Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Super wieści, a ile deklaracji potrzeba?? Przydałoby się ściągnąć więcej osób, tylko kogo, jak wszyscy podeklarowani :(
  2. Zdjeciami tez nie pogardzimy ;)
  3. Dobrze zrobiona klatka - są psy które baaardzo szybko akceptują klatkę, inne dłużej. Nie wolno jednak wsadzić psa do klaki i zostawić. Ale potwierdzam, moja suki ją uwielbiają, ta nieznosząca psów zawsze tam się izoluje i jest przeszczęśliwa, jak ją zamykam, bo inne psy jej nie przeszkadzają.
  4. [quote name='Equus']Energy przez działalność na rzecz bezdomnych pudli nie ma czasu prowadzić swojej galerii! Pewnie dziewczyny są zazdrosne?;)[/QUOTE] Ja dlatego nie mam swojej galerii ;)
  5. Taki pies, może lepiej jak poczeka trochę, a znajdzie mądry dom... nie tak jak Hugo i Aldo :(
  6. [quote name='malawaszka']obcięty już całkiem? pokazuj całego!!!! podmieniłabym fotki w allegro[/QUOTE] Obcięty, ale po cięciu go wykapałam i wygląda jak kołtun :lol: Podrasuje go jeszcze i poczekam na słonko, bo dziś ciemnica straszna. Bidna Pepa :( Moja Kluseczka też tak przeżywała. Obiecałam sobie wtedy, że żadnemu zwierzakowi już tego nie zrobię. Zaraz napiszę tekst... znaczy spróbuję.
  7. Siedział tam tyyyyle lat, kilka tygodni go nie zbawi.
  8. Oj te baby ;) Chłopcy spokojniej dochodzą do siebie. Słitasnego buziaka dla pepci ;)
  9. [quote name='malawaszka']jak nocka minęła???? u mnie masakra... nieprzespana w 90% :/[/QUOTE] Jak to jak?? Spaliśmy sobie wtuleni w siebie :loveu: Kochana morda. Jak ja go oddam :-( Pepa tak szalała??
  10. [quote name='koci-świat']Ogi jest naprawdę wspaniałym, niekonfliktowym psem. Jedno jest pewne-nie może być jedynakiem. Drugi pies, nawet gdy całkiem Ogim się nie interesuje, powoduje że jest on całkiem spokojny i nie szczeka non-stop. Na razie zasuwa w kołnierzu-bardzo interesował się szwami po kastracji. Ale nawet kołnierz mu w niczym nie przeszkadza. Ktoś kto go adoptuje będzie miał dużo szczęścia.[/QUOTE] Ciekawe z tym szczekaniem, mi się wydał taki cichutki ;) Dużo szczęścia to miał on, u nas w schronie nikt by go nie zauważył :(
  11. Chyba tylko na allegro sznupowym i stronie. Taki kołtun, na nieciętej sierści (takiej jaka on ma), to się z robi w miesiąc. Moja suka non stop czesana, strzyżona, a i tak jakieś kołtuny się jej robią. On nie tylko kanapowiec, ale i łyżkowiec [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
  12. [quote name='Maga100'] Cztery, że mam grubą dupę :diabloti: [/B][/QUOTE] A to jest powód do chodzenia na basen czy nie?? Cos się poubiłam ;) Waszka, same latawice masz w domu :diabloti:
  13. Drugi zwrot z adopcji! Coś z tym trzeba zrobić :( Ja nie wiem czy my po Chińsku mówimy, czy nikt nas nie słucha...
  14. Wszytko ok. Oczka też ok :) Ale on grzeczny :loveu: Dokładny wiek ciężko ustalć - z powodu przodozgryzu. Ale bankowo nie wiecej niż 3... raczej 2 :multi: Iiiii.... nie chciał iść spać :-o ale jak już usnął, to mu pchły po jajkach skakały :evil_lol: Super działa mój spray na pchły :shake: Dzwoniły 2 chętne osoby: jedna jak jej pies zniedołężniał uśpiła, druga do budy nie na łańcuch. Wymiękam.
  15. A gdzie kurduple?? Bosko i pięknie, tylko te brody dziwne ;) Ja bym musiała swój osobisty wzorzec wprowadzić ;)
  16. [quote name='Alicja']Pisałam PW do Zerduszko ale nie odpowiedziala na moje PW ( dałam linka do wątku ) ...wiem , że ona miała chyba jakieś małe psiaki , [/QUOTE] Nie odpisałam, bo pisałam tu... Mnie to chyba szlag trafi z tym dogo :angryy: Także przepraszam za ciszę :shake: Sprawa nieaktualna?
  17. Bez powodu na pewno pies nie szczeka. Ale nie ma co podciągać każdego ujadania pod lęk separacyjny. Pies, który ma prawdziwy lęk separacyjny, jest w takim stresie, że ani stróżowanie mu nie w głowie, ani jedzenie. [quote name='Helga&Ares']To akurat tylko pogorszy sytuację.[/QUOTE] U mnie polepszyło: radyjko, pies nie słyszy dźwięków z klaki schodowej i nie ujada. Nawet jak zaszczeka, to sąsiedzi go nie słyszą tak bardzo. Pierwszym krokiem jeśli pies szczeka na "cos", jest odizolowanie go od tego. Ale faktycznie, nei am sensu się produkować, bo nie am dla kogo.
  18. [quote name='AnkaG']Tak jak Helga piszesz ma instynkt pilnowania. Jak ktoś przychodzi to pilnuje chałupy. Każdy ruch na schodach ujadanie. [/QUOTE] A nie mają możliwosci odizolowania psa w innym pomieszczeniu? I tak prosto z mostu: po jaką cholerę był im sznaucer? Bo rasowy?? :angryy:
  19. Z tym, że pies, który szczeka, gdy zostaje sam, nie musi mieć od razu lęku separacyjnego - szczególnie jeśli tylko szczeka. Miała już psa i z lekiem i ot ujadającego i to całkiem różna bajka. Szkoda, ze nikomu się nie chce popracować, a było tyle czasu :(
  20. [quote name='AnkaG'] Musi być w domu gdzie non stop jest ktoś w domu.[/QUOTE] Albo w domu, gdzie ktoś nad nim popracuje. Przykre :(
  21. Każdy ma już dość śniegu ;)
  22. Ale ona piękna :) Przydałoby się jej allegro.
  23. [quote name='malawaszka']to jak ja i mój TZ :roflt:[/QUOTE] hmmm - skąd to znam ;)
×
×
  • Create New...