Faktycznie w legowisku Sten wygląda jak ratlerek :)
Bardzo się cieszę, że psiaczek idzie na leki. Dostęp do dobrych weterynarzy to bardzo ważna sprawa. Lepiej, żeby Sten pojechał do dt z ustawionym leczeniem.
Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jego problem, chociaż zdaję sobie sprawę, że niektóre wypowiedzi mogą drażnić, zwłaszcza, że sprawy były wyjaśniane nie raz.