Dostałam prośbę z tablicy o zdjęcie matki suczek Hera, Hati, Hari. Ja się zgubiłam i nie wiem kto jest ich mamą.
Gdzie szczeniaki są, może wraz ze zdjęciem podam kontakt do opiekuna, gdyby ktoś był zainteresowany.
Jak popatrzyłam na tę fotkę, pomyślałam, że on jak owczarek szwajcarski. Czy on kiedyś stawia uszka, jakie ma?
[url]http://imageshack.us/scaled/landing/715/dscn9238k.jpg[/url]
Wstawiłam szczeniorki do wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242116-Sprawdzony-dom-przygarnie-psa-suk%C4%99-%29/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242116-Sprawdzony-dom-przygarnie-psa-suk%C4%99-%29/page2[/URL]
Wstawiłam Polcię do wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242181-%C5%9Aredniej-wielko%C5%9Bci-pies-sunia-do-bardzo-dobrego-domu-z-kotami%21-Opolskie?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242181-%C5%9Aredniej-wielko%C5%9Bci-pies-sunia-do-bardzo-dobrego-domu-z-kotami%21-Opolskie?[/URL]
[quote name='piescofajnyjest']sluchajcie.....czy musimy pisac w ogloszeniu o tej metamorfozie....?[/QUOTE]
Chyba nie koniecznie.
Ale moim zdaniem, przydałyby się nowe, dobre zdjęcia.
Kochana paróweczka, nie nachodziła się wiele po tym śniegu. Raczej kicała jak zajączek. :)
Sunia ma na imię Dora, ma 3 lata, lubi inne zwierzęta - czy to oznacza ,że koty również?