Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cudowna mordeczka :loveu: Dzwonił ktoś w jej sprawie?
  2. Dostałam prośbę z tablicy o zdjęcie matki suczek Hera, Hati, Hari. Ja się zgubiłam i nie wiem kto jest ich mamą. Gdzie szczeniaki są, może wraz ze zdjęciem podam kontakt do opiekuna, gdyby ktoś był zainteresowany.
  3. Super! :) To ja poczekam na wieści i wtedy zdejmę ogłoszenia :)
  4. Też wyróżniłam ogłoszenie Polci na tablicy: [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2snnb.html#70c4e8c4ba;r:5;s:[/URL]
  5. Fajnie Sepcia saneczkuje, jak jeden mój psiak :) Jedzie głową po śniegu i odpycha się tylnymi nogami :)
  6. Jak popatrzyłam na tę fotkę, pomyślałam, że on jak owczarek szwajcarski. Czy on kiedyś stawia uszka, jakie ma? [url]http://imageshack.us/scaled/landing/715/dscn9238k.jpg[/url]
  7. Bardzo się cieszę, że Misiulce się poprawia :)
  8. Z tą pogodą raz tak, raz siak. Trzymam kciuki żeby się udało zrobić fotki.
  9. Wstawiłam szczeniorki do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242116-Sprawdzony-dom-przygarnie-psa-suk%C4%99-%29/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242116-Sprawdzony-dom-przygarnie-psa-suk%C4%99-%29/page2[/URL]
  10. Wstawiłam Polcię do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242181-%C5%9Aredniej-wielko%C5%9Bci-pies-sunia-do-bardzo-dobrego-domu-z-kotami%21-Opolskie?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242181-%C5%9Aredniej-wielko%C5%9Bci-pies-sunia-do-bardzo-dobrego-domu-z-kotami%21-Opolskie?[/URL]
  11. Cudne wieści, cudne zdjęcia :) Słodki Bambi :)
  12. Rozdzwoniły się telefony po programie?
  13. Nagadałam im od paskudów itp., a nie wiedziałam, że mam takie grzeczne stworzonka :)
  14. To moje w takim razie są świętoszkami, zeżarły jedynie jeden fotel, za drugi się zabrały :)
  15. Biedny kiciuś, dobrze, że bezpieczny. Tak dużo starszych kotów czeka na domy.
  16. Śliczności :) Czy Imbirek znalazł domek?
  17. A może by jeszcze w tytule ogłoszenia podawać jakiś typ rasy Adaśka. W jakim on jest typie?
  18. Podczytuję i zaciskam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę Sepi. Foteczki śliczne, bo i modelka piękna ;)
  19. Trzymam kciuki za domek dla Gucia.
  20. Zaglądam do Misi i miziam za uszkiem :)
  21. Bardzo się cieszę, że psiak już bezpieczny :) mari23, jesteś cudowna, że mimo wszystko zaopiekowałaś się psiaczkiem :loveu:
  22. [quote name='piescofajnyjest']sluchajcie.....czy musimy pisac w ogloszeniu o tej metamorfozie....?[/QUOTE] Chyba nie koniecznie. Ale moim zdaniem, przydałyby się nowe, dobre zdjęcia.
  23. Kochana paróweczka, nie nachodziła się wiele po tym śniegu. Raczej kicała jak zajączek. :) Sunia ma na imię Dora, ma 3 lata, lubi inne zwierzęta - czy to oznacza ,że koty również?
  24. Prześliczne ma kolorki a jakie zielone oczyska. Cudna jest :)
×
×
  • Create New...