powiem szczerze..nigdy, ale to przenigd nie wystawiałam nic na allegro. Zupełnie nie wiem jak to zrobić. :mad: Jeśli chcesz mną pokierować, to ja z checią przyjmę każdą radę i wskazówkę. Chociaż to pewnie długo potrwa zanim zrozumiem, jak to wszystko działa. Jeśli Ty potrafisz wystawić i chciałabyś mi pomócc, to ja z chęcią przyjmę Twą pomoc i będę niezmniernie wdzięczna. No i Nero również.