Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Mi się światełko nie zapaliło. Może dałabyś radę wyłączyć swoje? i napisać życzliwie co masz na myśli.
  2. Po co zaczynać od początku po tylu latach? Niczego konstruktywnego nie wniesie , a tylko zeżre energię.
  3. Źle odczytałaś moją wypowiedź. Proszę , nie siej zamętu. Nie będę kontynuowała dyskusji w takim stylu , bo nie jest życzliwy. Chciałam dobrze, a chyba narobiłam bałaganu. Nie chodzi mi o rozliczenia przez DORA , bo mam do niej zaufanie tylko o to, żeby nie trzeba było szukać na wątku ile jest do zapłaty i kto chce pomóc. DORA i tak ma dużo obowiązków, więc nie obciążajmy jej dodatkowymi. Ona potrzebuje wsparcia, a nie wojny podjazdowej. Chyba teraz napisałam zrozumiale dla wszystkich.
  4. Chcę pomóc jak wiele osób. Jak ktoś chce pomóc kotkom, to może wpłacić na konto Murki. DORA nie jest do tego potrzebna. Nie chcę się zagłębiać w sprawy sprzed wielu lat. Szkoda czasu i energii. Wszystkie wiemy ile wysiłku emocjonalnego i fizycznego kosztuje ją pomoc kotkom i nie tylko. Jeżeli ona nie chce skorzystać z pomocy guccio, to widocznie ma powody o których pisała. Myślę, że trzeba uszanować jej zdanie. Myślałam o osobnym wątku, na którym byłyby zebrane deklaracje, byłyby wpisywane dochody z bazarków. Dałoby to przejrzystość co do aktualnej sytuacji. Nie każdy ma czas szukać rozliczeń. Wpłaty mogą iść do Murki, a rozliczenia prowadziłam nieoceniona Nesiowata. Co Wy na to?
  5. Chyba już nie będzie dyskusji. Nesiowata, umówmy się na telefon i pomogę założyć wątek z rozliczeniami. W sumie to by było dobrze, gdybyśmy wpłacały na Twoje konto. Jak będziemy wpłacać na konto Murki i DORA, to się zrobi bałagan. Co o tym sądzisz i reszta pomocniczek?
  6. Jeżeli masz tylko dobre intencje, to po co to piszesz ? Szkoda, że ludziom trudno porzucić topór wojenny. Mam myśli ogólnie.
  7. Kobiety, dajcie sobie na wstrzymanie. To jest dobry moment na zapomnienie o waśniach i wspólne działanie na rzecz biedaków.
  8. no to mamy kolejny cud, wspaniale. guccio , fantastyczna propozycja, jeszcze DORA musi się wypowiedzieć. Karmę też zabezpieczysz? To bardzo dużo.
  9. No i super. Już jest 120 zł. Kto się jeszcze dołoży? Zaproszenia można wysyłać do 5. osób jednocześnie.
  10. No jeszcze " lepiej". 6 x 450 = 2700 zł miesięcznie. Nikt nie jest w stanie sam udźwignąć takich wydatków. Czy na pewno Chinka? Moim zdaniem trzeba zbierać deklaracje ogólnie na kotki. Ja dam 60 zł miesięcznie.
  11. Bomba. To bardzo dużo. Można założyć osobny wątek tylko z finansami kotków. Jest ich teraz sztuk 4 u Murki. Założenie wątku jest proste. Mogę pomóc przez telefon. Niech DORA się wypowie czy to jej odpowiada.
  12. Kolejna świetna wiadomość. Oby ciąg dalszy następował cały czas.
  13. Życzę, żeby operacja i rehabilitacja po niej przebiegły pomyślnie. Drugie biodro operują po ok. 12-18 miesiącach. Czy ktoś mógłby się podjąć prowadzenia finansów? Ja mogę zarabiać i wpłacać, ale do prowadzenia finansów kompletnie się nie nadaję.
  14. To spora kwota. Wystarczą 4 miesiące i znowu dług narośnie do ponad 8000 nie mówiąc o kosztach weterynaryjnych. Co tu zrobić? Nie założę wątków, bo nie dam rady prowadzić rozliczeń, dla mnie to za wielkie wyzwanie. Bakusiowa robi bazarki cegiełkowe i jest doskonała w prowadzeniu rozliczeń. Może mogłaby robić bazarki cegiełkowo na konkretne kotki?
  15. Dzięki Tolu. Santa jest szczęśliwa i cała jej rodzina z nią. Lubi oglądać telewizję, biegać, bawić się i uwielbia pańcię, a pańcia ją.
×
×
  • Create New...