Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Na której stronie znajde zdjęcia Mańka? Wszystkie maniutki są okropne:diabloti:, choćby mania na DT u Majqi..taka mała, miała być grzeczna no i jest :siara:
  2. [quote name='Jo37']Odstąpiłam swoje miejsce u Murki dla " dzikiej suni od Erki " . Postaram się równiez dokładać się do opłaty hotelowej z tym ,że teraz nie mogę określić kwoty . Kontaktujcie się bezpośrednio z Murką . Przekażcie proszę Ewie życzenia powrotu do zdrowia .[/quote] a o która sunie chodzi o Rudzie?
  3. Perełka to młode psisko, ale nie zapominajcie też o Bianeczce:-(
  4. A będzie więcej zdjec? Bez tego ani rusz.:shake:
  5. [quote name='Reksiu21']No to zalezy....:eviltong: A co potrafisz???:evil_lol::evil_lol:[/quote] JA Cię z moją psią trójcą obronią przed akwizytormi i takimi tam:diabloti: A na serio, fajnie, że dziewczyny dojechały i są całe i zdrowe:loveu:
  6. Laski, wiem, że to co tu napiszę może wydać się drastyczne. Ja mu wyróżnię alegratkę, ale jeżeli w ciągu kilku tygodni nie znajdzie nawet DT i dalej będzie mial depresję...to nie lepiej mu ulzyć?:-(
  7. [quote name='Juliusz(ka)']Angels - ja się w przepychanki o wyższości jednej rasy nad drugą nie dam wciągnąć:diabloti:. Argumentu 'psy-mordercy' też nie podniosę. Ale TTB nie lubię i już. A spaniela wyciągnęłam z kapelusza - ot, przykład niewielkiego psa, rasy NIEbojowej. Z moim futrem, któremu testosteron przesłania w tej chwili 90% świata, NIE chciałabym spotkać się z TTB bez smyczy. NIE wierzę w to, że statystyczny, normalny pies na zaczepki mojego nie odpowie. Spanielem zajęłabym się ja. TTB wolałabym się nie zajmować... Ja mam uraz do spanieli, wolę TTB, i mnie i mojej suce ich towarzycho odpowiada. Nie boję się żadnego psa dopooki widzę, że ma normalnego właściciela. A jeśli właściciel tuk, to nawet jamnika się obawiam:diabloti:
  8. Moj Rexus też był na wpół dziki, właściwie do tej pory ufa tylko kilku osobom;), ale i tak warto jest pracować z takim psem, a jaka satysfkcja jak sie na prostą wyjdzie?:cool3: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1760067_ruda_sierotka_czy_pokazesz_jej_ze.html"]Ruda sierotka[/URL] Ona jest przepiękna!:loveu::loveu: Myślę, że jakby jej się poświęciło dużo uwagi, to y wyszła na prostą.;) Erka dużo zdrowia Ci życzę!!!!:loveu:
  9. [quote name='Mokka']Nie będzie golony, tylko smarowany specjalnym żelem. Psa zazwyczaj kładzie się na boku i powinien leżeć spokojnie i nieruchomo. Walka z pacjentem i unieruchomianie na siłę może spowodować nienajlepszy obraz badania.[/quote] Moja miała robione na stojąca,;), co do restzy zgadzam sie, grunt to żeby pies był nieruchomo..tija:roll:
  10. [quote name='eduso']A czy ktos moglby powiedziec jak wyglada badanie echokardiograficzne ?[/quote] Moja sucza stała, miała podpiete krokodylki i podłączone do kompa, trwało to kilkanascie minut.;) Gdy ja trzymałam sucz wet był przy kompie, a wcześniej (chyba przy EKG) jeździł jej takim uurządzeniem do USG po brzuchu.;)
  11. No to zaciskam mocno kciuki!:multi:
  12. Są jakies nowe fotki?:loveu:
  13. Na razie zrobiłam dla 3 psów alegratki, info w tym drugim wątku:roll: I tam przeczytałam, że Bera ma DT?
  14. Dobry przyszłam odpowiedzieć:razz: Już wiem czemu Vectra tak rzadko daje fotki:diabloti::cool3:
  15. No nie, o biada mi, nie dość, że zdjecia w stawaim raz na rok to, jeszcze je zmniejszać bede musiała:-( wróciły stare czasy:diabloti::cool3: Żancia to jest nas 2 aczkolwiek, ja nie wiedzialam z poczatku, że on ma czerwone oczy, tego nie widać;)
  16. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1759186_bera_mala_sunia_z_ogromnym_serduszkiem.html"]Bera małą sunia, o wielkim sercu[/URL]
  17. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1759180_lenka_mloda_owczarzyca_odda_swe_serce.html"][U]Lenka, odda serce za dom[/U][/URL] Sponsorowane wyróżnienia przez Saphirkę:loveu::loveu:
  18. JA mam 2 duże i małego, przyznam, że mały jest o wiele bardziej absorbujący niż 2 duże raem wzięte. A miłość jaką obdarzy Cię przygarnięty psiak jest bezcenna im większy psiak tym więcej bizolków:loveu:
  19. O matko, moj pudelku:-(..dziewczyny a u Murki, Wiosny czy gdziekolwiek nie ma miejsca?:placz:
  20. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1759172_niezwyklej_urody_dingo_laciata_przylepa.htmlhttp://"]Dingo alegratka[/URL]
  21. Wszystkie nadal potrzebują ogłoszeń? Każdemu z osobna zrobić alegratkę? Na kogo podawać kontakt?
  22. Wpisuje sie na watek. Czy wszystkie psy z 1 postu nadal potrzebują domu i ogłoszeń? Wszystkim z osobna zrobić alegratki?;) A Tusia idzie na DT czy DS? Ja nie w temacie wątek ma za dużo stron:oops:
  23. Nareszcie jestem ZA:multi:, wszystko mi siępodoba:multi:
  24. [quote name='Selket']Zrobiłam podwójną porcję i zostało mniej niż pół:roll: Ja nie wiem gdzie one znikają :niewiem: A reszta jes na dole w miseczce :grins: Z czekoladą orzechową z Lidla :grins:[/quote] O to może jednak się załapiemy:cool3: Gratuluję biologii!!:multi::multi:
  25. [quote name='żaba88']A dlaczego Wy tak płaczecie? Trzeba się cieszyć że domki będą![/quote] Właśnie:cool1: Płakać to trza jak biją, a nie jak tulą:cool3:
×
×
  • Create New...