupy. Każdy ruch na schodach ujadanie. [/QUOTE] A nie mają możliwosci odizolowania psa w innym pomieszczeniu? I tak prosto z mostu: po jaką cholerę był im sznaucer? Bo rasowy?? :angryy: -
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Z tym, że pies, który szczeka, gdy zostaje sam, nie musi mieć od razu lęku separacyjnego - szczególnie jeśli tylko szczeka. Miała już psa i z lekiem i ot ujadającego i to całkiem różna bajka. Szkoda, ze nikomu się nie chce popracować, a było tyle czasu :( -
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG'] Musi być w domu gdzie non stop jest ktoś w domu.[/QUOTE] Albo w domu, gdzie ktoś nad nim popracuje. Przykre :( -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Każdy ma już dość śniegu ;) -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też :) Oj Beżu, Beżu :( -
Punia vel Bella - przylepa szuka najlepszego domku
zerduszko replied to Betta's topic in Kotki już w nowych domach
Ale ona piękna :) Przydałoby się jej allegro. -
Jak Kosa została Miśką - mix sznaucera sredn w krk schronisku
zerduszko replied to agamika's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']to jak ja i mój TZ :roflt:[/QUOTE] hmmm - skąd to znam ;) -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Szał zakupów :multi: