Poker
Members-
Posts
84479 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Wstyd mi, że dopiero teraz chcę się wziąć za ogłoszenie Sabinki. Czas przeleciał jak torpeda. Aldrumko, proszę poszukaj zdjęć na wątku i wklej tutaj. W jakim wieku jest sunia? Poproszę LILU o nowe zdjęcia. " Wypociłam" tekst. proszę o sugestie. Sabinka ma ….. lat i w życiu nie poszczęściło się jej. Przebywała w schronisku, obecnie żyje w hoteliku, ale ciągle czeka na swój dom i swojego człowieka, który pokocha ją taką jaką jest. Jest mała, waży ok. 10 kg i ma ok. 38 cm w kłębie. Bardzo pasowałoby jej towarzystwo psów, bo dobrze się dogaduje z nimi i wzoruje się na ich zachowaniu. Najlepszy byłby dla niej dom z ogródkiem, bo nie umie chodzić na smyczy, ale nie buda tylko miejsce wśród domowników. Przy okazji byłaby dzwoneczkiem. Do ludzi jest łagodna chociaż na początku zachowuje dystans. Przy misce potrafi warknąć na innego psa, na człowieka nie warczy. Szukamy odpowiedniego domu, mogą być dzieci powyżej 7. roku życia, które potrafią odpowiednio postępować z psem. Sunia jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona , przebywa w okolicach Wrocławia. Za zwrotem kosztów możemy pomóc w transporcie. Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania suni oraz podpisanie umowy jej przekazania .
-
Oszaleć można. Nie wiadomo gdzie pomagać, wszędzie są tak wielkie potrzeby. Dobrze, jest pani o wrażliwym sercu. Kotusie słodkie. Tę bez oczka na pewno trzeba skonsultować, chyba okulistyczne. A za Lunkę nie trzeba dziękować.. Ma dom na jaki czekała.
-
~ Nesca - kolejna czarna sunia, MA DOM W WARSZAWIE! ....
Poker replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Brawo. Oby adaptacja przebiegła pomyślnie. -
-
~ Nesca - kolejna czarna sunia, MA DOM W WARSZAWIE! ....
Poker replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na wszelki wypadek trzymam kciuki. -
Jeden to chyba jest melomanem i czeka na koncert