Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84479
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Wstyd mi, że dopiero teraz chcę się wziąć za ogłoszenie Sabinki. Czas przeleciał jak torpeda. Aldrumko, proszę poszukaj zdjęć na wątku i wklej tutaj. W jakim wieku jest sunia? Poproszę LILU o nowe zdjęcia. " Wypociłam" tekst. proszę o sugestie. Sabinka ma ….. lat i w życiu nie poszczęściło się jej. Przebywała w schronisku, obecnie żyje w hoteliku, ale ciągle czeka na swój dom i swojego człowieka, który pokocha ją taką jaką jest. Jest mała, waży ok. 10 kg i ma ok. 38 cm w kłębie. Bardzo pasowałoby jej towarzystwo psów, bo dobrze się dogaduje z nimi i wzoruje się na ich zachowaniu. Najlepszy byłby dla niej dom z ogródkiem, bo nie umie chodzić na smyczy, ale nie buda tylko miejsce wśród domowników. Przy okazji byłaby dzwoneczkiem. Do ludzi jest łagodna chociaż na początku zachowuje dystans. Przy misce potrafi warknąć na innego psa, na człowieka nie warczy. Szukamy odpowiedniego domu, mogą być dzieci powyżej 7. roku życia, które potrafią odpowiednio postępować z psem. Sunia jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona , przebywa w okolicach Wrocławia. Za zwrotem kosztów możemy pomóc w transporcie. Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania suni oraz podpisanie umowy jej przekazania .
  2. Bardzo elegancki facet z niego - białe ( czyste) skarpetki, biały żabot i biały pędzelek na końcu ogonka. Nie ma znaczenia posiwiały pyszczek.
  3. Super, że kicie mają domek i dzięki temu Julek może pojechać. No I w końcu gmina zrobiła to co do niej należy.
  4. Oszaleć można. Nie wiadomo gdzie pomagać, wszędzie są tak wielkie potrzeby. Dobrze, jest pani o wrażliwym sercu. Kotusie słodkie. Tę bez oczka na pewno trzeba skonsultować, chyba okulistyczne. A za Lunkę nie trzeba dziękować.. Ma dom na jaki czekała.
  5. Proponuję, żeby wpłaty jednorazowe traktować jako rezerwę na koszty weterynaryjne lub dopłaty do hoteliku w razie deficytu.
  6. Dyszka to też dużo. 5 dni jedzenia dla kici w hoteliku.
  7. Brawo. Oby adaptacja przebiegła pomyślnie.
  8. A Lunka to śpioszek i pieszczoszek
  9. Trudna sytuacja. W sumie to pan chce dobrze. Może się przywiązał do Bartusia i boi się, że mogłoby mu się coś stać podczas włóczegi.
  10. Na wszelki wypadek trzymam kciuki.
  11. Jeden to chyba jest melomanem i czeka na koncert
×
×
  • Create New...