-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
No coż są ludzie i parapety.;) Pytam po raz 3. Potrzebna aukcja cegiełkowa czy nie? Potrzebna kasa na leczenie? Jakby znaleźć osoby deklarujące jakąś stałą kwotę co miesiąc, to od razu łatwiej będzie szukać DT- będzie DT - będzie można wyleczyć, oszacować koszty co miesięcznego leczenia, będzie łatwiej znaleźć DS. Reakcja łańcuchowa. Tutaj DT to podstawa, bo czekać aż DS spadnie z nieba nie ma co czekać. Poproś może autorkę watku by napisała w ttule, albo w pierwszym poście, żę pomoc finansowa potrzebna, jak się zbierze deklarację, latwiej znaleźć DT. -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ale Baal jest bezdomny, póki co- bazarki więc można robić, można otwarcie podać w pierwszym poście konto i juz za wczasu zbierac fundusze, ja rozumiem Cię- bo mam podobna sytuację.;) Cieżko jest psom wyagającym leczenia:shake: A wiesz, zawsze lepiej znaleźć dom, jeśli była by pomoc finansowa.:roll: -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='tifet'][B]powtarzam że nie wiem[/B]... musiałabym mieć jej dane aby Ci powiedzieć czy konkretnie Ona się kontaktowała... do mnie dzwoni/pisze od kilku do kilkunastu osób dziennie... większość nie chce chorego psa... ale jest też wiele pseudohodowli którzy walą prosto z mostu że może być chory byle mógł robić dzieci... mało jest konkretnych osób :shake:[/quote] Posty skacza,:mad: zadałam pytanie wcześniej niż Ty odpowiedzłałaś.;) Już napisałam do tej babki na gg:p -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='tifet'] Agatka powinna Ci wysyłać takie wypowiedzi odrazu z nikami aby nie było nieporozumień... bo ja nigdy nie chciałam pieniędzy na żaden hotel czy DT... pytałam czy mogliby pomóc ewentualnemu DT np. w karmie lub inny sposób.... dla mnie Baal nie nadaje się do hotelowego kojca... jak już DT lub hotel w stylu pensjonatu domowego... zresztą wszyscu od początku byli nastawieni że można się wypowiadać ale i tak główna decyzja to ja lub azylek... więc pisać wszelkie propozycje i sugestje można... ale jak widać psiak dalej w azylku nie w hotelu więc to m in Agatka powinna zauważyć i dać wreszcie spokój temu hotelowi... pies jest chory w przyszłości będzie wymagał prawdopodobnie weterynaryjnej karmy i oczywiście leczenia sama karma to koszt przy takim [B]psie około 300zł miesięcznie plus leczenie, nagłe sytuacje, kołnierze które się nagminnie psuje, leki i inne... 1000zł[/B] minimum jak nic się przyda mieć w portfelu bo jak mu się pogorszy to skąd pieniądze??? Dom stały weźmie kredyty ale one też w pewnym momencie się kończą... a uśpić psa bez mojej zgody nie można... dożywotnio jest to w umowie... i gwarantuję że bym się nie zgodziła... a pies jakby był nie leczony w odpowiedni sposób tylko na taki na jaki fundusze pozwalają to wybacz ale już nie jeden tak psiak wracał w gorszym stanie i nie zawsze dało się uratować...[/quote] Przecietny Kowalski nie oszukujmy się bedzie wolał sobie za tę kasę kupić rasowego psa, takie sa polskie realia. Ale zakładając, że znajdzie się osoba o dobrym sercu, ale jak to na polskie zarobki bywa nie stać jej będzie od razu wyłoyć 1000zł. W takim razie chcialam zapytać o taki wariant, czy jest możliwość założenie Baalowi skarpetki i wrzuceniu tam grosza, który jak wiemy zapewne przyda się na leczenie i na wspomaganie przyszłego domu, czy z groy zakładamy, że szukamy domu kory ma spore dochody finansowe i stać go na takie wydatki z góry? Chodzi mi o pomoc na poczatku leczenia. Nie ma w tym poscie ironi,złośliwości, jest pytanie co dalej? -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
No a co z tą osobą, o ktorej pisałam? Pytała o Baala? Zrezygnowała? Napisze do tej babeczki na gg.;) -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Nic wielkiego,tyle akurat mogłam... Kod wysłany:lol:[/quote] Zrobione:loveu: -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
No coż czesto się zdarza na dogo zjawisko grupowego plucia jadem;) Więc się na to nastawiłam:evil_lol: Gwoli wyjaśnienia: Ja: Po pierwsze, od razu mozna było zrobić zrzutkę kasy, a nie czekać aż Agata przeleje pieniądze, przecież Agata mogła byc domem wariantowym, zamiast czekac na mannę z nieba, można było psa nadal ogłaszac i szukać domu w Polsce, jak by nie wyszło zostaje dom u Agaty. Nie każdego stać na hotelik. A moja wypoaiwedź dlatego była pełna pretensji do "Was", bo zaatakowaliscie ją i postawiliście pod ścianą, przecież ten pies formalnie nadal jest bezdomny. Tifet: jaki hotelik??? ja się przecież nie zgodziłam na hotelik... chodziło o pilne leczenie przecież prawie z dnia na dzień psiak zaczął być w tragicznym stanie... pierwsza wizyta u lekarza to koszt około 200zł... pies jest aktualnie leczony i gdyby nie z dnia na dzień pomoc to napewno byłoby tak źle że strach pomyśleć przecież napisałam że Agatce dam/damy psiaka tylko zdrowego skoro nie stać ją na leczenie... Baala leczenie może w przyszłości sięgnąć koło lub nawet ponad tysiaka miesięcznie... Ja: Nie czytałam watku, ale Agata mi kopiowała posty na gg i w niektórych postach pisało, ze ma dać 300zł na DT, czy tam na hotel, nie wiem nie wnikam. Malo mnie to obchodzi- bo to już nic nie zmieni, chodziło mi tylko o sposób potraktowania Agaty. Sama w dalszym ciągu oferują pomoc w ogłoszeniach jesli będzie trzeba. No i opublikowanie PW bez mojej zgody zniesmaczyło mnie. Bywa czasem, że czuję, że nie do końca znam prawa na dogomanii. Żadnych niedomówień;) Gdzie on m aogłoszenia? Ostatnio jakaś babka pisała, chciała zaadoptować Lenkę, ale głownie na Baalu jej zalezało- zniechecała ją choroba. pisała do Was ta osoba? -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak, kochana jestes!!!:loveu::loveu: -
SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!
Rybka_39 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Dostalas odpowiedź- ode mnie, możesz sobie ja opublikować. Ja więcej udziału w dyskusji nie wezmę. Zdaję sobie sprawę, że zaraz zostanę oblana gnojem.:p -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Grzenka kod zwrotny wysylasz mnie;) Ewentualnie moge dac tansze? -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1767379_mam_rok_ale_bez_czlowieka_nie_dozyje.html"]Mam rok, ale bez człowieka nie dozyje wiosny![/URL] -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reksiu21']A Lejdi jest troche niezadowolona z powodu diety jaka jej zastosowalam.:evil_lol: Niezly z niej lakomczuch. Jak dzis dalam jej i Poziomce smakolyki, to ona tylko czekala az Poziomka podniesie glowe, zeby jej wyrwac z pod nosa. Jak burza rzucala sie w jej kierunku, ta nawet nieweidziala co to bylo, taka Lejdi szybka sie okazala.:diabloti: A pozatym to musze powiedziec ze cudownie chodzi na smyczy. Absolutnie nieciagnie, patrzy sie caly czas na czlowieka, i krok za kroczkiem idzie, zeby nawet troszeczke niepociagnac. Psa na smyczy wogole nieczuc.:loveu: Czy ona zawsze tak chodzila, czy to zasluga Zaby???:cool3:[/quote] Zuch laska:loveu: -
[quote name='katik']Magia uwielbia polowania - na myszy i krety. :evil_lol: duża zwierzyna mniej ją interesuje. :eviltong:[/quote] JAk to? A ryżą świnie Korę goniła:evil_lol: Witaj, Magusia wypiękniała:loveu:
-
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Grzenko podałabym Ci mój nr konta, ja mu robie allegro...gdybyś miała ochote zasponrować wyróżnienie,to naprawde bylibyśmy wdzięczni... alegratki nie ma...o jakim profilu mówisz o na Naszek Klasie?[/quote] No to ja zrobię. Daj link do allegro, skopiuje tekst. -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Dwukrotnie zobowiązywałam się do pokrycia wyróżnienia na Allegro i prosiłam o nr konta do przelewu. Można by było też pokazać go na Naszej Klasie, często stamtąd jest duża pomoc, a tu sytuacja przecież jest bardzo zła:shake:[/quote] A alegratkę tez deklarujesz wyrożnic? Tylko smsem? -
Pewnie wszystko dobrze, to co ma pisać:razz:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Cześć katik!:multi::multi: Kaja: wkurzona deka po cieczce, bez kija nie podchodź:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/38/494bf4937d8bb57b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/38/9596653c885a1982.jpg[/IMG][/URL] fretka:lol:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/415/d23844c3037b20d4.jpg[/IMG][/URL] -
Przyszłam poogladać puchate misie:loveu: Niespelnione marzenie mojego ojca:diabloti:- tak samo jak i ONek. Najbardziej rozwaliło mnie zdjęcie z pierwszych stron, jak maly ppuchaty bielutki szpicek szama krwiste mięcho i ma całą mordke we krwi:evil_lol:
-
CZeść zuzankowa:multi: [url]http://i35.tinypic.com/i6dso6.jpg[/url] skala 1:10 :evil_lol: A krolikowate fajne:loveu:
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
Rybka_39 replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']Czy Rudzia tam się pasie trawką??[/quote] Dobry patent, a i jak oszczędnie wyprowadzasz psy na pastwisko jak się nażrą to do domu, dlatego taka trawka ogolona:diabloti::evil_lol: A czemu Rudzia musi być na lince?:cool3: -
Cześć, przylazłam z rewizytą! Fajnego masz Dindusa:loveu::loveu: Taki łowcarkowy:cool3: Widzę, że niedaleko mieszkacie, może się kiedys umowimy.:cool1:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Na zachęte dam Kajęncję: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/9348e826ceed818a.jpg[/IMG][/URL] Zaraz więcej. Jak bedziecie grzeczni:diabloti: -
[url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz384-3.jpg[/url] przyczajona lwica w trakcie polowania:loveu: po sprawdzeniu jakosci gleby: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz397-1.jpg[/url] ruszyła do ataku: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz401-1.jpg[/url] niczym rakieta: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz398-3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz003-6.jpg[/url] rhodesjan obczaja teren:loveu::cool3:
-
[url]http://img244.imageshack.us/img244/2771/33tu6.jpg[/url] czerwony kapturku strzeż się, bo wilczyca ruszyła na polowanie!:loveu: