-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Jednak szczenna... Na łapce wenflon, więc chyba już po zabiegu, biedulka.
-
Wielka szkoda, może jednak domek się odezwie.
-
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
[quote name='harpoonka']Ja ponowiłam pytanie, bo akurat rozmawiałam na fb z p. Agnieszką i ona nie ma pewności, czy Sten będzie do niej jechał czy nie ;) Chyba byłoby miło, gdyby schronisko się z nią skontaktowało :)[/QUOTE] Też tak myślę a do tego trzeba trzymać rękę na pulsie ;) -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę ,że Amorek w domku na łóżeczku grzeje chudzieńką doopinkę. Wierzę, że teraz nareszcie zacznie po prostu żyć. Powodzenia piesku. Z wielką radością idę zdejmować ogłoszenia :) -
Tzn. nikt nie przyjechał do schroniska zabrać Maćka w podróż, czy pojechał i nikt z ew. domku go nie odebrał?
-
[quote name='Myngey']Na tym filmie jest sznaucer olbrzym[/QUOTE] Biedaczysko, strasznie zaniedbaną ma szatę. Razem z nim w boksie jest psiaczek, wyglądający jak jamnik szorstkowłosy albo jakiś gończy krótkonożny (albo się mylę). Piękny ONek z pierwszego boksu chyba ma problemy z tylnymi nogami :( Super, że boksia ma już dom i nie marznie w schronisku.
-
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
No to chyba jest lepiej, leki działają, przynajmniej z opisu tak wywnioskowałam. Biedulek w łapeczki pewnie mu było zimno i biegusiem do domku się kierował. To rozgrzebywanie posłania to chyba dotyczy większości psów, moje też tak robią. Ścielą po swojemu i na nic moje starania, im jest tak wygodnie. Jak Sten dostanie nowy materac i poduszki to pewnie będzie mu wygodniej. Dobrze, że je, bo to oznaka zdrowienia. Nieustająco trzymam za psiaczka kciuki. -
Ten duży czarny to jak sznaucer olbrzym wygląda, za to jeszcze jedno kudłate cudo wypatrzyłam. [URL]http://s1.pokazywarka.pl/i/1555014/961553/zdjecie2426.jpg[/URL] a ten trochę jak ogar polski [url]http://s1.pokazywarka.pl/i/1554948/237330/zdjecie2403.jpg[/url]
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość :) Trzymam mocno kciuki za wizytę pa -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że nie marznął w te ostatnie mroźne nocki. Amorku, dzisiaj całkowicie zmieni się twoje życie :) Trzymam kciuki. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, spokojnie, wypominanie sobie nic konstruktywnego nie wniesie. To latanie po lesie ma sens. Moim zdaniem Iga jest na tyle przerażona światem zewnętrznym, że jednak nie ruszyła w nieznane. Może znajdzie się ktoś, kto pochodzi po lesie i poogląda ślady, o ile tam jest śnieg. -
Ależ u Was piękne psy siedzą w schronisku. Aż dziw, że kolejka po nie nie stoi.
-
Trzymam kciuki za mamuśkę. Lepiej, żeby nie była szczenna.
-
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
To trzymam za malucha kciuki, żeby dochodził do siebie jak najszybciej i za badania, żeby dały pełny obraz zdrowia Stena i szansę na skuteczne leczenie. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj mroźno, jak się miewa nasz Amorek? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę, czy nie byłoby warto zwrócić się o pomoc do Pana Marcina Kolenda z Fundacji Podaj Łapę. To ten pan z którym rozmawiała iwstar58 (post 1107). Po pierwsze jest na miejscu albo bliskiej okolicy, po drugie jest z fundacji czyli ma większe pole manewru, po trzecie na miejscu mógłby poprosić karmelcię o wyjaśnienie i pokazanie, w którą dokładnie stronę pobiegła Igunia a przy okazji zobaczyć ten pdt. Są pieniążki na nagrodę, więc może warto spróbować jeszcze tak? Co o tym sądzicie? [COLOR=#800000][/COLOR] -
Dotyczy bazarku z cekinami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235445-Cekiny-przyozdób-dom-na-święta-na-podopiecznych-Pipi?p=19950038#post19950038[/URL] Niestety, nadal nie udaje mi się skontaktować z[B] Iza.[/B] Pw nie mogę wysłać, bo ma przepełnioną skrzynkę. Dokonałam wpisu w profilu, ale nadal bez odzewu. Wpisałam prośbę o kontakt w wątku jej psów i niestety nie odpowiada. Nadmieniam, że co dzień loguje się na dogo. W tej sytuacji jestem zmuszona (o ile sprawa się nie wyjaśni) wpisać [B]Iza.[/B] do wątku osób które nie wywiązały się ze swoich zobowiązań, osób niesolidnych.
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek, gdzie te domki się podziewają? -
Sunia w typie belga groendael-Radom, MA WYMARZONY DOM!!!!
terra replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) Miejmy nadzieję, ze szybko zaskoczy ,że sioo i koo robi się poza domkimem. Czekamy na fotki ślicznotki :) -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
terra replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wykrywka']Jeżeli jest taka konieczność, to skontaktuję się z SOS Bokserom,..................................[/QUOTE] Napisałam o sprawdzeniu dt, bo w świetle wielu smutnych wydarzeń w pewnych i sprawdzonych dt na dogo, moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne. Decyzja nie należy do mnie, ale gdyby coś się stało, nigdy bym sobie nie wybaczyła, że o tym nie napisałam. -
Dziękuję Randa.Jeśli nie uda się znaleźć innych zdjęć, to zrobię z tymi. Pipi, ja też szukałam, ale się okazuje, że nie wiem o wszystkich Twoich wątkach :oops: Jakby się udało znaleźć, to byłoby super. Ps. jak jest okazja to może uda się zrobić fajne fotki chociaż po 3 szt. szczeniorkom dziewczynkom, które ogłaszałam hurtem. Przydałyby się każdej osobne ogłoszenie. edit. Wstawiałam Szamana do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236882-Mieszaniec-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-domu-z-ogrodem-mazowieckie?p=20099733&posted=1#post20099733[/url]