Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jestem u Rudaska. Wpłacę dla psiaczka jednorazowo 30 zł. proszę o dane do przelewu. Czy ktoś ogłaszał pieska? Mogę mu zrobić parę ogłoszeń, tylko jakie dane kontaktowe?
  2. Niestety taka masa psów jest w potrzebie, że ogłoszenia w momencie spadają. Pipi dobra kobieto, zdrowiej nie poddawaj się. Będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia.
  3. [COLOR=#000000]Mam 39 kapsułek Vetmedinu 2,5 mg - podaruję psu w potrzebie.[/COLOR] [COLOR=#000000]Zainteresowanych zapraszam na pw. [B]NIEAKTUALNE[/B][/COLOR]
  4. I co z tymi domkami? Ktoś się zainteresował szczeniaczkami?
  5. [quote name='piescofajnyjest']jesssuuuuuu....ja umre na zawal:([/QUOTE] Nie umieraj kochana ;) Kto będzie zaglądał do Adaśka i go wspierał?
  6. Nieustająco trzymam kciuki za aklimatyzację i adaptację Stena w domku.
  7. Śliczności z nich. Kurcze, zegar tyka, maluchy rosną a gdzie te domki. Każdy z nich ma osobno ogłoszenie?
  8. Jak dobrze, że Sten jest na miejscu. Teraz mam nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowych warunków, że poczuje się u siebie kochany i sam pokocha. Ciekawe jak przebiegnie zapoznanie się Stena z Diego? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Piesku, powodzenia i bądź szczęśliwy.
  9. Ale słodki pyszczek :)
  10. To czekam na aktualne foteczki szczeniaczków :)
  11. Ktoś pyta z ogłoszeń o Adasia?
  12. Dlaczego nikt nie chce pokochać i przygarnąć pięknego Amora?
  13. Odwiedzam szczeniaczki, może rzeczywiście zamiast wyżlątek zrobić z nich prawie labeczki i zainteresowanie wzrośnie? Biedactwa, dawno powinny w domkach być.
  14. Bardzo się cieszę, że sprawa ruszyła z miejsca i Sten już niedługo pojedzie do dt. Trzymaj się piesku i powodzenia.
  15. Tak mi przykro Pikusiu, biegaj szczęśliwy za TM :( dopiero zobaczyłam tytuł.
  16. Śliczne maleństwo i zapatrzone w Pauline.
  17. Biedna suńka, a może w ds doszłaby szybciej do siebie? Ten domek na nią czeka?
  18. Jakieś wieści dot. Stena? A może już pojechał do dt?
  19. Tak, rozumiem... tylko myślę, że trzeba by jakoś to usprawnić, bo ludzie się zniechęcają, jak mają wydzwaniać po kilka razy.
  20. Sunia ma zamęt w głowie po tym jak runął jej świat, musi się przekonać, że nic jej nie grozi. Jest na dobrej drodze, skoro już zaakceptowała Ciebie Paulina. Przekona się, trzeba jej dać czas.
  21. Cicho, pusto się zrobiło na wątku Stena. Co nowego u psiaczka, jak się czuje? Pomagają leki?
  22. To wszystko bardzo smutne, ale wszystkim nie da się pomóc. Nie ma jak. Pipi, życzę zdrowia i wiele sił w Nowym Roku.
  23. Ojej, nie gólcie tego kolaczka. To zjeżdża z niego podszerstek. Na wilgotno można go wyczesać. Kołtuny za uszami i pod pachami, jeśli takie są, trzeba wyciąć.
×
×
  • Create New...