Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Co tam u Pipi słychać? Wszystko w porządku? Jak postępuje rehabilitacja? Pozdrowienia i uściski :)
  2. Biedne psiątko. Zrobię mu ogłoszenia, jednak nie widzę zdjęć.
  3. Cudowna wiadomość :) Bądź szczęśliwa maleńka.
  4. Gdyby się udało przekonać Pana, że nadwaga jest ze szkodą dla zdrowia Niuni, to byłoby super. Ten brzucholek ma niczego sobie, chociaż może przez to ,że jest łysy wygląda, jakby był jeszcze większy.
  5. Trzymam kciuki za Lizkę. Na bernardyny już oddałam głos.
  6. Odświeżam ogłoszenia, może wreszcie ktoś się zakocha i pomoże kiciusiom. A kiedy pani da odpowiedź czy weźmie na dt? Czy to miałby być pdt czy bdt?
  7. Zapraszam na bazarek z którego dochód jest przeznaczony w połowie dla Nico: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242694-Kwiaty-ogrodowe-dla-Nico-i-Poli?p=20776081#post20776081[/URL]
  8. Zapraszam na bazarek z którego dochód jest w połowie dla Polci: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242694-Kwiaty-ogrodowe-dla-Nico-i-Poli?p=20776081#post20776081[/URL]
  9. O nie! Co się stało? Przecież sunia ma szansę na domek. Co teraz z nią będzie?
  10. To się biedulka wyczekała na domek. toyota, dobrze, że ją wypatrzyłaś i dostała swoją szansę. A co słychać u malutkiej?
  11. Ewo, dziękuję za potwierdzenie :) Nie rozumiem dlaczego nikt nie pyta o Polcię? Piesek bezproblemowy, śliczny, nie stary, nie duży. Może trzeba będzie ruszyć z ogłoszeniami od nowa i z nowymi zdjęciami. A czy Polcia jest na lokalnych portalach? Polcia teraz przebywa w okręgu warszawskim? Polcia w wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242247-Dobry-domek-dla-małego-pieska-mazowieckie/page2?[/URL]
  12. Nie wiem, do gazet nie daję ogłoszeń. Ale może na lokalne portale warto.
  13. [COLOR=#000000]Bazarek dla Narni i Daszy zakończył się.[/COLOR] [COLOR=#000000]Udało się zebrać 129 zł. z czego połowa czyli [/COLOR][B]64,50 zł. [/B]jest [B]dla Narni[/B] i połowa 64,50 zł. dla Daszy. Proszę o dane do przelewu. Jak pieniążki dojdą, poproszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  14. Bazarek dla Daszy i Narni zakończył się. Udało się zebrać 129 zł. z czego połowa czyli 64,50 zł. jest dla Daszy i połowa 64,50 zł. dla Narni. Proszę o dane do przelewu. jak pieniążki dojdą, poproszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  15. Podniosę wątek kudłaczka
  16. Super, bądź szczęśliwy maleńki :)
  17. [quote name='EVA2406']Jest wpłata terry z bazarku roślinkowego - 54 zł. Dziękuję :) [/QUOTE] Ewuniu, proszę, potwierdź wpłatę na wątku bazarkowym: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Zako%C5%84czony-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli-do-12-kwietnia-g-20/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Zako%C5%84czony-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli-do-12-kwietnia-g-20/page5[/URL]
  18. Takie fajne sunieczki i czekają. Cuda, dziwy. :shake: Miejmy nadzieję, że znajdzie się domek dla Kajtka.
  19. [quote name='piescofajnyjest']co my zrobimy z Adasiem?????/[/QUOTE] Nie mam pojęcia :shake: chociaż cały czas uważam, że urody Adaśka nie widać na zdjęciach. A dobre zdjecia to podstawa sukcesu, takie jest moje zdanie.
  20. Podniosę Bazię, może ktoś zajrzy i pokocha.
  21. Zaciskam kciuki za domek ślicznotki :)
  22. Oby się nie rozmyśliła.
  23. Mam nadzieję, że przyniosą Bezi szczęście i kochający domek :)
×
×
  • Create New...