Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No ja się wystraszyłam :). Jeszcze tego nam trzeba... zły dom dla psa...
  2. kurcze..terra, ja zmieniam mój watek tez na bernardyna...
  3. Terra!! Brak mi słów! Dziękuję! :multi:
  4. A może tak cegiełki na allegro? To czasem się sprawdza.
  5. zaraz wszystko Ci napiszę :multi: :loveu:
  6. powiem szczerze..nigdy, ale to przenigd nie wystawiałam nic na allegro. Zupełnie nie wiem jak to zrobić. :mad: Jeśli chcesz mną pokierować, to ja z checią przyjmę każdą radę i wskazówkę. Chociaż to pewnie długo potrwa zanim zrozumiem, jak to wszystko działa. Jeśli Ty potrafisz wystawić i chciałabyś mi pomócc, to ja z chęcią przyjmę Twą pomoc i będę niezmniernie wdzięczna. No i Nero również.
  7. rozmawiałysmy kiedyś na temat allegro dla Nero. Co Ty na to? Czy jest jakaś szansa? Może trzeba go pokazać światu?
  8. O..Terra, dawno Cię tu nie było!
  9. O...Izydy...to ja już wiem :multi: :multi: :multi: Napisz do mnie na gg 76 51 229
  10. Ojoj...cudowne wieści :multi:
  11. Pikusia..wyrwana ze szponów śmisrci...traged[I]a...ojoj....heh. normalne tragedia... :eviltong: [/I]
  12. Ludzie :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: No co jest z Agusią!!!!
  13. Nie czytam całego wątku..pomóżcie. Czy ona ma już DT?
  14. Gosia ma rację. Dziewczyny! lepsza jedna aukcja a konkretna.
  15. No kochajce Nerusia! :smilecol:
  16. Hej... w końcu sama (z koleżnką Madzią) wybierałam domek.. A to dom cudowny. Pomimo że mi tu zarzucono coś innego. :shake:
  17. ludzie! zlitujcie się! !
  18. ja mam różne rzeczy..mogę wystawić, tylko nie mam o tym zielonego pojęcia. Pomóżcie! A Finka trzeba szybo ratować. Ja proszę, aby ktoś został takim..hmmm..kierownikiem akcji, aby trzymał pieczę nad wszystkim. Inaczej się pogubimy. A najgorzej jak zgubimy łapę Finka!
×
×
  • Create New...