Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Kochana jeśli chcesz mnie tutaj obrzucać błotem..to uściślijmy..imię Basi nie padło..tylko zapytałam czy dobrze jest wieźć psa przez pół Polski? skoro dom byc może jest blisko? Poza tym nie naciskałam na Gosię a wręcz jej powiedziałam, że decyzja nalezy do niej, bo to ona dom ustala. Myslę że tu Gosia się zgodzi. Co więcej..powiedziałam, że i Gosia i ewentualny przysżły właściciel są osobami dorosłymi, więc się dogadają już beze mnie. A na koniec..nie mam zamiaru sięprzed Tobą tłumaczyć. Mogę tylko próbować wymazać cąły incydent z Twoim udziałem z życiorysu. I starać sie aby to nie wpłynęło na mój stosunek do schroniska i psów z niego,. Bo nie wiem czy bedę miała chęc jeszcze komuś zaufać i brać kolejnego psa ze schroniska przy waszym udziale. Bo chyba nie zaprzeczysz ze razem z Michałem byłam w schronisku po Zuzę. I przestań mi tu pierdoły opowiadać, że działam na niekorzyść psa skoro sama po niego pojechałam!!
  2. jak wiesz..każdy psiak jest ważny :cool3: poza tym, chyba przeceniasz moją rolę w tym wątku. Nie zapominaj że Zuza nie ma iśc do mnie... I nie mam zamiaru stosować żadnych sztuczek czy postępów, bo nic na tym nie zyskam. Jerdnak dobrze wiedzieć, że znasz się na tym :evil_lol:
  3. Czyli Basiu, jakaś bieda tam czeka niedaleko Ciebie? :shake: Skąd tyle tych kochanych psiaków? Żeby tak móc pomóc wszystkim? A na forum widziąłam jakiś wątek tez o jamnikach..chyba 7 szczeniaczkach czy jakoś tak.
  4. Baśka..mów szybko co to za cudo? :loveu: Pokaż fotki jak masz... pewnie kochana i słodka...
  5. Oj Basiu, z pewnoscią byś ja pokochała do szaleństwa. Ale pamietaj..na Twoją pomoc czeka wiele..wiele psich bied. Pozdrawiam Halina
  6. ojoj....robi sie gorąco....:diabloti: Maksiu!! Trzymaj się...!
  7. A jak Pikusia zachowuje się kiedy zostajesama w domu? Piszczy...drapie, rozrabia? :cool3: Ktoś coś wie?
  8. Wreszcie coś miłego...
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48571[/URL]
  10. Ani wczoraj, ani dziśnie widziałam takiego szczeniaka... :shake: Widziałam tylko takiego koło rocznego szorstkowłosego. Ale to nie ten..prawda?
  11. To nie jest kolejka po kiełabasę, kto pierwszy ten lepszy... tylko szukanie domu dla psa, najlepszego...
  12. po prostu cudownie
  13. do góry!! :multi:
  14. Hmm a jakie schronisko jest koło Poznania? Znam tylko Swarzędz? Czżby o to chodziło? Nigdy tam nie byłam.
  15. Tu siętak dużo dzieję, więc wątki uciekają. Ale jak to.. nie macie miejsca? To ile wy macie tam psów?
  16. Wrrrr...czekanie jest ciężkie :cool3: . Pewnie się tam głaszczą i przytulają...:razz:
  17. :cool3: Hehehe...frotka..może i dobre?:razz: Ale Jamnisia najpiękniejsze :evil_lol: Czekam na zdjęcia od GoniP. I co..? NIe ma... a my tu siedzimy i czekamy na wieści :cool3: No gdzie ta Gonieczka?
  18. Żeb tylko był zdrowy i radośc wróciła :loveu: To sie może i domek znajdzie
  19. Ojej.,,żeby tylko znalazł się dom dla Czarusi. :cunao:
  20. Pewnie że wzrusza...ale zabrac nie mogę :shake: I co teraz będzie z psinką? http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46237
  21. Kruszynka...zwana przeze mnie Jamnisią... :razz: jest pięknym szczeniaczkiem. Nie masz pojęcia Gonia jak ciężko było mi ją oddawać. :evil_lol: Czekam z niecierpliwościa na zdjecia!! Dużo..dużo foteczek proszę!!
  22. powiesić takiego "właściciela" na sznurku...:angryy:
×
×
  • Create New...