Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bardzo się cieszę, że Niunia już bryka :) Weci powinni coś podpowiedzieć, jak zabezpieczyć sunię na jakiś czas. Trzeba zasięgnąć języka. Wykastrowanie psa w pewnym stopniu rozwiąże problem, z tym psem szczeniaków nie będzie, ale wsiowe przylecą natychmiast.
  2. Śliczny piesek, czy już ma ogłoszenia?
  3. W ciągu najbliższych dni zrobię na ten cel bazarek.
  4. Cały czas zaglądam do Ciebie Pipi, niestety nie mam jak pomóc. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  5. Podniosę psiaczka, może ktoś zajrzy i da domek.
  6. [quote name='auraa']Po takiej poważnej operacji nie można od razu robić drugiej. Ona musi dojść do siebie..[/QUOTE] Nawet nie myślałam o sterylce natychmiast, to dla mnie oczywiste. Może trzeba będzie "wyedukować" p. Dziadka, żeby zwrócił uwagę na konkretne sygnały początków cieczki (chyba ma innego psa, albo mi się pomyliło) i nie wiem, zamknąć Niunię w zagrodzie, czy gdzieś. Nie wiem, tak sobie luźno rzucam pomysłami, bo moim zdaniem o tym trzeba wcześniej to wziąć pod uwagę.
  7. Na tablicy i gumtree skasowałam poprzednie ogłoszenia i zrobiłam nowe na pomorskie. Pozostałe wiszą na małopolskim i te jeszcze na pomorskim: [URL]http://www.gumtree.pl/fp-zwierzaki/nowy-dwor-gdanski/c9124l3200421?isSearchForm=true[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2snnb.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130311-[displayLink]-63696@1-20130311163942 [URL]http://nowy-dwor-gdanski.lento.pl/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola,901417.html[/URL] pineska.pl do aktywacji [URL]http://www.neeon.pl/564407-tesknie-za-toba-moj-czlowieku8230pola.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6302[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/285220-tesknie-za-toba-moj-czlowieku-85pola-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/zwierzeta_248,1,0.html[/URL] sprzedasz.pl do aktywacji ojej.pl czeka na moderację [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/pomorskie/nowy-dwor-gdanski/psy,594/tesknie-za-toba-moj-czlowieku-pola,5649753.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/64/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/79567_T_skni_za_tob_m_j_cz_owieku_Pola.html[/URL]
  8. Może rzeczywiście na F ktoś zaoferuje tymczas. Szkoda ślicznoty.
  9. [quote name='Fela'] Też się martwimy, co będzie w razie cieczki. Zobaczymy jak to dalej będzie, może Ninia dojdzie do siebie na tyle, że za jakiś czas można będzie ją wysterylizować.[/QUOTE] Trzeba o tym pomyśleć zanim sunia wróci do domu, bo przecież P. Krysia nie będzie tam siedzieć non stop a P. Dziadek może nie dopatrzyć. Ciąża może tylko skomplikować wszystko, mówiąc delikatnie. Mizianki dla Niuni :)
  10. W ciągłym ruchu, biegiem ,biegiem :) Nawet kooopka prawie w biegu.
  11. Odwiedzam ślicznotkę, cieszę się, że suńka zdrowieje i rozpiera ją energia. W końcu wiosna nadchodzi ;)
  12. Dobrze, że psiak już bezpieczny :) Będą jakieś wieści z nowego domku? Ciekawe, jak Billemu minęła pierwsza noc i jak się odnajduje w nowym otoczeniu?
  13. Ojej, to musi go bardzo boleć, skoro wyjcie do ogrodu przestało być atrakcyjne. A co wet mówi nt. tego ropnia?
  14. Czyżby mu ktoś do miseczki chciał zajrzeć?
  15. O szczeniaczki ktoś pytał? Pepsi jest śliczna :)
  16. Fajne wieści :) ciekawe do czego jeszcze malutka się przyuczy ;)
  17. Ale śliczny rudasek :) Udało się go złapać?
  18. Bardzo dobre wieści o Niuni Odkrywa na nowo jak można żyć :) Mnie osobiście ucieszyła wiadomość, że Niunia wraca na stare śmieci, a jak jeszcze do niej zaglądać będzie p. Krysia i kontrolować, to jest to rozwiązanie super ze względu na sunię jak i starszego Pana. Dodam jeszcze, że nie uważam Pana za niezaradnego życiowo. Tu po prostu brakło wiedzy nt. możliwości. Pamiętajmy, że na wsiach leczy się głownie zwierzęta gospodarskie (na szczęście to się powoli zmienia). Wet, no, szkoda słów. Jedno mnie jednak niepokoi, Niunia nie została wysterylizowana?
  19. Biedne brzusio, takie pokiereszowane, ale za to wolne od zbędnego balastu. Jak tak patrzę na zdjęcia, to sunia nie wydaje się być chuda, wręcz wydaje mi się, że ma tu i ówdzie ciałka. Znaczy chyba Dziadek ją karmił.
  20. Tak, wynika z tego ,że Sten w swoim nieszczęściu trafił na cudownych ludzi. Tylko mam wątpliwość, jak Sten zniesie rozłąkę z ukochanym człowiekiem, bo niewątpliwie takim stała się dla niego Aga.
  21. W najbliższych dniach zrobię ogłoszenia na woj. pomorskie.
  22. To trzymam mocno kciuki za domki dla pozostałej trójki. I czekam na foteczki.
×
×
  • Create New...