Jak dobrze, że Sten jest na miejscu. Teraz mam nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowych warunków, że poczuje się u siebie kochany i sam pokocha.
Ciekawe jak przebiegnie zapoznanie się Stena z Diego? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Piesku, powodzenia i bądź szczęśliwy.