Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Teraz Puśka, obcinałam jej ostatnio pazurska to i się na sesyjkę załapała.;) Puśka niedługo, bo w styczniu będzie miała swoje 5 urodzinki:cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/417/1b7a9057930100fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/39/8c533c283a002696.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/39/882a583924cc667b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/39/f1b2b71bb94d783a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/304/cad67c9f54347246.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/416/f200fae469d56c12.jpg[/IMG][/URL] :loveu:gupecek
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/416/bd28d792575dcc6b.jpg[/IMG][/URL] Nieufny do obcych, wystraszony dzikus z lasu- pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobił;) i dlatego został wypłoszem:loveu: Teraz nadal jest nieufny, ale nie boi się szczekać uwielbia ruch i jest szajbnięty.;) Zaraz dam fotki Rexa z zabawy piłeczka i potem Pusiakową.;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/422/6a779a0a1592c617med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/39/47040b3b3c440ed3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/39/c8113db450792038.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/39/996776f8801f0795.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/304/595882d39b1d3246.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/303/192abcdd549e8912.jpg[/IMG][/URL]
  3. One sa CUDNE!!!!! [url]http://images31.fotosik.pl/413/37a0ecf54204a731.jpg[/url] Jak liski polarne!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: pucipucimiziziz tyle mi się nasuwa jak je widzę:loveu::evil_lol:
  4. [quote name='jbk'][URL]http://images31.fotosik.pl/416/3dbdfe78a8139a3c.jpg[/URL] - jak możesz takiego pięknego psiaka nazywać wypłoszem?? :crazyeye:[/quote] To jest milutkie okreslenie jego charakteru:loveu::lol: Cześć agatko i Asiaczku:loveu: Justyna, dała, dała, co miala nie dać:diabloti:, swięta idą to dała:evil_lol: katik wyhamuj, muszę cos poszukać. Chcecie zdjęcia mojej Puśki?:evil_lol:
  5. [quote name='Jasiek']Koniecznie coś trzeba w tym kierunku zrobić.Niech psy zaczną w końcu decydować w swoich sprawach i ponosić wszelką odpowiedzialność:evil_lol::evil_lol:Znam takie co żyją zgodnie z naturą i w ten sposob zasilają dwa razy w roku swoim potomstwem lokalne schonisko.[/quote] Nic+nic; dobrze, wiesz o co mi chodziło. Nie wiesz? Trudno. Przykro mi, że wybrałeś akurat ten fragment wyrwany z kontekstu, jestem za sterylizacją, ale nie w tym temacie o tym. Za kopiowaniem tez bym była, gdyby był ku temu powód. [quote]Ta świadomość jest bardzo chwiejna.Wielu przeciwników kopiowania nie widzi nic złego w zabiegach sterylizacji czy kastracji ,wymachując hasłem,ze to dla dobra psa-suki.Najczęściej to tak na wszelki wypadek...Z medycznego punktu widzenia podane prze zemnie zabiegi o niebo bardziej skomplikowane niż ucięty ogon,o tym jednak wszystko już tu było[/quote]Ale jest o niebo więcej argumentów za sterylką! Żaden z nich nie jest dla własnego widzimisię. Tysiące psów zdycha w schroniskach- bo człowiek suki nie umie dopilnować, chcesz o stery;ce podyskutować, zapraszam do wątku o aborcji i przestań wycierać się zigim, zmienił facet poglądy no i co z tego? To brawo dla niego, że jest elastyczny, boli Cię to? Czy po prostu już nie masz czego się doczepić? [quote]to jesteśmy w punkcie wyjścia.Mam dwa skopiowane psy i jeżeli byłby trzeci tez bym pozwolił na jego skopiowanie...Albo się coś podoba,albo nie,jak dla mnie proste.[/quote]Mnie się prawo w Polsce nie podoba, więc mogę je łamać? Gdzieś tutaj przestaje być zatarta granica dobrego smaku i akceptacji społecznej, gdybym przekłuła swojej suce uszy ludzie powiedzieli by, że jestem kretynką, dlaczego niekopiowane azjaty to dziwadła? A psy bez uszu są przyjętą normą społeczną? W Polsce są tradycje i nawyki- dla mnie kopiowanie to nawyk, który można zmienić. Niceravik piszesz, że ten watek dotyczy głownie prawa. Dla mnie w Polsce nie ma prawa, nie ma sprawiedliwości- choćby przepis był/jest- nie wiem nawet- to jaki policjant zaczepi dresa z kopiowanym astem, któremu by się chciało? O SM się nie wypowiadam. Można by uderzyć w wystawy, w zakaz wystawiania kopiowanych psów, taa, ale co jeśli sędzia też kopiuje, to mu nie będzie na ręke. Więc w pelni zgadzam sie z balladą w Twoim podpisie.
  6. [quote name='Izabela124.']Tazy a tajgan to ta sama rasa?[/quote] To tak jakbys pomyliła sloughi i azawakha;)
  7. W tej dyskusji nie ma i złych ludzi, są tylko 2 strony o rożnych poglądach i jeden problem: kopiowanie. Jeśli myślisz, że nagle mnie oświeciło i się nawróciłam mylisz się. Nie padają tu konkrety, bo jak jakiś argument jest niewygodny wymija się go, swojego ego nie potrzebuję sobie poprawiać, a jeśli moje posty są za długie proszę niech moderator je streszcza i tym co idą na łatwiznę pisze streszczenia, ale nie sądzę by były aż tak długie:lol:. Rozumiem argument jest jeden: dla widzimisię, żeby nie chodzić z dziwactwem na smyczy- OK, niech będzie, myślałam, że może ktoś inny poda coś sensownego. Jeśli nie trudno;) Wiesz jeśli mam być ta dobra to już wolę pracować z bezdomnymi psami, a niżeli nawracać Polaków. A co do cenzury, gdyby jej tutaj nie było, ludzie słownie by się pozabijali. PS zigi, ja wierzę, że społeczeństwo jest na tyle asertywne i ciemnota średniowieczna społeczeństwu przeszła, że nie biorąc przykładu z ludzi wyższego urzędu, ruszą głowa i samodzielnie pomyślą czy warto robić to co tłumy i czy to rzeczywiście będzie dla mnie dobre. Polskie Prawo jest dość nieskuteczne. W Polsce złodzieja nie umieją złapać, a co dopiero ukarać kogoś za kopiowanie i skonstruować JASNY przepis. Zostaje tylko zmienić mentalność, ale to tak jakby za Hitlera wyjść na ulice i krzyczeć wolność Żydom.
  8. A słuchajcie, może kase zaczniemy zbierać jak się potwierdzi domek? Bo teraz sytuacja niepewna hmm? Mam nadzieje że wypali, musi!! Ale jak by coś nie wyszło, można by na płatny Dt zbierać. Ale a razie trzymam kciuki.
  9. konto, konto, konto:evil_lol:
  10. [quote name='zigi']Niceravik, jak sie tu z Mikolajkiem nie zgodzic - sama prawda:cool3: Nasi gora:multi: [SIZE=1][SIZE=2]Pani [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]Jolanta J....[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2] [B]policjant sedzia kynologiczny [/B] rznie ogony i uszy[/SIZE][/SIZE] :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f487/kopiowane-czy-karalne-77864-post11067153/#post11067153"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1][SIZE=2]Pan [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]Ryszard B....[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2] [B]sedzia kynologiczny[/B] rznie ogony :shake:[/SIZE][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f487/kopiowane-czy-karalne-77864-post11324277/#post11324277"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1][SIZE=2]Pani[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]Danuta O....[/SIZE][/SIZE][FONT=&quot][SIZE=2][B] RZECZNIK DYSCYPLINARNY ZG ZKwP,[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=1][SIZE=2] [B]prawnik, wieloletni karnista, wykladowca prawa, byly prokurator [/B]rznie ogony i uszy [/SIZE][/SIZE][B]:shake:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f487/kopiowane-czy-karalne-77864-post11355044/#post11355044"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Coraz nas wiecej :multi: [B]Liliana[/B] [B]B.[/B] :multi:[B]sędzia - międzynarodowy[/B] [SIZE=1][SIZE=2]rznie ogony i uszy[/SIZE][/SIZE] [URL="http://www.bsb.webserwer.pl/psy_bokser.html"]Hodowla "Kraina Szcz�cia"[/URL] [B]Anna[/B] [B]B.[/B]:multi:[B]sędzia międzynarodowy, Sekretarz Kolegium Sedziow ZKwP, Prezes Polskiego Klubu Boxer[/B] [SIZE=1][SIZE=2]rznie ogony i uszy[/SIZE][/SIZE] [URL="http://www.nostrum.pl/default1.htm"]NOSTRUM[/URL] A bedzie jeszcze wiecej:multi::multi::multi:[/quote] Tu płakac a nie cieszyć się trzeba. Niech se nawet papież tnie uszy i co z tego? Im więcej tym lepiej? Na wsi też dużo osób trzyma psy na łańcuchach- co nie znaczy, że większość ma racje. [B]maxxel [/B]Niewiarygodne, czyli tnie się dla SAMEJ urody? To jest argument? To takie próżne jak dla mnie, puste. Spodziewałam się czegoś konkretnego. Swojemu dziecku zrobisz operację plastyczna bo mu ucho odstaje? dziecko zapewne zapytasz o zdanie psa nie, nie zapytasz czy chce zyć z kikutem ogona. Argumentów przeciw jest całe mnóstwo, ale mentalności Polakow zmienić argumentami nie zawsze się da, a i nie ma czasem po co, bo świata się nie naprawi. [quote] Na szczescie mamy wybory i pozwolmy sobie samym decydowac co chcemy na drugim koncu smyczy.[/quote] Dlaczego psy nie mogą decydować? Zapewne dlatego, że wybrały by naturę. Człowiek przywłaszczył sobie prawo do posiadania psa, jak widać w ingerowanie w jego ciało także, do czego się posuniemy? Może kiedys będzie się fafle podcinać, żeby się molosy nie sliniły. [quote]Ja ze swojej strony moglbym Ci zadac pytanie,po co ktos stworzyl boxera z calym zespolem jego niedoskonalosci??[/quote] O jakie niedoskonałości Ci chodzi? O czeste choroby, czy o co? Akurat bokser mial swoją funkcję, choroby serca można wyeliminować poprzez długo proces selekcji. Tylko to nie w tym temacie. Bo tak samo mogę spytać po co ktoś wyhodował pekińczyka. A ogon i naturalnie wiszące uszy to niedoskonałość? A więc dobrze, mam niedoskonałego psa, dalej nie usłyszałam argumentu za kopiowaniem. Może go nie ma? Może człowiek to tak zapatrzona w siebie egoistyczna istota, która jak już wychodzi z psem to ON musi być piękny, najlepszy, najładniejszy.:shake: A jak uszko klapnie to tragedia, do chirurga trzeba. Bo z takim dziwadłem to wstyd wyjść, a kundle? Czemu kundli się nie kopiuje? Przecież tyle tych dziwadeł chodzi z oklapniętymi uszami. A no tak, ich się nie wystawia, ale przecież ktos napisał, że nie tylko eksterier się na wystawie liczy? Cóż... Nie odbierać tego do siebie. Subiektywne oceny zachowam sobie dla siebie.
  11. [quote name='blue.berry'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jestem sobie takim „klikaczem”, o którym ktoś (Margo?) wcześniej pisał. Niewiele mogę – ot czasem zrobię plakat, wyprowadzę psa na spacer, zrobię mu zdjęcia, podniosę wątek. To co mogę najbardziej to wpłacać pieniądze. Niby nic wielkiego, ale bez nich niewiele się zdziała. Szczególnie w tym drugim okresie, który przypada na „po interwencji/ odebraniu/ znalezieniu”. Staram się pomagać konkretnym psom (i są one pod opieką różnych fundacji jak i osób prywatnych), czasem wolę dać pieniądze „w garść” niż przelewać na konto. Niezależnie od tego, kogo i jak wspomagam, lubię wiedzieć, co dzieje się z psem, którego wspieram. Widzieć ze pieniądze na niego zbierane (w tym również moje) przekładają się na realne działania, wiedzieć jak psiak się czuje, gdzie przebywa. Zresztą tę zasadę bardzo mocno przestrzegamy na pewnym małym forum jednej rasy gdzie pieniądze na pomoc psom tej rasy (i czasem też innym) zbierane są na konto prywatnej osoby. Osoba ta zdaje bardzo konkretne „raporty” z wpłat i wypłat, a osoby zajmujące się konkretnym psem zdają stałe relacje z tego co się z tym psem dzieje. I zdecydowanie zdaje to egzamin.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdy pojawił się temat psów z Krężela, śledziłam wątek (choć sama niewiele mogłam zrobić), oprócz przesłania pieniędzy – ta możliwość pojawiła się w momencie, w którym po raz kolejny na wątku tym padało pytanie do Straży o to co dzieje się z psami, które sa pod ich opieką (a odpowiedzi były zerowe lub skąpe). [B]Równocześnie bez problemu mogłam sobie sprawdzić, co dzieje się z psami będącymi pod opieka fundacji Emir[/B]. Decyzja gdzie przesłać pieniądze nie była zbyt trudna.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie chce oceniać, porównywać, przykładać się do tej dyskusji (przeczytałam ze smutkiem cały ten watek jak również inne), ale chciałam powiedzieć jedno. Ludzie, którzy pomagają (na swój skromny sposób) niewiele za to oczekują – oczekują informacji. I nie chodzi tu o teorie spiskowe, ale choćby o potwierdzenie ze przelew doszedł, czy choćby o zobaczenie zdjęcia psiaka, który już jest w bezpiecznym miejscu. Bo to dopinguje do dalszej pomocy. Natomiast nie chcieli by widzieć/czytać/słuchac wzajemnych oskarżeń / kłotnie / wytykania palcami. Bo to nie dopinguje w ogóle. Tz. Nie dopinguje do pomocy tym konkretnym organizacjom czy ludziom. Bo w Polsce jest tyle zwierzęcych bied i nieszczęść ze zawsze jest gdzie wpłacić, czy komu pomóc. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak jak wcześniej napisałam, pomagam rożnym fundacjom. I nieodmiennie ocieram się o animozje, złe oceny innych, złe opinie. Być może wszystkie one są zasłużone, być może nie. W końcu każdy popełnia błędy. Ale przecież wszyscy próbujemy coś zrobić dla zwierzaków. Od małych spraw po naprawdę wielkie. Z tym że do tych wielkich możemy nigdy nie dojść, bo aby zmieniać coś ”na górze”, ogólnopolsko, w przepisach, to trzeba wołać jednym głosem i nawzajem się wspierać. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Myślę ze warto byłoby to po prostu wziąć pod rozwagę. [/SIZE][/FONT] [/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/9347253-post51.html[/URL] "Nie otrzymałeś odpowiedzi na zadane pytania i na żadno tej odpowiedzi nie otrzymasz, bo nie mam zamiaru tobie ich udzielic. Jasne?? no! EMIR" :roll: Po prostu mnie to zaciekawiło, bez obrazy dla Emira.
  12. jbk zapraszamy czesciej;) katik no to nie usmiech, to rozwiane fafle:cool3: pusia a dzis? Rex: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/677edc85addf9298.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/3dbdfe78a8139a3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/415/437d72cd83e4cbca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/71677e5a10d875ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/38/1cae4b8bd0944bd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/303/b7b11fbccf9ad4eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/38/4277698f2962550f.jpg[/IMG][/URL]
  13. :oops::oops: No dobra, dzięki, sprobuję sie dostosować:oops:, idę zaraz na dwór i pouczę się rzucania, brat będzie aportował:evil_lol: A jeszcze jedno malutkie pytanko:oops: JAk nauczyć psa spadać na przednie lapy? To zależy od mojego rzutu czy jak?:oops: Ja ciemna w te klocki:lol:
  14. [B]Kolejny raz proszę, o zmianę tytułu, deklarację wpłat i numer konta na PW Idę roznieść wieść po forach, że kasa potrzebna. Na czym stoimy? Na co on jest chory dokładnie? Jakie leki musi przyjmować? To na stałe czy chwilowe? Musi brać karme specjalną? Jaką? [/B]
  15. Ale jak leczyć bez DT?;)
  16. [quote name='iwona&CAR']No slabo :-( dziwisz sie ? powiedz kazdy hodowca chce sie wykazac sukcesami ,a jak sie wykaze ? jak niekopiowane Azjaty sa przez sedziow w Polsce nierozpoznawane :crazyeye: Jest hodowla Azjatow ktora kocha swoje psy i nigdy by nie skrzywdzila swoje psy !!!!!!!!!!!!!!! ale czy dalej hoduje ? w takiej "atmosferze" troche trudno. Bo takich jak Ty [B]Rybka[/B] ktorzy szukaja nieokaleczonego Azjate czyli z uszami zamiast tylko dziur i pieknym ogonem ,jest niewielu, a szkoda :-( Hodowcy by byli zmuszeni do zaprzestania okaleczania i pozbawiania zdrowych czesci ciala u szczeniakow :angryy: Ten hodowca uwaza : "Coraz więcej krajów zakazuje wystawiania psów kopiowanych. Mnie to cieszy, bo fakt, że kopiowanie azjatów ma w ich kraju pochodzenia użytkowe uzasadnienie, nie zmienia tego, że w naszych warunkach nie ma takiej potrzeby, a zwierzę niepotrzebnie cierpi przy tych zabiegach ( i nikt nie przekona mnie, że tak nie jest). " [B][SIZE=4]"Nasze psy z ogonem i uszami sa piekne i basta"[/SIZE][/B] [URL="http://reatum.republika.pl/refleksje%20wl.htm"][COLOR=#0000ff]http://reatum.republika.pl/refleksje%20wl.htm[/COLOR][/URL] [B]BRAWO DLA TEJ HODOWLI !!![/B][/quote] Ja napisałam już, hodować i kopiować dla wystaw- dla mnie to kpina, jesli psu obetniemy uszy jego charakter się nie zmieni, zmieni się eksterier- rzecz ulotna i mało ważna, czy to podklejanie tasiemkami, ten sztuczny chód spacerowanie w kółko itp. to ocenianie eksterieru? Czy charakteru? Dla mnie pies może mieć jedno ucho klapnięte drugie stojące, mogę mieć psa z super charakterem ale z paskudnym obleśnym ogonem i uszami- mogę przegrywać wystawy, mam to gdzieś- ja chcę psa a nie okaleczone dziwadło - bez urazy sa dobki, ktore mi się kopiowane podobają, ale ciągle nasuwa mi się pytanie PO CO? Bo konkurencja, bo społeczeństwo wymusza, bo nie wygram wystawy? ALe gdzie asertywność? Ja widzę minusy kopiowania, plusów nie widzę, prawo formalne nie zabrania, jeszcze nikt nie dostał mandatu za kopiowanie, ale co z tego? Chodzi o prawo moralne chyba? Ja nie mowię, że to znęcanie się nad psem, ale to okaleczanie, dla własnego widzi mi sie, bo kto ma zysk z wystaw, my czy pies? Zastanówmy się po co udomowilismy psa? Kiedyś kopiowanie miało funkcję- która dziś została zatracona, asty już nie walczą na ringu, uszy im nie przeszkadzają. Moja suka ma ogon i uszy, czesto słyszę, pytanie czemu nie skopiowałam, ale pytam PO CO? Odpowiedzi nie dostaję. Mam upatrzona hodowlę dobków, moj dobek będzie z ogonem i uszami, choćby nie wiem jak mi ktoś wmawiał, że jest paskudny będzie miał wszystko na swoim miejscu. A ocenianie dla mnie psa kopiowanego wyżej niż naturalnego- jest dziecinnie żałosne, nie traktuje takich sedziow powaznie. Nie znajdę hodowli azjatów nie kopiującej, zamowię szczeniaka- jak odmowią, bo sędzia na wystawach będzie marudził, wezme psa ze schroniska. Ja po prostu chyba żyję w innym świecie, siędzę na częsciej na PwP niż na hodowlach, tam psy walczą o kawałem miejsca na ziemi i naprawdę sa ważniejsze rzeczy w życiu niż to czy moj piesiulek wygra wystawę jesli nie skopiuję mu uszu. Możecie mi robić jakies wywody i zwyzywać mnie w kynologicznym języku, prosze bardzo- ale dziwne, że ludzie ktorzy cenia u psa naturę, sa uważani za fanatykow, a ludzie ktorzy kopiują, bo tak ktoś wzorzec ułożył i fajnie będzie wyglądał na wystawie fanatykami nie są?;) Ja myślę, że każdy ma swoje zdanie, ale ja chcę zadać pytanie kopiującym: [B]PO CO? [/B];)Dziękują z góry za odp. proszę mi tu nie kopiować jakichś kodeksow, tylko jak człowiek człowiekowi powiedzieć, jaka z tego korzyść. Pozdrawiam. [quote] Napisał [B]osobek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f487/kopiowane-czy-karalne-77864-post11058627/#post11058627"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][I] prosze o jasno sprecyzowany zakaz kopiowania.[/quote] [/I]A jak taki będzie nagle miliony Polakow się nawrócą i przestaną kopiować? tija.. Wiesz co, ale założe się, że jakby na wystawach naturalne psy wygrywały- to wtedy by się hodowlane społeczeństwo nagrodzilo. Ale co ja tam wiem.:p Mowię jako laik:diabloti: [/I]
  17. [quote name='niceravik'][FONT=Verdana][COLOR=black]Teraz dopiero widzę, każdy rzecznik kopiuje psy. Jak to możliwe? Czy w zarządzie są też normalni ludzie, którzy przestrzegają prawa? [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dobermann-adoracja.pl/inpol.htm"][B]ADORACJA - Hodowla doberman�w[/B][/URL][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.nostrum.pl/default1.htm"][B]NOSTRUM[/B][/URL][/quote] Ja sobie szukałam hodowli która nie kopiuje owczarków środkowoazjatyckich- na razie słabo mi to idzie.;)
  18. Nie zazdroszczę:shake: Majeczko, ale dobrze, że jest OK;) I co z Jolką?
  19. [quote name='prittstick']Mnie sie wydaje, że prawie w ogóle nie dajesz mu szansy poprawnie złapac dysku w powietrzu. widac, że jest nakręcony więc nie musisz go dodatkowo nakręcac machając mu dyskiem przed nosem, prowokujac do wysokiego skakania. Daj mu sie skupic na rzucie, niech sobie wymierzy gdzie poleci dysk, daj mu szanse dobrze złapac. I aport! Szarp sie z nim duzo dyskiem, więcej sie z nim szarp dyskiem złapanym z ręki niz rzucaj w powietrze dysk niedbale. Na pierwszej stronie jest chyba fajny filmik, który mozesz wprowadzac w zycie.[/quote] Ale ja go nie potrafie wyciszyć, nie mogę się przeciagać dyskiem bo dostanie szału:evil_lol:, dla niego nagroda jest rzut. Ja bym chciała spokojnie rzucić, ale on mi nie da:oops:, łubudu szybko muszę rzucać, zanim zawiśnie na dysk:shake: A no i z wysokim skakaniem na razie koniec:oops: Blow Dzięki za wszelkie rady zastosuję w życie. Ale powiedzcie, jak go uspokoić? Może wymieniać dysk za smakołyk? On jest bardzo żarłoczny:evil_lol: Ja sobie chce rzucić na spokojnie, tak by złapał, wymierzyć, ale on mi nie da bo będzie skakał na mnie. Może niech jedna osoba go trzyma i puszcza w odpowiednim momencie? Tak sobie głośno myślę. Blow ja się nie potrafię przestawić z molosa:evil_lol:
  20. [quote name='katik']obawiam się, ze jakby się teraz spotkały to Magia nie miałaby najmniejszej szansy. Kora z Rexusem pewnie by ja wykończyła. :mad:[/quote] No i dolicz jeszcze małe czarne wredne i po cieczce:evil_lol: Musimy się kiedyś spotkać:cool3::lol:
  21. Wow jaka wartka akcja:-o :loveu: kikou czyli po 20 mus trafić do innego DT lub DS?
  22. Ale Magia psychicznie ją wyprzedza i z tym Korka się nie pogodzi:shake::-(:diabloti: i
  23. A to nadal mowa o domku w Będzinie? Ja dziś ciemna jestem, proszę mnie oświecić:diabloti:
  24. Nie znasz się:evil_lol: Magia Korce dokuczała, nie zapominaj o tym, że to moja krowa musiała się bronić:evil_lol: Magia taka niepozorna jest.:diabloti:
×
×
  • Create New...