Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Nie będę wiśnią, i też się przywitam, a co ;)
  2. Prześliczna ona jest, taka trochę w typie szetlanda. Słodkie pysio :) Moim zdaniem, strzyżenie to tylko w obrębie stópek, reszta tylko do szczotkowania. Chyba jest młodziutka, zęby ma bialuteńkie. Czyli szukamy ds?
  3. [quote name='Tola']Widziałam ogłoszenie Kajtka na tablicy - tytuł wzruszający jest sporo wejść, ale nikt jeszcze nie dzwonił Terra - im więcej ogłoszeń tym lepiej; może spróbuj na Kraków lub Warszawę;) Napisałam wczoraj do tych pytających o szczeniaki - nikt nie odpisał.[/QUOTE] Wiem, że im więcej ogłoszeń tym lepiej ;) tylko niestety to usuwanie ogłoszeń, bo podobne zdjęcie lub tekst, jest dołujące. Trzymam kciuki żeby ktoś wypatrzył białaska.
  4. Ojej, wielka szkoda, że się nie udało ani jednemu kiciusiowi. Ale nie upadajmy na duchu. Musi się udać.
  5. To Polcia powinna być psim jedynakiem, czy akurat tylko ten psiaczek jej nie przypadł do gustu? Polcia, nie wygłupiaj się.
  6. Co tam słychać u kotków? Udało się z tym dt?
  7. Śliczny psiaczek, taki sznaucerowaty.
  8. Bądź szczęśliwy maleńki :) Z tych podesłanych pytań o szczeniaczki nikt się nie zdecydował? Ok, jeśli Havanka robi ogłoszenia pieskowi z pożaru, to ja się nie wcinam ;)
  9. Aha, bo jakoś tak zostało napisane, że myślałam, że to inny zwierz. Rozumiem, że są dwie kotki i kocurek Hans, który zarządza domem ;) Nie jest źle, ogonek Rudaska w górze. :) Bądź szczęśliwy maleńki, należy ci się.
  10. Link działa. To jest zapewne odświeżane ogłoszenie, bo Szoł też już ma dom no i Igunia zaginęła.
  11. To dobrze, że Rudasek tak łatwo się przystosowuje do nowości. Ufam, że i kotecki się przekonają, iż Rudasek to swój chłop i krzywdy im nie zrobi. Powodzenia maleńki i bądź szczęśliwy. Kto to jest Hans?
  12. A jak Rudasek się zachowywał, kiedy zaczęli się kręcić wokół niego nowi ludzie? Przeczuwał coś? Ciekawe jak sobie słodziak radzi w nowym otoczeniu.
  13. Wspieram myślami i życzę szybkiego powrotu do swoich zwierzaków.
  14. [quote name='piescofajnyjest']uszy zawsze na plecach ze szczescia:)[/QUOTE] albo poddaństwa ;)
  15. [quote name='kaja8888']Niestety Pola konkursu nie wygrała :( ale nie będziemy się poddawać[/QUOTE] Mnie też się to wydawało nierealne, żeby Polcia została wybrana, kiedy pani z tozu ma pod bokiem tyle schronisk. Ale kilka razy zdarzyło się, że ktoś inny oglądał psiaki i zaiskrzyło :)
  16. Bardzo się cieszę z domków Karmelka i foksi :) Co wiadomo o tym piesku z pożaru?
  17. Powodzenia maleńka, bądź szczęśliwa i kochana :)
  18. Zaglądam do suni z nadzieją na jakieś nowe wieści i może foteczki :)
  19. Trzymam kciuki za suńkę i jej domek.
  20. [quote name='zachary']Sąsiadka moich rodziców wynajmuje obok jednopokojowe mieszkanie już od 3 lat i ma w nim 2 psy. Swojego staruszka i przygarniętą ze schronu, młodszą trochę jednooką sunieczkę. Pani jest wspaniałą osobą i widać,że bardzo kocha swoje psiaki. Mają razem mało miejsca ale to nieważne. Przecież psia buda w schronie była mniejsza niż ten pokoik pani...ale w budzie nie było pani i jej miłości...[/QUOTE] "Małe, ciasne, ale własne" z człowiekiem , który kocha, który po prostu jest :)
  21. [quote name='lunarmermaid']O,to w moim mieście...[/QUOTE] Myślałam ,że do Ciebie pojedzie Dora. To z ogłoszenia propozycja dt?
×
×
  • Create New...