Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Esiu,baaardzo dziękuję,mam nadzieję,że Mori,bo tak go zdrabniam,szybko znajdzie domek. Alcha,to się nazywa szantaż psychiczny;). Juz go bardzo lubimy,ale oddam go z radością tylko do dobrego domku,bo takie jest moje zadanie,,zeby pomagać następnym. Smarkacz słabo je,ale jak mu dałam chleb z masłem to i owszem. Idę na spacerek z całą trójcą.:roll:
  2. Słodka sunie,niech szybko znajdzie domek :lol:
  3. Drugi Tymuś z Łodzi :placz::placz:,co można dla niego zrobić? Dopiero po miesiącu ktos się nim zainteresował :angryy::crazyeye:,to chyba rekord :diabloti:
  4. :loveu:Jestem pełna podziwu dla Wa:loveu:
  5. po co jej buda :crazyeye:przyzwyczajaj ją do łóżeczka :eviltong::cool3: śliczna jest i dzieciak też.
  6. Marola,wydaje mi się,że masz za dużo obiekcji,a pies cierpi.Przejedzie go samochód i dopiero bedziesz pluła sobie w brodę. Skorzystaj z pomocy Izmir albo go po prostu wykradnij sama po załatwieniu mu domku.Czas nagli.
  7. Nikt nas nie odwiedza :placz: Tak to jest.Dopóki się nie weźmie tymczasika to zainteresowanie spore,a potem ...kicha.:-(Damy sobie radę sami.:eviltong: A Morusek jest coraz słodszy,przytulak,zadziera łapki na kolana i juz spi na boczku tylko słabo je.Biega jakby miał sprężynki w łapkach.Jest bardzo szybki i zwinny.
  8. Tymon Wspaniały dba,żeby pańcia nie zapomniała o nim. Wyobrażam sobie jak on się tymi chudymi łapinkami zapierał,Jak taki silny,to znaczy,że ma wolę życia i zdrowienia. Niestety w porę nie zdjęte szwy mogą wrosnąć i wtedy będzie trudniej je wyjąć.
  9. Alcha ,wysłałam do Ciebie mejla z propozycja ogłoszenia i zdjęciem.Zapomniałam sie podpisać. A Morusek,słodki diabełek biega za mną , na całe szczęście zachowuje czystość. Wklejam tu tekst do ogłoszenia. Morusek - 2 letni pies,wysokości ok.36 cm. jest bardzo przestraszony pobytem w schronisku, wręcz sparaliżowany.Psy z boksu terroryzują go. w związku z czym nigdy nie może się najeść,chowa się po kątach.Jest coraz chudszy .Otoczony opieką i miłościa nabierze wiary w siebie i będzie wspaniałym psem. Piesek znajduje się obecnie w domku tymczasowym,powolutku uczy się nie bać człowieka, lubi się przytulać,nie szczeka i zachowuje czystość.Jest łagodny,nie wykazuje agresji do psów ,ani kotów. Pilnie szuka najlepszego domku na resztę swojego życia. Wiadomość ..........
  10. Ale się ciesze,że sunieczka ma domek i to jaki :loveu: Jak poczuje domowe ciepełko,to nie będzie chciała potem wyjść z domku,jeszcze zobaczycie.:lol:
  11. Czarny diabełek z niego,pewnie gonił do WC. Nie chce chodzić,bo szwy są nylonowe i kłują okrutnie przy poruszaniu się.Przerabiałam to ze swoimi psami.
  12. noc minęła nam spokojnie.Morus wykorzystał wolne miejsce na łóżku po mężu i hycnął natychmiast na nie. Ciągle boi sie szybszych ruchów,nawet zdejmowanej pokrywki od garnka,wyciągniętej ręki. W domu zachował czystość,a na spacerze szybko się uwinął z tym co trzeba. Ogólnie jest grzeczny,daje zakropić oczki bez problemu. Jest szybki jak sreberko,ale biega taki przykurczony,myślę,że ciagle nie jest pewien czy przypadkiem nie oberwie.
  13. Może jednak zrobię nowe zdjęcie i podeślę,bo Morus ma teraz trochę inną sierśc,niestety ma jej mniej.Wygląda naprawdę jak diabełek :evil_lol:.
  14. To jest właściwy pies.Ta sama buźka.:loveu: Cały czas leży koło mnie.Umaszczenie ma niebywałe.Może uda mi się zrobić lepsze zdjęcia,bo on boi się aparatu. Mam nadzieję,że od jutra pomagacie szukać domku?:evil_lol: Więc, gdyby domek się znalazł w Suwałakch na przykład,to wystarczyłoby go dostarczyć tylko do Warszawy?:eviltong:
  15. cudownie się czyta takie wiadomości :loveu: Nowej pani gratuluję nabytku i życzę powodzenia w wychowywaniu słodkiego czorcika :evil_lol:
  16. uwielbiam jak te "ścierki"śpią kołami do góry :loveu:
  17. cioteczki już śpią i nabierają sił,zeby od jutra intensywnie szukac domku dla Moruska.:evil_lol: A on się położył na brzucholku jak żabka i tez śpi spokojnie.:loveu:
  18. To świetnie,że Suzi już w domku.:multi: Ja też mam tymczasika :lol:
  19. Ja mam wrażenie,że Tymuś jest młodszy niż weci myślą tylko bardzo zniszczony warunkami w jakich żył.Ząbki ma białe ,bez kamienia o dziwo. Jak go widziałam we wtorek to miał potężny obrzęk pod okiem, a własciwie to ropa się zebrała.Może coś się dzieje w zatoce po usunięciu zęba.Często się zdarza sródoperacyjne przebicie zatoki i to jest powazne powikłanie.Może porozmawiaj Idalio z wetem o tym jutro.
  20. okazało sie,że Morusek to jego stałe imię z poprzednigo domu.Reaguje na nie średnio,ale może lepiej nie mącić mu w głowie i zostawić tego Moruska,a najwyżej stały właściciel zdecyduje o imieniu.Co Wy na to?
  21. . Jestem pewna, że z zachwytu będzie chciał nocować z Tobą w łóżku :lol:[/quote] mój mąż ma też takie wrażenie :evil_lol: Zjadł trochę na kolację,ale ciągle się ogląda czy nie nadchodzi niebezpieczeństwo i trzeba go uspokajać i zachęcać do jedzenia.Zaczął zadzierać łapki na nasze kolana i noskiem trącać,żeby go miziać. Słodki jest.JUż chodzi za nami krok w krok.Poprosił o spacer. Nasze oba psy też są ze schronisk we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.My po prostu lubimy kudłacze :loveu: Alcha ,skąd jesteś?
  22. teraz trochę zdjęć Tu Morusek/Ravel czeka przed domem,żebym naszykowała kąpiel [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1494/gajabazarekgrudzie2007mmv9.jpg[/IMG] Tu już w kapieli [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7789/gajabazarekgrudzie2007mge4.jpg[/IMG] tu wycieranko [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7121/gajabazarekgrudzie2007mvu5.jpg[/IMG] Tu cała trójca psiaków siedzi wiadomo gdzie,tam gdzie pańcia czyli w kuchni [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7419/gajabazarekgrudzie2007mrb8.jpg[/IMG] Morusek idzie sprawdzić co pańcia robi na komputerze [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7041/gajabazarekgrudzie2007muf8.jpg[/IMG] Reszta będzie później.
  23. W końcu jesteśmy w domku,cali,zdrowi i wykąpani. :lol: Morusek,bo takie ma imię jeszcze z poprzedniego,to piesio bardzo wystraszony.Boi się ręki,ale nie tak tragicznie.Pani niemmogła go znlaleźć w boksie,tak się schował za skrzynią. W samochodzie jechał grzecznie na siedzeniu obok kierowcy,oczywiście przypięty pasem samochodowym.Wprost spod drzwi wylądował w kąpieli,bo śmierdział okrutnie. Chciał jeść,ale się bał, więc musiałam go zachęcić.Jest chudy,waży prawie 11 kg , a chyba powinien około 14-15. Przywitanie z moimi psiakami przebiegło spokojnie,kot też nie syczał. Oczywiście chciał oznaczyć teren i siknął na drzwi kuchenne, a przed chwila walnął koopę na panele.No,ale będzie miał wybaczone :evil_lol:,musi się na nowo nauczyć Piesia oddał właściciel we wrzreśniu,ale nie napisano dlaczego.. Ogólnie jest zdrowy,ząbki ma ładne i białe.A umaszczenie zupełnie niespotykane.Trafił na dobregp fryzjera,bo ma na tle czarnej sierści miodowy balejaż.Ogólnie wygląda jak młody dziczek,tym bardziej ,że sierść ma dość szorstką.
×
×
  • Create New...