Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jednak szczenna... Na łapce wenflon, więc chyba już po zabiegu, biedulka.
  2. Wielka szkoda, może jednak domek się odezwie.
  3. Czy ten haszczak nie ma jakiś namiarów na obroży? Może uda Ci się sprawdzić?
  4. [quote name='harpoonka']Ja ponowiłam pytanie, bo akurat rozmawiałam na fb z p. Agnieszką i ona nie ma pewności, czy Sten będzie do niej jechał czy nie ;) Chyba byłoby miło, gdyby schronisko się z nią skontaktowało :)[/QUOTE] Też tak myślę a do tego trzeba trzymać rękę na pulsie ;)
  5. Bardzo się cieszę ,że Amorek w domku na łóżeczku grzeje chudzieńką doopinkę. Wierzę, że teraz nareszcie zacznie po prostu żyć. Powodzenia piesku. Z wielką radością idę zdejmować ogłoszenia :)
  6. Tzn. nikt nie przyjechał do schroniska zabrać Maćka w podróż, czy pojechał i nikt z ew. domku go nie odebrał?
  7. Przelałam na podane przez Pipi konto 10 zł. z bazarku cekinowego, wpłata od Iza. Pipi, proszę o potwierdzenie wpłaty 72 zł. z bazarku cekinowego (przelew poszedł 30 listopada) oraz dzisiejszej wpłaty 10 zł. dopłaty do tego samego bazarku. Info dla Iza. na wątku bazarkowym.
  8. [quote name='Myngey']Na tym filmie jest sznaucer olbrzym[/QUOTE] Biedaczysko, strasznie zaniedbaną ma szatę. Razem z nim w boksie jest psiaczek, wyglądający jak jamnik szorstkowłosy albo jakiś gończy krótkonożny (albo się mylę). Piękny ONek z pierwszego boksu chyba ma problemy z tylnymi nogami :( Super, że boksia ma już dom i nie marznie w schronisku.
  9. No to chyba jest lepiej, leki działają, przynajmniej z opisu tak wywnioskowałam. Biedulek w łapeczki pewnie mu było zimno i biegusiem do domku się kierował. To rozgrzebywanie posłania to chyba dotyczy większości psów, moje też tak robią. Ścielą po swojemu i na nic moje starania, im jest tak wygodnie. Jak Sten dostanie nowy materac i poduszki to pewnie będzie mu wygodniej. Dobrze, że je, bo to oznaka zdrowienia. Nieustająco trzymam za psiaczka kciuki.
  10. Ten duży czarny to jak sznaucer olbrzym wygląda, za to jeszcze jedno kudłate cudo wypatrzyłam. [URL]http://s1.pokazywarka.pl/i/1555014/961553/zdjecie2426.jpg[/URL] a ten trochę jak ogar polski [url]http://s1.pokazywarka.pl/i/1554948/237330/zdjecie2403.jpg[/url]
  11. Wspaniała wiadomość :) Trzymam mocno kciuki za wizytę pa
  12. Iza., dziękuję za wiadomość. Jak przelew dojdzie ,dam znać.
  13. Dobrze, że nie marznął w te ostatnie mroźne nocki. Amorku, dzisiaj całkowicie zmieni się twoje życie :) Trzymam kciuki.
  14. Cioteczki kochane, spokojnie, wypominanie sobie nic konstruktywnego nie wniesie. To latanie po lesie ma sens. Moim zdaniem Iga jest na tyle przerażona światem zewnętrznym, że jednak nie ruszyła w nieznane. Może znajdzie się ktoś, kto pochodzi po lesie i poogląda ślady, o ile tam jest śnieg.
  15. Ależ u Was piękne psy siedzą w schronisku. Aż dziw, że kolejka po nie nie stoi.
  16. Trzymam kciuki za mamuśkę. Lepiej, żeby nie była szczenna.
  17. To trzymam za malucha kciuki, żeby dochodził do siebie jak najszybciej i za badania, żeby dały pełny obraz zdrowia Stena i szansę na skuteczne leczenie.
  18. Dzisiaj mroźno, jak się miewa nasz Amorek?
  19. Prześliczny ten Albinek - albinosek. Albinizm jest anomalią genetyczną więc pewnie suńki instynktownie nie chcą go dopuszczać do stada. Takie prawa natury, Nie zmienia to faktu, że mnie się baaardzo psiaczek podoba :) edit. Czy pieniążki z bazarku cekinowego wpłynęły na konto?
  20. Tak sobie myślę, czy nie byłoby warto zwrócić się o pomoc do Pana Marcina Kolenda z Fundacji Podaj Łapę. To ten pan z którym rozmawiała iwstar58 (post 1107). Po pierwsze jest na miejscu albo bliskiej okolicy, po drugie jest z fundacji czyli ma większe pole manewru, po trzecie na miejscu mógłby poprosić karmelcię o wyjaśnienie i pokazanie, w którą dokładnie stronę pobiegła Igunia a przy okazji zobaczyć ten pdt. Są pieniążki na nagrodę, więc może warto spróbować jeszcze tak? Co o tym sądzicie? [COLOR=#800000][/COLOR]
  21. Dotyczy bazarku z cekinami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235445-Cekiny-przyozdób-dom-na-święta-na-podopiecznych-Pipi?p=19950038#post19950038[/URL] Niestety, nadal nie udaje mi się skontaktować z[B] Iza.[/B] Pw nie mogę wysłać, bo ma przepełnioną skrzynkę. Dokonałam wpisu w profilu, ale nadal bez odzewu. Wpisałam prośbę o kontakt w wątku jej psów i niestety nie odpowiada. Nadmieniam, że co dzień loguje się na dogo. W tej sytuacji jestem zmuszona (o ile sprawa się nie wyjaśni) wpisać [B]Iza.[/B] do wątku osób które nie wywiązały się ze swoich zobowiązań, osób niesolidnych.
  22. Podniosę wątek, gdzie te domki się podziewają?
  23. Super wieści :) Miejmy nadzieję, ze szybko zaskoczy ,że sioo i koo robi się poza domkimem. Czekamy na fotki ślicznotki :)
  24. [quote name='wykrywka']Jeżeli jest taka konieczność, to skontaktuję się z SOS Bokserom,..................................[/QUOTE] Napisałam o sprawdzeniu dt, bo w świetle wielu smutnych wydarzeń w pewnych i sprawdzonych dt na dogo, moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne. Decyzja nie należy do mnie, ale gdyby coś się stało, nigdy bym sobie nie wybaczyła, że o tym nie napisałam.
  25. Dziękuję Randa.Jeśli nie uda się znaleźć innych zdjęć, to zrobię z tymi. Pipi, ja też szukałam, ale się okazuje, że nie wiem o wszystkich Twoich wątkach :oops: Jakby się udało znaleźć, to byłoby super. Ps. jak jest okazja to może uda się zrobić fajne fotki chociaż po 3 szt. szczeniorkom dziewczynkom, które ogłaszałam hurtem. Przydałyby się każdej osobne ogłoszenie. edit. Wstawiałam Szamana do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236882-Mieszaniec-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-domu-z-ogrodem-mazowieckie?p=20099733&posted=1#post20099733[/url]
×
×
  • Create New...