Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. o matko jedyna..ja przez takie fotki zejdę z tego świata! To ostatnie zdjecie jest niesamowite. Te oczka... Kochani! Niech ktoś ja weźmie!! Szukamy domku pilnie dla sunieczki.
  2. Jak tylko zjawię się w schronisku , to ją odnajdę w tłumie psiaków. Postaram się zabrać na spacerek :). Żeby tylko dała się złapać. Bulinka ! Do óry psinko!
  3. Tylko musisz zabrać smycz i najlepiej obrożę. Boi z tego co widzę, to u nich marnie w te sprawy. Wtedy będziemy mogły zabrać od razu dwa psy na spacer. Może mój Nero da się złapać? A może Iwonka tez pojedzie? :eviltong: To by była prawie sfora... :multi:
  4. dzięki wielkie za pamięć! :evil_lol: To kiedy jedziemy do Obornik?
  5. Iwopka..słuchaj. mOżesz zrobić nowy wątek. To świewtny pomysł, choć jak wiesz, szanse na nowy domek znikome. Zobacz na watek mojego Nero. Piekny 4letni pies. A odzew narodu żaden. Chyba że sięktoś zlituje. Może masz jakiś wyjątkowy dar przekonywania, kto wie? :cool3: Bo mi to kiepsko idzie. A do wątku Bulinki to się pewnie foteczki przydadzą. Jak tylko bedę w schronie, to postaram sięzrobić. Mam nadzieję że Bulinka się da złapać wolontariuszom :razz: .
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1498.jpg[/IMG] [COLOR=mediumturquoise][B]Kiara - [COLOR=black]już w domku![/COLOR][/B][/COLOR]
  7. Zakochałam się w bernardynie..ale nie da rady :shake: Jaki on piekny..:loveu:
  8. Dzień dobry dla wszystkich zaglądających do Nero. Pamietajcie, psiak czeka na dobrych ludzi. ;)
  9. No to mi Nero dziś "wyciął numer". Kiedy przyjechałam do schroniska...jak zawsze wolontariuszka posżła łapać psa. I jakoś tak dziwnie długo jej nie było. Wreszcie wróciła zasapana i powiedziała, że za żadne skarby nie może go chwycić. Cóż robić...? Poprosiłam o innego psa i posżłam z nima spacer... Po powrocie ze spaceru zajrzałam przez siatkę i kogo ujrzałam? Nera..lezącego sobie spokojnie w towatzrystwie innych psów. [IMG]http://upload.miau.pl/2/21486.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50026[/URL] zapraszam do wątku o schronisku w Obornikach. Duuuużo fotek pięknych mordek :loveu:
  10. Dziś po raz kolejny byłam w schronisku w Obornikach. Dla tych, co nie znająokolic, to podpowiem, że to miejscowość połozona około 22 km od Poznania. Nie wiem dokąłdnie ile mają psów, ale pewnie ze 130 - 140. Jeżdże tam w niektóre soboty. Jest możliwosć wyprowadzenia psiaka na spacerek, więc korzystam :). Jest to przyjemności dla psa i dla mnie. :lol: W wątku tym, chciałam Wam pokazać, co za cudne psiaki tam mieszkają.
  11. Bernardyn jest wręcz cudowny! jestem oczarowana... :loveu:
  12. Wszystkiego dobrego w nowym domu Jamnisiu,,, :loveu:
  13. :loveu: a jakie mają charakterki? Zawsze jakoś wolałam siętrzymać z dala od rotków. Ale obecnie w poznańskim schronisku jest tak przeuroczy i kochany rotek, że powoli się przekonuję :loveu:
  14. Jejku...dawno tego watku nie śledziłam..co za radość :multi: :multi: :multi:
  15. Basiu i masz rację. Chociaż tak sobie myslę, że nie powiennam z Tobą rozmawiać. bo znowu coś Monice sie przywidzi. No ale niektórz tak mają. Jeśli chodzi o tą zgodę... to mamy jeden cel... dązymy do tego samego. A jak widać jednak nie można sieporozumieć po ludzku. Wszyscy jesteśmy ludźmi, mówimy tym samym językiem, mamy dwie ręce i dwie nogi... a jestesmy zawistni i kłótliwi. Najgorzej jest jak ise komuś wydaje ze jest pępkiem świata. My najwięcej zdziałałysmy..My mamy spa...My znajdziemy dom...My wiemy kóry jest najlepszy....My wiemy wszystko najlepiej.... My..my..My... Sluchajcie..nikt nie jest idealny , nawet wy. Czy nie lepiej by było razem się cieszyć z sukcesów i razem walczyć? Koniecznie sie chcecie kłócić? Na co wam to? Odpuścćie trochę pary z siebie. Z pewnoscią będzie wam wtedy lepiej i ludziom dookoła też.
  16. No..i na tym bym zakończyła ten wątek
  17. Ciekawe tylko dlaczego jej nie zabrałyście? Może jednak jesteście już spalone w schronisku? I dlaczego to Michał musiał za was ją odbierać. A co do roli Michała to czytaj lepiej proszę. Zawsze pisałam..braliśmy..byliśmy...my..my...my... NIe chciałam jednak wymieniać jego imienia, ponieważ jest osobą prywatną i mógł sobie tego nie życzyć.
×
×
  • Create New...