Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. [quote name='SZPiLKA23']Łubudu siema;][/quote] A kogo my tutaj mamy:loveu: Cześć Sarciowa:multi:
  2. Ile wiosenek liczy Gustaw:loveu:?
  3. Ołosznienia. Ja mu wyróżniłam alegratkę- dziękujcie Saphirce bo mi zakupiła kodziki:loveu:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] dokumentuję czynności fizjologiczne ...częstotliwość ich wykonywania :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Takie coś to możesz wciskać SM:lol:
  5. Hmm..laski i żabo ja nie mam materialnie jak pomóc. ALe moglibyście wstawić w 1 poście albo tu psiaki ani Romy potrzebujące DT albo DS? Zawsze się jakąs tam gratke czy ogłoszonko skrobnie;)
  6. Szybka akcja:razz: To można zmienić tytuł? ;)
  7. Super wygląda na takim jasnym tle:loveu: Ale wysikać sie spokojnie to byś mu pozwoliła- pornografia:diabloti:
  8. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:Ozzy też zajmuje fotel TZta ...ten najbliżej TV i pilota :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti:wredoty, ja zawsze jak wchodzę do domu zastaję włączone TV:lying:
  9. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/index9.html[/url]
  10. Nie znalazłam na 1 stronie: Czesław, Rexus, Kaja
  11. Ja się boję co tu się będzie działo w Wielkanoc:siara:
  12. Oto co moja suka robi gdy nie ma mnie 5 minut w pokoju: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/36/a42ce1c41f47f474.jpg[/IMG][/URL] Alu śnniegu teraz juz wogóle nie ma:shake:
  13. Ale fajna surykatka na 1 zdjęciu:loveu::razz:
  14. Foxi ma takie piękne ślepka!!!:loveu::loveu::loveu: Dawaj te wietrzne fotki!:multi: I wpadnij czasem do nas:diabloti:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czy dostanę rogaliczka :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Musiałabyś się pospieszyć:evil_lol:
  16. Fajne masz kundlisze:loveu:, widzę gromada ssaki, rodzina kanapowce:cool3:-- jak u mnie:evil_lol: Coś chyba popieprzyłam, ale nie ważne, witam, chyba jestem tu po raz pierwszy:multi:
  17. CD z piłeczką: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/bf578254d1735329.jpg[/IMG][/URL] Ta piłka jest niezniszczalna:cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/410/6a87f4ede4686a82med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/300/44e1a8dc6ca8726cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/299/ece5356d91445f06med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/409/c7efda83d9756900med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Cześć:multi: Widzę, że byłaś na tym strasznym wątku:lol: U nas też nie ma już śniegu, ale zimno jest:mad: U mnie zaraz będa fotki z piłką:cool3:
  19. Sarcia jest taka subtelna, delikatna i zadumana:loveu::loveu:mm Ja Ci już od dawna powtarzam, gdyby jej dodać sztylet na grzebiecie to będzie wyglądać jak Rhodesian:cool3:
  20. [quote name='Selket']Jak dobiegniesz pierwsza do kuchni to rogale będą Twoję :grins: A dziękuję:oops:[/quote] I tak pierwsze zawsze beda moje psy:shake:
  21. CZeść [B]Selkecikowa, Alu i Agatko:multi::multi: [/B]To zdjęcia z wczoraj.Jak widać resztki sniegu..Kora z kolegą: [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/410/6edf02ef4419cc35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/35/b38e247057cc4913med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/35/cc16d0ac25f22dbf.jpg[/IMG][/URL] [/B]I takie niezaciekawe kanapowe: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/35/e68fc30e0000c8c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/299/c93242d220b5f2b4med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Ale fajne świniaczki:loveu: Lusce do pyska w tej obróżce:evil_lol:
  23. [url]http://img262.imageshack.us/img262/64/foto032bc6.jpg[/url] morderczyni drobiu:diabloti: Ale przez te piękne uchy i oczy wszystko się jej wybaczy:loveu:
  24. Jakiż on mroczny i zły:loveu: Będzie z niego kiedyś bydlak:razz::evil_lol: Ślicznnie razem wyglądają:cool3:
  25. Dobrze, że nie jest jeszcze tak zimno:shake:
×
×
  • Create New...