Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Do mnie dzwonili ludzie z Katowic, pytam o dośw. z rasą - a to jakaś różnica? Powiedziałam o czujności i szczekliwości sznupków - to my się jeszcze zastanowimy ;)
  2. [quote name='weszka']Cóż... o gustach się nie dyskutuje. Ale wzorzec jest jeden :cool3: [/QUOTE] Szopko, mój gust mieści się we wzorcu ;) Zresztą ja się nie znam, ale chacie mordy mi się nie podobają ;)
  3. Same fajne piesy z tego naszego schronu :)
  4. Dzięki Ci kochana, tel. się już rozdzwonił, ale na razie bez konkretów.
  5. A już się bałam, że sprawa się rozejdzie ;)
  6. Piękny ten nasz agresor :) :loveu:
  7. Bardzo proszę o ogłoszenia dla chłopaka, ja nie mam za bardzo jak zrobić.
  8. [quote name='Soema'][B]Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc,[/B] ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE] Czy to jakiś żart??
  9. [quote name='Jasza'] Generalnie spacer z dwoma futrzakami jest o niebo przyjemniejszy od spaceru z jednym egzemplarzem..no, może trochę głowa boli z ciągłego odwracania się na wszystkie fronty...:evil_lol: [/QUOTE] Z trzema to dopiero jest bal :P
  10. A ja myślałam naiwnie, ze się Pancia odnajdzie...
  11. [quote name='malawaszka']Drops ma wewnętrzne rozpuszczalne[/QUOTE] A jak to wygląda? Bims też ma i się martwię, że coś nie tak - ma inne niż Timi i już streess ;) [quote name='malawaszka']tak - kocice się uspokoiły i poszły pod nóż za jednym razem bo ja bym się nerwowo wykonczyła jeździć z nimi i się bać za kazdym razem - a tak miałam jeden stres i koniec - oby się dobrze goiło wsio :kciuki:[/QUOTE] Trzymam za całą 4 - szalona jesteś ;) Ty się faktycznie powinnaś na te bliźnięta zdecydować, albo na czworaczki od razu ;)
  12. Trzymałam kciuki ;) Ps. Kontaktowałaś się z ta kobietą??
  13. [quote name='malawaszka']noo i jakby kto pytał to Dropsik już po kastracji, kocice moje dwie też - teraz kilka dni i gra muzyka - wreszcie będą mogły iść na dwór[/QUOTE] To jednak kocia mogła?? Jakie Drops ma szwy, zewnętrzne? Coś mi się Bimsowe nie podobają?
  14. [quote name='weszka'] A co jest dziwnego z brodami??? [/QUOTE] Mam inny ideał piękna, że to tak ujmę ;)
  15. Zaznaczyła teren i będzie spokój ;) [SIZE=1]Skoro długu nie ma, to ja nie wysyłam tej mojej "pseudo-deklaracji". Informuję, żeby nikt mnie za niesłowna nie wziął ;)[/SIZE]
  16. Dla porównania ;) [quote name='zerduszko'] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/SpacerDS012.jpg[/IMG] [/QUOTE] [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/sz3.jpg[/img]
  17. Długo myślałam, jak to zmienić i liczyłam na Cię. Polska język być trundna. A ja być zmęczona.
  18. A co to za zakazane forum?? ;)
  19. Wspaniale :) Przez awarię dogo cieszę się z opróżnianiem ;)
×
×
  • Create New...