-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Na podane konto przelałam 40 zł. z bazarku. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
terra replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
To bardzo rozsądne podejście do sprawy. To duży, silny pies i na tyle młody ,że może się wszystkiego nauczyć. Zaciskam kciuki za decyzje "za" -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Kochana sunia, przytulanka :) Jeszcze kilka dni ........... -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Opiekunka Puzona uznała, że nie są na cito potrzebne pieniążki na badania i wyraziła chęć przekazania ich dla wyżlątek. Zatem cały dochód z bazarku czyli 40 zł. idzie dla szczeniaczków. Proszę o dane do przelewu, bo sobie skasowałam wszystkie poprzednie pw. -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
terra replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
To dobra wiadomość, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało. -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos, nie dziękuj, przecież każda z nas robi co może dla tej rzeszy nieszczęśników. A ja się cieszę, że na coś się zdały moje ogłoszenia :) Teraz jeszcze sunieczce przydałoby się znaleźć kochający domek. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Nuini żądna wieści. Sunieczka pewnie poczuła się jak w domu, szkoda tylko, że kontakt z człowiekiem utrudniony, no, ale to już niedługo. -
lapinporokoira, dziękuję, ale jednak pamiętaj, jakby co, to robię bazar :) Na takim jedzonku to Puzon się utuczy, trzeba trzymać rękę na misce ;)
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale cudny potfforek z Froda. Szczęśliwy chłopaczek :) -
Czytałam gdzieś w necie o chyba 8 letnim chłopcu chorym na padaczkę, któremu podawano magnez i wit. B i ataki ustąpiły całkowicie. Szczegółów nie znam. [B]lapinporokoira[/B], jeśli uważasz, że pieniążki z bazarku nie są niezbędne dla Puzona, to przeznaczę je dla szczeniaków, tych dla których była druga cześć dochodu z bazarku. Oczywiście muszę zapytać o zdanie kupujących. Jeśli Puzon jedna będzie potrzebował kaski na badania to zrobię dla niego kolejny bazarek.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ha, a to Polcia jest zachłanna. Mordeczka kochana. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
terra replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Na podanego na początku maila wysłałam skopiowane pytanie o szczeniaczka. Trzymam kciuki za domek. -
Też mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i czekam na wieści. Ps. bazarek się zakończył, nie udało się zebrać jakiejś zawrotnej sumy. Teraz czekam na wszystkie wpłaty, jak dojdą, przekaże kaskę dla Puzona.
-
Co tam słychać u Puzona? Udało się zrobić badania krwi?
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Niestety z domku nici , dom nie najgorszy , ale nie dla tego psa :( Szukamy nadal . Terra miałam pytać już dawno , ale ciągle zapominam , a ciekawa jestem :roll:Ty jesteś może na wegedzieciaku ? Bo jest dziewczyna z takim samym nickiem i zawsze się zastanawiam czy to Ty :)[/QUOTE] Wielka szkoda, że się nie udało żadnej maliźnie znaleźć domku. Anja2201, nie jestem na wegedzieciaku :) To jakaś inna terra ;) -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
terra replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Nie mam jak pomóc, co najwyżej pomoc w ogłoszeniach. Mogę ogłosić szczeniaki terierowate. Tekst jakiś wymyślę. Nie ma jeszcze jakiegoś foto? -
Jaki maleńki biedulek z wygiętym kręgosłupem :( Tez uważam, że na ogólnym forum więcej osób zajrzy i jest większa szansa na znalezienie dt.
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
terra replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że samopoczucie Niuni się poprawia. I trzymam kciuki ,żeby to rzeczywiście była przepuklina.