Słuchajcie..a ja jestem opiekunką wirtualną jednego psiaka z Obornik. Chcicłanbym mu poszukać domku. Jak założyć mu wątek? Mam jego kilka zdjeć, bo byłam raz go odwiedzić. Może by sie dało?
[URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/165/lp/32[/URL]