Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Pamietasz mnie jeszcze Klocusiowa!:cool3: Jak zwykle piękne zdjęcia, takie pelne emocji:loveu: Dobra przestaje pieprzyć, po prostu chciałam się przywitać i pochwalic fotki!:multi:
  2. Oo..mje kochane Gonziki i Slkeciki będzie dobrze:loveu: Gonzikowi zdrówka, a Tobie sił do nauki!!! No i rogaliczki widzę super:cool3:
  3. A z resztą co za różnica i tu świniaki i tu:loveu: i te są zajebiaszcze i te:diabloti:
  4. JAkie Pascal ma piękne oczki:loveu:, takie niewinne:cool3::diabloti:
  5. http://images26.fotosik.pl/243/fa66715528dfcf63.jpg Cudowna, ma taki ciekawy kolorek no i imię adekwatne do jej urody:loveu:
  6. Wchodząc do galerii patrząc po tytule spodziewałam się świnek morskich:lol: A tu takie f:diabloti:ajne psiury:loveu: Uwielbiam bulowate:diabloti:, ostatnio jak sie moja sucz bokserka bawiła z astem, myślalam, że ast da jej popalić, ale to bokserka okazała się wredną suką, dominującą świnia, która pilnuje gryzaka i straszy warczeniem w zabawie. EDIT **** znowu nie ta galeria. Cześć Vectra i wybacz:diabloti::lol:
  7. [url]http://www.poczterylapy.republika.pl/00.JPG[/url] Jaka kozetka:shocked!::cool3:troche duża.:cool3: Fajne chłopaki, przyjde do Was w piatek:evil_lol:, a mnie ciekawi, czy Uzi nie pcha sie Tobie do wyra tylko tak grzecznie na posłanku śpi:evil_lol:?:diabloti:
  8. Kocham Was, musimy się trzymać razem:lol:, w kupie raźniej i nie zginiemy w tym nowoczesnym świecie:lol:
  9. A to gdzie Wy mieszkacie?:cool3:BBetko:cool3:
  10. [quote name='agaciaaa']Cześć :) nadrobiłam zaległości, widziałam mnóstwo fotek ;) super Kora szalała z briardzikiem :loveu: I czytałam o buziaku :lol:[/quote] Ooo to Ty dużo nadrobiłaś:loveu: Witaj kochana, witam wszystkich:loveu: Dziś Kora na porannym spacerku szalała po resztkach sniegu, zrobiła rundkę w piaskownicy, upapłała cały ryj faflasty przyszła do domu i uwaliła się na wyrko:angryy: A kilka dni temu stoczyłam rodeo, bo ja kąpałam
  11. [quote name='gagata']Wiesz,Rybko, niektórzy jak mają szczęście , to i bez rozumu dobrze lądują...:evil_lol::eviltong:[/quote] NP ja, moje zwierzaki i muchołówka:loveu:- podobny poziom inteligencji:evil_lol: Lejdi buziak na drogę!!!:loveu::loveu:
  12. Dotarł już wyróżniłam;)
  13. HAHA Ci mili pastwo są na dogo, adoptowali już wcześniej psiaka i są "sprawdzeni". Jaki ten świat mały:lol:
  14. Dostałam decyzję, nie taką jakiej się spodziewałam, ale jestem mile zaskoczona. To młode małżeństwo, kochają zwierzaki:loveu::loveu: Dlatego nie chcą podjąć decyzji pochopnie. Chcą przemysleć, za równa ZA jak i PRZECIW. To bardzo odpowiedzialne podejście, zobaczymy.;) Ta Pani pisała do mnie takie rzeczy..np. że nigdy by nie oddała suni, chce oszczędzić jej rozczarowań dlatego dopiero w wekeend na spokojnie dadza mi odpowiedź.:loveu:
  15. Dla Dianeczki wyrożnione dzięki mojej sponsorce Saphirce:loveu: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1757195_tylko_mnie_kochaj.html"]alegratka[/URL]
  16. [quote name='Saphira'][SIZE=3]RYBKA ! TY nie myśl tylko ogłoś psinkę jak [/SIZE] [SIZE=3]potrafisz. Wykupię Ci kodzik [/SIZE]:lol:[/quote] następny świniak obrzydły:loveu: mam skrzynke na PW, zablokowaną:mad: A alegratka juz dawno jest, tylko zapomniałam napisać:cool3:
  17. Jak ludzie sprawdzeni, myślę, że warto skorzystać z takiej szansy.
  18. Jak kupujesz kolenego kundlelka w typie "Jorka"- nie licz na pomocne odpo. w stylu czy wyrośnie na rasowego itp.itd. Nie szkoda Ci kasy w błoto? Ile to kosztuja z rodowodem 100z0ł, 1200? Dołożysz i nie martwisz się co z niego wyrośnie wiesz, że masz rasowego yorka, a nie jorka po nie wiadomo jakim ojcu.:cool3:
  19. Za kilka godzin dostanę odpowiedź. Na razie nie robię sobie złudnej nadziei. Za bardzo znam ludzi...:roll:
  20. Batmanku czemu Ty nie jesteś suczką:placz:. Państwo chcieli ale sunie.:-( Batmanek to mój ulubieniec jest, typowy czarny kundel, jak moja Kaja:loveu: i wcześniejsza suńka Sara...zawsze mi się przyplatają jakieś czarne kundliki:loveu: Gdybym się przeprowadziła do domu z ogrodem, Batman grzałby dupkę ze mną i moimi psami pod kołderką:-(
  21. Ja na mojego wymarzonego huskiego, czekam już chyba 7 rok:placz:..i se jeszcze poczekam:roll: Ale za 2 lata mam zamiar kupić dobcia z upatrzonej hodowli, albo adoptować. Znając życie po drodze znów jakiegoś kundla przytacham do domu- to a propo tych trzeźwo do adopcji podchodzących.:lol: Bo ja mam większe serce i szczęście niż rozum:cool3:
  22. O uwielbiam ryże psiury:loveu: Sznurka zazdrościmy, bo u nas wytrzymuje kilka dni i wygląda jak szmata do podłogi:shake: No i kotecek śliczny:loveu:
  23. Oj Dagula, przypadkowo zajrzałam na staffiki i zobaczyłam, że tam też ubliższ ludziom, a jak się kogoś ubliża na forum publicznym to się o tym otwarcie mówi, bo takie osoby są banowane, ale fajnie jestem skarżypytą:multi:- dodam sobie do podpisu bo mam 2 nowe rangi- jeszcze jakaś mi zarzucisz?:razz: Na tym forum toleruje sie poglądy, dopóki- dopóty te poglądy są poparte argumentami i nie wyrządzają nikomu KRZYWDY, my wyrządzamy krzywdę jednostką, ale ty TYSIĄCA- oczywiscie w przenośni, mowiąc o suchych poglądach, nie czynach.
  24. [quote][B] Jamnikofani na których można liczyć wychowując jamnika:[/quote] [/B]Moja suka to też jamnik tylko z spłaszczonym ryjem jak mowi isadorka:cool3::lol:, czasem w miarę możliwości mogę pomóc, o ile mnie sytuacja nie przerośnie. Ogolnie parówki są zajebiaszcze, szczególnie ciotki DG32, które sa przekonane, że ciotka KOra im nie straszna i to dla nich pikuś, toerują ja na spacerach, ale w każdej chwili mogą jej dać w mordę:evil_lol: A na serio uwielbiam szorściaki:loveu:
×
×
  • Create New...