Prześliczna ona jest, taka trochę w typie szetlanda. Słodkie pysio :)
Moim zdaniem, strzyżenie to tylko w obrębie stópek, reszta tylko do szczotkowania.
Chyba jest młodziutka, zęby ma bialuteńkie.
Czyli szukamy ds?
[quote name='Tola']Widziałam ogłoszenie Kajtka na tablicy - tytuł wzruszający jest sporo wejść, ale nikt jeszcze nie dzwonił
Terra - im więcej ogłoszeń tym lepiej; może spróbuj na Kraków lub Warszawę;)
Napisałam wczoraj do tych pytających o szczeniaki - nikt nie odpisał.[/QUOTE]
Wiem, że im więcej ogłoszeń tym lepiej ;) tylko niestety to usuwanie ogłoszeń, bo podobne zdjęcie lub tekst, jest dołujące.
Trzymam kciuki żeby ktoś wypatrzył białaska.
Bądź szczęśliwy maleńki :)
Z tych podesłanych pytań o szczeniaczki nikt się nie zdecydował?
Ok, jeśli Havanka robi ogłoszenia pieskowi z pożaru, to ja się nie wcinam ;)
Aha, bo jakoś tak zostało napisane, że myślałam, że to inny zwierz. Rozumiem, że są dwie kotki i kocurek Hans, który zarządza domem ;)
Nie jest źle, ogonek Rudaska w górze. :)
Bądź szczęśliwy maleńki, należy ci się.
To dobrze, że Rudasek tak łatwo się przystosowuje do nowości. Ufam, że i kotecki się przekonają, iż Rudasek to swój chłop i krzywdy im nie zrobi.
Powodzenia maleńki i bądź szczęśliwy.
Kto to jest Hans?
[quote name='kaja8888']Niestety Pola konkursu nie wygrała :( ale nie będziemy się poddawać[/QUOTE]
Mnie też się to wydawało nierealne, żeby Polcia została wybrana, kiedy pani z tozu ma pod bokiem tyle schronisk.
Ale kilka razy zdarzyło się, że ktoś inny oglądał psiaki i zaiskrzyło :)
[quote name='zachary']Sąsiadka moich rodziców wynajmuje obok jednopokojowe mieszkanie już od 3 lat i ma w nim 2 psy. Swojego staruszka i przygarniętą ze schronu, młodszą trochę jednooką sunieczkę. Pani jest wspaniałą osobą i widać,że bardzo kocha swoje psiaki. Mają razem mało miejsca ale to nieważne. Przecież psia buda w schronie była mniejsza niż ten pokoik pani...ale w budzie nie było pani i jej miłości...[/QUOTE]
"Małe, ciasne, ale własne" z człowiekiem , który kocha, który po prostu jest :)