Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Kochani, niech ktoś zrobi cegiełki na allegro! czasem możan zebrac ładną sumkę. A to suni dużo pomoże!! :evil_lol: Kasa dla Finka i dla Apsika!
  2. Boziu kochana...serce mi peknie... :shake:
  3. To sama jestem bardzo ciekawa... :)
  4. a co dokładniej temu psu? No i jakie to miasto.. :cool3:
  5. Jak mam zrobić Nerowi foteczki, jak paskud na spacewr nie chciał ze mną iść? I uciekał przed wolontariuszami? A taki słodki micho z niego....
  6. Ojoj..w ten sposób to my domku nie znajdziemy :shake:
  7. czy jakieś wieści o Adze?
  8. Kupiłam dziś obrożę Bulince.... [COLOR=red]czerwoną! [/COLOR][COLOR=black]Zawiozę jej w sobotę. Będzie pięknie wyglądać. :)[/COLOR]
  9. Relacje będą. Wszystko Wam opowiem. Jak się czuje, jak wygląda...;) Zdj ecia porobię....
  10. I za leczenie tego psa tyle pieniędzy?? Czasem mnie to zastanawia....
  11. Iwopka..Ty lepiej Bulinkę świninkę podbij :d, bo spadła... :multi:
  12. Może udają, że nic nie widzą. To często jest wygodniesze.
  13. Komu psa...komu?? :multi: :multi: :multi: :multi:
  14. Iwopka..moje gg 7651229. nie martw się. Ważne, że ją ludzie widzą, a może się ktoś jednak zakocha? Idę teraz zrobić fotkę. moja hoja zakwitła i smierdzi w dużym pokoju :evil_lol:
  15. Ważne żeby Jamnisiowi szybko pomóc, działajcie dziewczyny. Skoro Basia może pomóc, a wiemy wszyscy że ma Wieeeelkie serce dla jamniorków...:loveu:
  16. do óry! współnymi siłami uda się, nich tylko weci dadzą nadzieję :loveu:
  17. No to sobie Neruś siedzi w schronisku... Pewnie się psiak przyzwyczaił. A co ma zrobić, jak tu taki odzew społeczeństwa.... :mad:
  18. Trzeba zapytać, jakie są rokowania co do łapki. No i ile by kosztowął zabieg? To ważne. Kto może się jak najszybciej z wetem skontakotwać?
  19. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1500.jpg[/IMG]
  20. Nie życzcie nikomu śmierci... życie jest zbyt cennym darem, aby nawet w złości wymawiać takie słowa. Z dwojga złego, zawsze przyprowadzono psa pod schronisko. Mogli go przywiazać w lesie do drzewa. I co wtedy? Spokojnie, newry nic nie pomogą. Lepiej się zastanówmy razem, jak pomóc psu? Czy łapa do uratowania, jak znaleźć dom... skąd wziąźć finanse na ten cel...
  21. zatkało mnie... :angryy: koniecznie prosimy o wieści na bieżąco o Fince!
  22. Chwilka odpoczynku nad rzeką... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1499.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...