-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Wreszcie widać jaka jest sliczna!:loveu::loveu::loveu::loveu: Teraz moge odetchnąc, bałam się, że znów coś nie wypali. Doddy dzięki za transport, laski dzięki za organizajcę i Inko dzieki za DOMEK!!!:multi::multi:
-
[quote name='LALUNA']Rybcia to jest synek borderki z łańcucha?[/quote] W 90% tak;). Marta, faktycznie przesadziłam:oops: Ale jak widzę ten jego szaleńczy błysk w oku nie mogę się powstrzymać. :evil_lol: Na szczęście frisbee ćwiczymy raz na tydzień;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
Rybka_39 replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Są takie obroże z Trixe;) nie sa drogie. Super lączkę macie:multi: Taka wygoloną:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Zuzkowa nie zazdraszczam:shake: Hej pusiakowa:multi: Jak ktoś chce poczytać jak ćwiczę frisbee z bokserką i z Rexem to tutaj sa filmiki i opis w ostatnim poście Rexusek:loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f914/ryze-frisbee-problemy-124376/#post11378447[/url] -
Z Korą frisbee idzie nam ciężko, ma problemy z wybiciem się do skoku i za każdym razem muszę nakręcać ją na frisbee od nowa. Chciałam zobaczyć jak to będzie z Rexem, Rex jak sie okazało jest mixem BC, tzn mama BC a tatuś nieznany- został znaleziony w lesie, a o jego pochodzeniu dowiedziałam się stosunkowo nie dawno, bo w tamtym miesiącu. Rex ma 8 miesięcy, na frisbee nakrecac go nie trzeba, gdy zobaczył krążek, zachowywał się jakby od lat startował w zawodach i miał to we krwi. Biegał dookoła mnie nie mogąc doczekać się kiedy rzucę, rollery łapie świetnie, nawet wyprzedza frisbee, floaterki też niexźe mu idą, mamy jeszcze problemy z łapaniem krązku na długich dystansach, ale ja ćwiczyłam z nim 1 dzień [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] , a z Korą miesiąc i nie mam nawet dobrze rollerów [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] . Ten pies uczy się w błyskawicznym tempie. Na dłuższą skalę drażni mnie to brakuje mi u niego pewnej statyczności boksera, ale co zrobić, wykorzystuje to, zaraz wstawię filmiki. To jest zabawa. Na razie nie mam żadnych problemow. Ustaliliśmy kompromis, molosa nie zmuszać do frisbee tylko kupić mu nowy gryzak z juty, a Rexusa nie zmuszać do przeciągania się tylko kupic nowy krazek. [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Zaraz wstawię filmiki, z wieloma błędami zapewne, ale dla nas to zabawa. [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Podejście 1 [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=wOWoe2Di0q4"]YouTube - Rex frisbee 1[/URL] Podejście 2 [url=http://pl.youtube.com/watch?v=3fD-so0coEA]YouTube - Rex frisbee 2[/url] Podejście 3: [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sozs9F7KYeg"]YouTube - Rex- frisbee-3[/URL]
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Gdzie?:cool3: -
Kaukazica Niunia nareszcie w SWOIM DOMU. :)
Rybka_39 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1764704_niunia_mloda_kaukazica_odda_futerko_za.html"]Niunia alegratka[/URL] Wyrożniłby ktoś? Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT). Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT) Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT). Im większe wyróżnienie tym bardziej widoczna. -
Ona jest taka piękna:loveu::loveu::loveu:Super warunki ma zapewne, dziewcyznka wypiekniała! Ona na bank nie ma tyle co mowią w schronie.:razz:
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
Rybka_39 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Znowu chyba gadam do siebie. Mam 2 pytania> na wsteczu. -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
E...ja dużo nie pije:evil_lol:, po za tym mam inne wydatki:evil_lol: -
[quote name='Jasiek']Napisz jak ten wasz:lol: Jasiu zarabia sam jestem ciekawy.Jezeli chodzi o ogony u dorosłego psa to zapytaj Twojej kolezanki z forum co to swojej[B] suce kopiowała ogon w wieku 1,5 roku [/B]a moze miała juz 2 lata:lol:Ja mimo szczerych chęci nie posiadam takiego doswiadczenia.Jak oberznę to ci powiem,na pewno jest to już zabieg operacjny pod narkozą.[/quote] O zgrozo!!!!!:angryy: Pseudohodowca kazał mi obciac ogon w wieku 3 miesięcy- nie dziwie się, w końcu oni traktują psy jak przedmioty, ale żeby psiarze...:shake:(oczywiście nie obciełam) Po co obcinała? Złamał siię? Były jakies kłopoty medyczne? Jeśli tak to sory, za atak, jesli nie...to ja chyba nie chcę znać powodu.:mad: Ja się bardzo cieszę że moja sucza ma wszystko na miejscu- zawsze to jakos łatwiej porozumiewać się z psami. [quote] O ile w przypadku psów rasowych argumenty ZA cięciem sa jako takie(większe względy na wystawach),[/quote] Sory dla mnie to jest dziecinada. Za 2 lata planuję dobka, będzie miał uszy, ogon. I co jesli będzie po imporcie i co, że będzie miał np. super charakter, jak wystarczy, że mu uszko brzydko klapnie i co, już nie będzie zdobywał sukcesów na wystawie? Sory ja chyba albo zyję w innej rzeczywistości i patrze na te wystawy z przymrużeniem oka- bo to jest najczęściej tak, ze patrzy sie na wygląd a nie charakter- to już jest dla mnie śmieszne, albo mam za maly kontakt z rasowymi psami przez duże R.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A więc: Aga fajnie że się odezwałaś;)- myślę, że nikt pretensji nie miał, zawsze jest taki smutek że jednak się nie udało- a ja zawsze nie czuje sie fajnie pisząc, że jednak nie dziś, nie teraz. Gagatko- dzięki za kodzik, ale proszę dajcie je na PW, bo jakiś ludek może w każdej chwili go wykorzystać, w końcu każdy ma dostęp do dogo. Misia dziękuję za kodziki, ale alegratka mi po przeskakiwała i Majeczka ma 4 punkty a Dianka tylko 1..coś dziś mam zły dzień, po prostu czego sie ie dotknę to spieprzę, ale za to gagatka wyrożniła. Ja zwrócę za te kody kasę:oops:...tylko muszę sobie konto doładować- hchyba kupie nowy starter bo mam -4:oops::oops: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
Rybka_39 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Co do Lenki, domek jest w bloku bez innych zwierząt i dzieci, Pani nie zniechęca fakt, że Lenka jest lękliwa, dałam jej numer podany na wątku. Pani pracuje 8h godzin, obok ma las. Pytania sa następujące: czy ona umie zachowywać czystosc, czy niszczy? Pani jest zainteresowana też adopcją Baala i jego przede wszystkim, dlatego nie nastawiajcie się, że coś z tego będzie, ja sie nie nastawiam...za długo robie ogloszenia... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
Rybka_39 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No zobaczymy, rozmyślamy transport pociągiem. -
Prawie bulek szuka domu:cool3:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to dobrze, bo chwilami myslałam, ze do tej rodzinki mają pretensje.;) Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT) Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT) Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT) -
Dom jest pewny sama go sprawdzałam 2 miesiące temu i 2 dni temu pytałam o potwierdzenie.
-
[quote name='Rinuś'][B][I] Dla własnego widzi mi się :cool1:[/I][/B][/quote] No tak:cool1:- bo jaki inny argument?:evil_lol:
-
Dagula, sory, ale gdzie nie wejde siejesz zamęt i piszesz jak nie o poparciu dla pseudo, jak nie o ratowaniu każdego poczętego życia i usypianiu psów trafiających do schronisk po kilku latach, to o tym, że suka ma mieć raz szczeniaki! Tak wiem zaraz ublizysz mi od skarżypyty, mnie się po prostu to w glowie nie mieści. Autorytet hmm, powiedzmy Sumińska napisała w Moim Psie- jest to wet, napisała, że to mit stary jak świat. Z kąd jesteś jesli można wiedzieć? Moi weci nie są najlepsi, ale takich głupot nie rozpowszechniają. Mnie sie dobki ciete podobają, są takie mm piękne:loveu:, ale ja sama nigdy bym nie skopiowała;), ma nieciachniętą sukę, jest zdrowa, dla mnie piękna- akurat boksery dla mnie są piękne naturalne:loveu:
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Rybka_39 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napiszcie do Jaaga, ona od nas z Śląska, ale to kochany złowieczek, zawsze bierze bidy do siebie, może ma wolne miejsce;) -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='pusia2405']Hej, wpadłam z rewizytą i już tu zostanę:multi:. Świetne, liczne stadko:loveu:. Jednym słowem nie nudzi się wam w domu;). [URL]http://images39.fotosik.pl/36/a42ce1c41f47f474.jpg[/URL] Muszę powiedzieć, że inteligentna bestyja:diabloti:.[/quote] Post przeskoczył i nie zauważyłam Twego wpisu:oops::mad: witaj pieknie!:loveu: Kinga ja wytrzymuje już miesiąc. Raz na tydzien jest gorąca, a tak zimna albo letnia:shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Jednak mogłam nie pisać. Mówłiam że to NIC pewnego! Lepiej, żeby ją wzieli i do końca traktowali jako nieprzemyslaną decyzję? JA uważam, że postąpili odpowiedzialnie i pretenstji tu nie należy do nikogo mieć, prędzej do mnie niż do nich!