Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Miałam pytanie z alegratki odnośnie Lenki [FONT=Arial][SIZE=2]witam!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]jestem strasznie pilnie zainteresowana lenka. mieszkam w bloku, blisko lasy, i chce dac jej domek!!! ;) Zapytałam, czy wie, że Lenka jest strachliwa;) [/SIZE][/FONT]
  2. Szukamy transportu najlepiej darmowego z Warszawy do Katowic. Dla tej suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-perelka-zbieramy-kase-na-transport-do-domu-107882/index55.html#post11361117[/URL] Ewentualnie zbieram kase na płatny- ale on kosztuje 250zł: Perełka ma domek- wirtualnie, bo jak do tej pory nie uzbierałyśmy kasy na transport. POtrzebne fundusze, transport i domek są....tylko kasy niet :-( A ona czeka! Michał Wiśniewski, 96-500 Sochaczew, ul. Kochanowskiego 37/12 59 1140 2004 0000 3002 1017 6088 Z dopiskiem: Fundacja NERO - dla Perełki !!!!!!!
  3. Ten owczarek;) Laski błagam o pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-perelka-zbieramy-kase-na-transport-do-domu-107882/index55.html#post11361117[/URL] Perełka ma domek- wirtualnie, bo jak do tej pory nie uzbierałyśmy kasy na transport. POtrzebne fundusze, transport i domek są....tylko kasy niet :-( A ona czeka! Michał Wiśniewski, 96-500 Sochaczew, ul. Kochanowskiego 37/12 59 1140 2004 0000 3002 1017 6088 Z dopiskiem : Fundacja NERO - dla Perełki
  4. To dziwne ja ja zapytałam wprost i chce psa na 100%. Nie inka ma kombinować z tranportem, od kiedy to transport kombinuje osoba adoptująca? Tzn zazwyczaj my dogo kombinujemy. Luka a masz transporterek? Ja nie mam 250zł. Uzbierać uzbieram, za miesiąc...2?:shake:Wiecie jak to jest asiamm a ten trasport to płatny? Luka możesz zapytać, albo ktokolwiek może zapytać jak z tym transportem z miau? No i z czego wnioskujesz, że ona nie do pociągu? Ja myslę, że kilka godzin stresu są w niczym w porównaniu z 3 mieisącami czekania w schronie. Nie odbierać tego jako ataku oczywiscie.
  5. Myślę, że pociągiem wyszło by nie więcej niż 80zł. Luka ja myślę, że możnaby ją pociagiem przetransportować- w końcu lepsze to niż dalsze czekanie hmm? Więc laski wpłacać chociaż 10zł hop!
  6. LAski weźcie się do kupy. Inko kochana cioteczka i nadal czeka na psinkę:loveu:
  7. Wkleiłam na charcie: Perełka ma domek- wirtualnie, bo jak do tej pory nie uzbierałyśmy kasy na transport. POtrzebne fundusze, transport i domek są....tylko kasy niet :-( A ona czeka! Michał Wiśniewski, 96-500 Sochaczew, ul. Kochanowskiego 37/12 59 1140 2004 0000 3002 1017 6088 [b]Z dopiskiem[/b] na Perełkę [img]http://img230.imageshack.us/img230/3786/p1160006xxxuv5.jpg[/img] Zabierzmy ja z tamtąd!!! Nie obijać się!! Będziemy czekać az nam manna z nieba spadnie, a Perełka w schronisku zgnije?:cool3:
  8. A "łapanka" kiedy będzie?:cool3: Rudka masz się dac ciotkom złapać:mad::loveu:
  9. A Puszek nadal bez domu?:cool3:
  10. Przypadkiem znalazłam tego psiaka: [img]http://img375.imageshack.us/img375/638/wesela297rh3li3.jpg[/img] Jest ufny, ma 2 lata. To podopieczny erki [SIZE=3][COLOR=Red][B] Puszek[/B][/COLOR][/SIZE] - pies w typie owczarka, średniej wielkości, taki za kolano. Ma około 1-2 lata. Bardzo przyjazny, z każdym się chce bawić. Z pewnością wyrzucony z domu, bardzo dobrze zna domowe przedmioty. W tej chwili przebywa na ulicy w podkieleckiej miejscowości, a ponieważ jest bardzo ufny, to może spotkać go krzywda ze strony złych ludzi...
  11. JAk Rudzia:loveu::loveu:? Kiedy jedzie do hoteliku? Cały czas ma wyróżnioną alegratke- łudzę się,że ktoś przygarnie dzikuska:loveu:
  12. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1760497_piekny_benny_wyleczony_teraz_tylko.htmlhttp://"]Benny[/URL] .....
  13. Jesli pies ma dużo ruchu i miłości nie widzę przeszkód, żeby spał na dworze, mój pies Rexus śpi w budzie, czasem gdy brama jest otwarta musi być na uwięzi- bo to świr, mógłby wpaść pod samochód- ale ma dużo dawkę miłości, sportu i ruchu i jest szczęsliwy i co? Jestem sadystką?:diabloti: Vectra są takie psy które tylko i wyłącznie na dwór się nadają, zaraz poszperam w moich psach na alegratce:evil_lol:
  14. Ależ on piękny:loveu: Ma dużą oglądalność na alegratce..ale co po za tym?
  15. [quote name='halcia']Gryzelda pojechała do Krakowa ,ma DOM!Jest prosba o ściągniecie jej z alegratki.Super szybka akcja,oby inne tak miały szczęście![/quote] Wow:cool3::multi::multi::multi::multi:
  16. Vectra do wyboru do koloru:cool3:, psów na dogo całe mnóstwo, a przecież sukę można wysterylizować.;) Widziałam świniaki:multi::multi:tylko je kochać i całować:loveu: PS masz zdjęcia tej suni [*]?
  17. 1bokser:loveu::loveu::loveu::loveu: 2doberman 3husky 4borzoj 5bullterier 6pit bull red nose 7amstaf 8owczarek śr. azjatycki 9 Cane corso 10 wszystkie dogi;) 11 pinczer miniatura- mam sentyment 12 jamniki 13 corgie. Dobra skończyłam:diabloti:
  18. [quote name='żaba88']Daj znać jak będziesz szła :p[/quote] No to zabierzcie mnie ze sobą Bo chyba nic z tego nie będzie
  19. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1762250_gryzelda_czy_spelnisz_jej_marzenie.html"]alegratka[/URL] niewyróżniona, ale zawsze coś.;)
  20. A co było w tych postach Brutusa dał linka do forum jakiegoś? Nie martwcie się mnie kiedyś dziennie znikało po 100 postów.:shake: Laseczki i wujkowie jak odwalicie kolejny kawał dobrej roboty i zrobicie zdjęcia- ja pójde na łatwizne i wykorzystam je w ogłoszeniach:oops: Przypomnieć się wtedy.;)
  21. [quote name='weronika1']To jest dobra myśl, tylko p. Romie bardzo zależy aby na Dt były w Przemyślu , chodzi o trójkę. Jak bedę mogła, jutro zrobię zdjęcia. To są takie psiaki , które się nie zgadzają razem. Na czas pobytu p. Romy w szpitalu mogą sprawiać problemy. Nie mamy je gdzie umieścić.[/quote] Tzn, ja robie ogłoszenia głównie z myslą o DS. Nie zawsze wychodzi...no ale coż. Zawsze można dać je/któreś do hoteliku...chociaż wiosna i murka chyba zawalone:shake:- ale na to potrzeba funduszy:shake: Czyli u Pani Romy wszystkie psy poszukujące domow to 3 psy?
  22. Cześć laseczki:loveu: Szpileczko, zuzkowa i Żancia:loveu: TAk se odpoczywam od ogłoszonek po gorącej(od 3 dni, bo ciepłej wody nie było) kąpieli:cool3:
  23. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1760497_piekny_benny_wyleczony_teraz_tylko.html"]alegratka[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=34810"]kupiepsa[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/246867-benny_jedyne_czego_pragnie_to.html"]pajeczyna[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?controlCode=51eb8f18217709c5a3fb43d941d3d4fd&id=57237&do=confirm"]pineska[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id100280.html"]eoferty[/URL] [URL="http://ogloszenia-szczecin.webas.pl/upload2.phphttp://"]webas[/URL] [URL="http://www.etablica.com/upload2.phphttp://"]etablica[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/http://"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/http://"]psy.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/add-ogloszenie.php?category_id=22&subcategory_id=168&wojewodztwo_id=1"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.adopcje.org.pl/adopcja1003.htmlhttp://"]adopcje.org[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=91308976&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B91308976%3B13851527%3B%3B&secev=AQAAAR3tRPoAAM0AAAABACIxMWRlZWQ1ZTY2My5hMGU2NTQ0LjNjNjQzLmZmZmU4ZTk4AAAAAQAAAAAFcUOwABvmVMA1hmKddQLUjw7zRM%2FGMB41&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ91308976MXGuidMZ11deed2b-0260-a0e6-54a7-bf47ffff502d&wmid=91308976http://"]gumtree[/URL]
×
×
  • Create New...