Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. O jakie cudeńko :(... kochany maluszek. Ja utro pewnie będę w schronisku to się za nim rozejrzę. Może jakąś jeszcze foteczkę mu zrobię?
  2. Coś mi się wydaje, że ja widziąłam jak ten pies był zabierany ze schroniska. Był pewnie w kojcu 3/4 z takimi dwoma czarnuszkami dużymi.:loveu:
  3. co sięstało dokładnie? I jakie to psiaki?
  4. co za psiak śliczny
  5. Ob szczęsliwe zakończenie :multi:
  6. Oj oj..wszystkiego nie czytalam..ale wnioskuję, że Wielkie Uszyska ma domek? :multi:
  7. Ta mordeczka to rzeczywiscie do cąłowania jest :loveu:
  8. Dziewczyny, na pewno znajdziemy jakiś tymczasik chociaż dla staruszka - Stasia...:loveu: Mi się imię podoba
  9. Hala

    Ma domek

    poprosimy zdjecie psiutka
  10. kolejne szczęsliwe zakończenie. Mysi..bądź szczęśliwa :multi: :multi: :multi:
  11. Może jakbym napisała w tytule, że masz obciętą łapę..albo ucho.. to kto wie :mad: , może by kto zajrzał.. :mad:
  12. A skąd Ty takiego maila dostałas? To Twój jakiś znajomy? Dziewczny..no kto chce psa? Kto tam blisko mieszka?
  13. Oby wszystko sie udąło..trzymam kciuki :multi:
  14. koniecznie musicie informaować co ze staruszkiem. przypadł mi do serca :loveu:
  15. Jakie to szczęscie...a już miałam...ehhh...szkoda gadac :eviltong:
  16. Witajcie...
  17. Słuchajcie..a ja jestem opiekunką wirtualną jednego psiaka z Obornik. Chcicłanbym mu poszukać domku. Jak założyć mu wątek? Mam jego kilka zdjeć, bo byłam raz go odwiedzić. Może by sie dało? [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/165/lp/32[/URL]
×
×
  • Create New...