-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do mnie dzwonili ludzie z Katowic, pytam o dośw. z rasą - a to jakaś różnica? Powiedziałam o czujności i szczekliwości sznupków - to my się jeszcze zastanowimy ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Skąd masz kota?? Jak w szpitalu? Drops widzę, że dobrze ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']Cóż... o gustach się nie dyskutuje. Ale wzorzec jest jeden :cool3: [/QUOTE] Szopko, mój gust mieści się we wzorcu ;) Zresztą ja się nie znam, ale chacie mordy mi się nie podobają ;)
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
zerduszko replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ale ten świat mały :) -
Same fajne piesy z tego naszego schronu :)
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ci kochana, tel. się już rozdzwonił, ale na razie bez konkretów. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A już się bałam, że sprawa się rozejdzie ;) -
Piękny ten nasz agresor :) :loveu:
-
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o ogłoszenia dla chłopaka, ja nie mam za bardzo jak zrobić. -
[quote name='Soema'][B]Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc,[/B] ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE] Czy to jakiś żart??
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Generalnie spacer z dwoma futrzakami jest o niebo przyjemniejszy od spaceru z jednym egzemplarzem..no, może trochę głowa boli z ciągłego odwracania się na wszystkie fronty...:evil_lol: [/QUOTE] Z trzema to dopiero jest bal :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Drops ma wewnętrzne rozpuszczalne[/QUOTE] A jak to wygląda? Bims też ma i się martwię, że coś nie tak - ma inne niż Timi i już streess ;) [quote name='malawaszka']tak - kocice się uspokoiły i poszły pod nóż za jednym razem bo ja bym się nerwowo wykonczyła jeździć z nimi i się bać za kazdym razem - a tak miałam jeden stres i koniec - oby się dobrze goiło wsio :kciuki:[/QUOTE] Trzymam za całą 4 - szalona jesteś ;) Ty się faktycznie powinnaś na te bliźnięta zdecydować, albo na czworaczki od razu ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo i jakby kto pytał to Dropsik już po kastracji, kocice moje dwie też - teraz kilka dni i gra muzyka - wreszcie będą mogły iść na dwór[/QUOTE] To jednak kocia mogła?? Jakie Drops ma szwy, zewnętrzne? Coś mi się Bimsowe nie podobają?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Brak słów :( -
[quote name='weszka'] A co jest dziwnego z brodami??? [/QUOTE] Mam inny ideał piękna, że to tak ujmę ;)
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaznaczyła teren i będzie spokój ;) [SIZE=1]Skoro długu nie ma, to ja nie wysyłam tej mojej "pseudo-deklaracji". Informuję, żeby nikt mnie za niesłowna nie wziął ;)[/SIZE] -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dla porównania ;) [quote name='zerduszko'] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/SpacerDS012.jpg[/IMG] [/QUOTE] [img]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/sz3.jpg[/img] -
Sznaucer mini - niewidzialny, wyrwany po roku więzienia, MA DOM :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Długo myślałam, jak to zmienić i liczyłam na Cię. Polska język być trundna. A ja być zmęczona. -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Janka skakaj na pierwszą ;) -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co to za zakazane forum?? ;) -
Liza Delikatność- w hotelu rozkwitła - W DOMU ZOSTAŁĄ PRAWDZIWĄ DAMĄ
zerduszko replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :) Przez awarię dogo cieszę się z opróżnianiem ;)