Poker
Members-
Posts
84492 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Esiu,baaardzo dziękuję,mam nadzieję,że Mori,bo tak go zdrabniam,szybko znajdzie domek. Alcha,to się nazywa szantaż psychiczny;). Juz go bardzo lubimy,ale oddam go z radością tylko do dobrego domku,bo takie jest moje zadanie,,zeby pomagać następnym. Smarkacz słabo je,ale jak mu dałam chleb z masłem to i owszem. Idę na spacerek z całą trójcą.:roll:
-
Szorstkowłosa Rybcia Znaleziona Przy śmietniku MA DOM!!!-Olsztyn
Poker replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Słodka sunie,niech szybko znajdzie domek :lol: -
Piękna Suczka nie Przeżyje Zimy W Schronisku!!!!/MA DOM:)
Poker replied to zonia's topic in Już w nowym domu
po co jej buda :crazyeye:przyzwyczajaj ją do łóżeczka :eviltong::cool3: śliczna jest i dzieciak też. -
Niekochany piesek - Już kochany i szczęśliwy w NOWYM DOMKU
Poker replied to marola's topic in Już w nowym domu
Marola,wydaje mi się,że masz za dużo obiekcji,a pies cierpi.Przejedzie go samochód i dopiero bedziesz pluła sobie w brodę. Skorzystaj z pomocy Izmir albo go po prostu wykradnij sama po załatwieniu mu domku.Czas nagli. -
Nikt nas nie odwiedza :placz: Tak to jest.Dopóki się nie weźmie tymczasika to zainteresowanie spore,a potem ...kicha.:-(Damy sobie radę sami.:eviltong: A Morusek jest coraz słodszy,przytulak,zadziera łapki na kolana i juz spi na boczku tylko słabo je.Biega jakby miał sprężynki w łapkach.Jest bardzo szybki i zwinny.
-
Alcha ,wysłałam do Ciebie mejla z propozycja ogłoszenia i zdjęciem.Zapomniałam sie podpisać. A Morusek,słodki diabełek biega za mną , na całe szczęście zachowuje czystość. Wklejam tu tekst do ogłoszenia. Morusek - 2 letni pies,wysokości ok.36 cm. jest bardzo przestraszony pobytem w schronisku, wręcz sparaliżowany.Psy z boksu terroryzują go. w związku z czym nigdy nie może się najeść,chowa się po kątach.Jest coraz chudszy .Otoczony opieką i miłościa nabierze wiary w siebie i będzie wspaniałym psem. Piesek znajduje się obecnie w domku tymczasowym,powolutku uczy się nie bać człowieka, lubi się przytulać,nie szczeka i zachowuje czystość.Jest łagodny,nie wykazuje agresji do psów ,ani kotów. Pilnie szuka najlepszego domku na resztę swojego życia. Wiadomość ..........
-
Piękna Suczka nie Przeżyje Zimy W Schronisku!!!!/MA DOM:)
Poker replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ale się ciesze,że sunieczka ma domek i to jaki :loveu: Jak poczuje domowe ciepełko,to nie będzie chciała potem wyjść z domku,jeszcze zobaczycie.:lol: -
noc minęła nam spokojnie.Morus wykorzystał wolne miejsce na łóżku po mężu i hycnął natychmiast na nie. Ciągle boi sie szybszych ruchów,nawet zdejmowanej pokrywki od garnka,wyciągniętej ręki. W domu zachował czystość,a na spacerze szybko się uwinął z tym co trzeba. Ogólnie jest grzeczny,daje zakropić oczki bez problemu. Jest szybki jak sreberko,ale biega taki przykurczony,myślę,że ciagle nie jest pewien czy przypadkiem nie oberwie.
-
To jest właściwy pies.Ta sama buźka.:loveu: Cały czas leży koło mnie.Umaszczenie ma niebywałe.Może uda mi się zrobić lepsze zdjęcia,bo on boi się aparatu. Mam nadzieję,że od jutra pomagacie szukać domku?:evil_lol: Więc, gdyby domek się znalazł w Suwałakch na przykład,to wystarczyłoby go dostarczyć tylko do Warszawy?:eviltong:
-
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
Poker replied to irysek's topic in Już w nowym domu
cudownie się czyta takie wiadomości :loveu: Nowej pani gratuluję nabytku i życzę powodzenia w wychowywaniu słodkiego czorcika :evil_lol: -
Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)
Poker replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
To świetnie,że Suzi już w domku.:multi: Ja też mam tymczasika :lol: -
Ja mam wrażenie,że Tymuś jest młodszy niż weci myślą tylko bardzo zniszczony warunkami w jakich żył.Ząbki ma białe ,bez kamienia o dziwo. Jak go widziałam we wtorek to miał potężny obrzęk pod okiem, a własciwie to ropa się zebrała.Może coś się dzieje w zatoce po usunięciu zęba.Często się zdarza sródoperacyjne przebicie zatoki i to jest powazne powikłanie.Może porozmawiaj Idalio z wetem o tym jutro.
-
. Jestem pewna, że z zachwytu będzie chciał nocować z Tobą w łóżku :lol:[/quote] mój mąż ma też takie wrażenie :evil_lol: Zjadł trochę na kolację,ale ciągle się ogląda czy nie nadchodzi niebezpieczeństwo i trzeba go uspokajać i zachęcać do jedzenia.Zaczął zadzierać łapki na nasze kolana i noskiem trącać,żeby go miziać. Słodki jest.JUż chodzi za nami krok w krok.Poprosił o spacer. Nasze oba psy też są ze schronisk we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.My po prostu lubimy kudłacze :loveu: Alcha ,skąd jesteś?
-
teraz trochę zdjęć Tu Morusek/Ravel czeka przed domem,żebym naszykowała kąpiel [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1494/gajabazarekgrudzie2007mmv9.jpg[/IMG] Tu już w kapieli [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7789/gajabazarekgrudzie2007mge4.jpg[/IMG] tu wycieranko [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7121/gajabazarekgrudzie2007mvu5.jpg[/IMG] Tu cała trójca psiaków siedzi wiadomo gdzie,tam gdzie pańcia czyli w kuchni [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7419/gajabazarekgrudzie2007mrb8.jpg[/IMG] Morusek idzie sprawdzić co pańcia robi na komputerze [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7041/gajabazarekgrudzie2007muf8.jpg[/IMG] Reszta będzie później.
-
W końcu jesteśmy w domku,cali,zdrowi i wykąpani. :lol: Morusek,bo takie ma imię jeszcze z poprzedniego,to piesio bardzo wystraszony.Boi się ręki,ale nie tak tragicznie.Pani niemmogła go znlaleźć w boksie,tak się schował za skrzynią. W samochodzie jechał grzecznie na siedzeniu obok kierowcy,oczywiście przypięty pasem samochodowym.Wprost spod drzwi wylądował w kąpieli,bo śmierdział okrutnie. Chciał jeść,ale się bał, więc musiałam go zachęcić.Jest chudy,waży prawie 11 kg , a chyba powinien około 14-15. Przywitanie z moimi psiakami przebiegło spokojnie,kot też nie syczał. Oczywiście chciał oznaczyć teren i siknął na drzwi kuchenne, a przed chwila walnął koopę na panele.No,ale będzie miał wybaczone :evil_lol:,musi się na nowo nauczyć Piesia oddał właściciel we wrzreśniu,ale nie napisano dlaczego.. Ogólnie jest zdrowy,ząbki ma ładne i białe.A umaszczenie zupełnie niespotykane.Trafił na dobregp fryzjera,bo ma na tle czarnej sierści miodowy balejaż.Ogólnie wygląda jak młody dziczek,tym bardziej ,że sierść ma dość szorstką.