-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Wielkie dzieki za pamięć i wskazówki. Jestem bardzo ciekawa, co nam opowie GoniaP. Zajrzyjcie równiez do wątku...o pięknym psie Nero... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46237[/URL]
-
Gałka!!! - malutki staruszek w szczęśliwym domku!!!
Hala replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Brzydal niesamowity :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Baśka!! Jesteś kochana. Dziękujemy Ci za gotowość w imieniu Jamnisi :). :multi: Gdyby tylko coś szło nie tak... biegniemy do Ciebie :razz:
-
Basia...dlaczego przykro? Przeciez sie udało. W dużej mierze dzieki tobie Jamnisia wyszła ze schroniska. Powiem Ci więcej. Gdybysmy nie byli tak szybko o samej 10tej.wziął by ją ktoś inny. Jakaś rodzinka kreciła sie po schronisku. I byli pod boksem zaraz po nas. Wzięli innego szczeniaka. Jednak gdy zobaczyli w biurze Jamnisię, to pytali, gdzie znaleźlismy takie cudo? Bo oni podobną by chcieli. I w ten sposób, trafiłaby w ich ręce. Co do tego drugiego domku. Uważam go za pewnego. Znam ludzi osobisie od trzech lat. Znam ich stosunek do zwierząt. NIgdy o nich nie powiem żłewgo słowa, bo nie mam żadnej podstawy. A kolega wysłuchał mnie co mam do powiedzenia na temat Jamnisi, ojej wyglądzie, chorobach i stanie. I jednak chciał ją zabrać i leczyć.
-
To trzymajmy kciuki!
-
Witam jeszcze raz dzisiaj... Wróciłam i jestem szczęsliwa :). Jamnisia wyszła ze schroniaska, a dokładniej, została wyniesiona na moich rękach :). Tak jak się umówiliśmy, spotkaliśmy się pod schroniskiem przed 10. Zaskoczył mnie tłok jaki tu panował :cool3: . Nie miałam pojęcia ze ludzie o tej godzinie będe stali tu już z psiakami :placz: . Jeden mężczyzna przprowadził ślicznego rotka o imieniu Nuka. Jak tweirdził, suka ma 6 lat i oddaje ją ..."ze starosci"! :angryy: :angryy: :angryy: . Inni za to przyniśli dwa szczeniaki do oddania. Ale wróćmy do Jamnisi. Kiedy tylko wybiła 10, rzucilismy siedo bramy... Szybko poslziśmy do boksu gdzie wczoraj widziąłam Jamnisię. I tu zaskoczenie niemiłe..nie ma jej! :crazyeye: Obejrzelismy wszystkie psiaki, ale żaden nie przypominał Jamnisi. Były inne bidy.. (jeden miał złamanąłapkę i źle zrośnietą, tak że nie mógł na niej chodzić). Posżłam po pracownika i zapytałam o spsinkę. Ulżyło mi, gdy powiedział, że od wczoraj nie wydali jej. Za chwilkę przyniósł nam ją na rękach :multi: :multi: :multi: Dziewczynka była troszkęwystraszona, ale nie protestowąła, gdy brałam ją na ręce. Przytuliła sie do mnie i popiskiwłąa cichutko. Trzęsła się kruszynka, ale wyglądała na zadowoloną. poszliśmy z Jamnisią do biura aby dopełnic formalności. Itu kolejne niemiłe zaskoczenie! Jamnisia miała napisane w karcie..[B]nie wydawać, pies chory[/B],,, I pracownik uparł się i nie chcial nam Jamnisi za zadne skarby wydać. Próbowaliśmy róznych sztuczek :). W końcu poprosilismy, aby zadzwonił do weta, który to napisał o jego opinię. To były cięzkie minuty dla nas. Tylko Jamnisia była corazbardziej beztroska. Merdała swoim małym, cienkim ogonkiem. Tuliła się do mnie, liząła mnie a na koncu tak się rozbrykała, że rzuciła się z zębiskami na moje rozpuszczone włosy i je mietoliła:evil_lol: . Trochę mi je pazurkami i zębiskami przeczesywała. Jednak nie broniłam się :eviltong: szczególnie...:eviltong: Psinka zawładnęła mym sercem. :loveu: Na szczęscie weterynarz podobno powiedział pracownikowi, że psinkę można już ywdać i kamień spadł nam z serca. Z bolącym sercem oodałam sunię do domu GoniP. Gonia!! Bardzo prosimy o foteczki maleństwa!! Co do domku stałego..to jest kolejny chętny :multi: Wczoraj było juz za późno aby o tym pisać.Ale tak..jest chętny mój znajomy. Jego jamnikowata sunia zdechał niedawno, a on bardzo chce mieć kolejnego pieska:). Najbardziej za psiakiem tęskni jego mama :). Jamnisiu! Czekamy aż wyzdrowiejesz. P.S. namawiam do zajrzenia do mojego drugiego wątku o pieknym Nero ze schroniska w Obornikach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46237[/URL] No i miejcie ja względzie te biedy o których wspomniałam...nowego rotka, dwa szczeniaczki i małego pieska ze złamaną łapą. Dziś zdjęc nie mam.
-
Kto pokocha Psiaka...Nerusia? Dobry domek potrzebny!
-
hop! hop!..Jestem! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Dziewczyny..to już dizś! :multi: Jestem jakaś zdenerwowana :evil_lol: sama nie wiem dlaczego :). Oby była Jamnisia...oby była. A chętnych na domek stały jak widać kilku :loveu: To się maleńkiej poszczęsciło. Oby tylko szybko wyzdrowiała. Trzymajcie kciuki!!
-
Malagos, dziękujemy za wskazówki. Z pewnością sięprzydadzą
-
Był! Ale w innym boksie! Był cudowny i śłodki. Lizał mi ręce i piskał...
-
Gonia!! Ja bardzo chcę być przy zabieraniu suni ze schronu :modla: Tak mi w serce zapadła....No dobrze...ale Jamnisia będzie u Gońki kilka dni, a potem jak z transportem? Ja nawet prawka nie mam :( Więc w przewozie to nie pomoge. moge kupić jakąś karmę, albo lek. Imogę robic foteczki podczas wychodzenia ze schronu :evil_lol: :bigcool: Czekam na wieści i ustalenia
-
Gonia..dlaczego aż tak zasobny portfel? Czy z Jamnisią jest aż tak źle?? Jakby Baśka chciała psiaka.,,.to może jakieś bazarki? Co Wy na to?
-
Baśka..przyjrzyj się psiaczkowi...i przemyśl to o czym pisze MoniaP i GoniaP :cool3: Ja bardzo sięcieszę..psinka pewnie też... ale musze dbać również o Ciebie :evil_lol: .... Jamnisia..jest nadzieja~~!
-
Monika, to jak sądzisz..co będzie najlepsze dla tego maleństwa? Bo rozumiem, że zostawienie jej tam skończy się dla niej baaardzo źle....:shake:
-
Byłam dziś w poznańskim schronisku.
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hala replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Z czego te psiaki tam zyją? :crazyeye: A jak sięmiewa malec? Proszę, powiedz. Jestem, ciekawa czy kogoś dziabnął w paluch........:eviltong: -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hala replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie więcej! Jak to wszystko wyglądało. I gdzie teraz przebywa mały kluch? :cool3: Jak się czuje? Pewnie niezły z niego dzikus. Opowiadajcie... -
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
Hala replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
powodzenia dla olbrzyma :loveu: -
Ale on jest piekny... Ciekawa jestem co u niego
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hala replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki!! Pozwodzenia :) -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
Hala replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
do góry....:multi: -
Zjawiskowa Agila - śliczna śnieżynka znalazła kogoś kto ją pokochał! :)
Hala replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Szkoda..wielka szkoda. Bo suńka piekna :loveu: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Hala replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ja jutro zajrze do schroniska :roll: zobacze co u innych bidek