Ewo, dziękuję za potwierdzenie :)
Nie rozumiem dlaczego nikt nie pyta o Polcię? Piesek bezproblemowy, śliczny, nie stary, nie duży.
Może trzeba będzie ruszyć z ogłoszeniami od nowa i z nowymi zdjęciami.
A czy Polcia jest na lokalnych portalach? Polcia teraz przebywa w okręgu warszawskim?
Polcia w wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242247-Dobry-domek-dla-małego-pieska-mazowieckie/page2?[/URL]