Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84482
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. ja też zaglądam do Foksi.Ona pewnie ze strachu jest taka.Potrzeba jej trochę czasu,ale z pewnością nie w schronisku.:shake:
  2. co za podli ludzie!!taki psiaczek nie nadaje się do bloku?to w takim razie jaki??Serce pęka.Może ktoś weźmie go na tymczas.Sama bym wzieła,ale mieszkam za daleko.Podajcie ile może ważyć ,jaki jest do dzieci.
  3. mało mi serce nie pęknie,bo uwielbiam takie kudłacze.Nietsty nie mogę go wziąć,bo mam 2 psiaki ze schroniska.Jednego od października,a drugiego od 6 tygodni.Buuu.
  4. jest bardzo fajny,oby znalazł domek.Zresztą najbardziej się liczy serducho,a uroda.Wiooo,na górę.
  5. wpłacam na Finka 50 zetów,byle mu nie obcięli łapki,to jest najłatwiejsze.Trezba walczyć!!!
  6. Mój Dolar też był śmierdziuszek i g...z niego płyneło podczas pierwszej kapieli.A teraz jest piękny ,słodki,wierny jak pies,pies.Był w schronie 2 lata,ale już nadrabia zaległości w miłości.Życzę powodzenia wspaniałej ,przyszłej właścicielce.To się nazywa mieć SERDUCHO!!
×
×
  • Create New...