Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Adaś to już chyba uważa za własny dom hotelik w którym przebywa. :sad:
  2. No to teraz w pełni zasługuje na swoje imię :) Dziękuję, przy najbliższym bazarku wystawię książkę.
  3. Bardzo dobre wieści z domku :) Nareszcie szczęśliwy psiak :) Kajtuś :)
  4. Wesoły, szczęśliwy duet :)
  5. Trochę szkoda dnia urlopu, bo Pani i tak pracuje w piątek a AniB nie pasuje jechać rano. Chyba sobota rano jest najoptymalniejszym rozwiązaniem dla wszystkich, tak myślę.
  6. stapelkaa, nie przejmuj się, każdy robi tak, żeby było dobrze i o to chodzi :) Ciekawa jestem, czy coś się z domkiem Nany klaruje.
  7. Weszłam na dogo i oczom nie wierzyłam gdy tytuł zobaczyłam. Dwa razy sprawdzałam, czy dobrze widzę to co widzę :) Barak mi słów na wyrażenie tego jak bardzo się cieszę, że Rollinkowi się udało :sweetCyb: Będą wieści z Rollinkowego domku? Jak on się tam sprawuje? Jak się czuje w domeczku, rety ;)
  8. Ona jest cudowna, ale taka przeraźliwie smutna. Mam nadzieję, że po programie tv ktoś się zakocha i znajdzie domek najlepszy z najlepszych.
  9. [B]Niunia w typie pit bull Red Nose szuka odpowiedzialnego domu [/B]Suczka przebywa w dt w Zakopanem. Szuka spokojnego, cichego domku, żeby dojść do siebie po traumatycznych przeżyciach u poprzedniego "właściciela" Kontakt w sprawie suni: 608 332 100, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [img]http://i.ebayimg.com/00/s/NjU2WDY0MA==/$T2eC16N,!)QE9s3HD)lkBRYGDcJVnw~~48_20.JPG[/img]
  10. A u nas nareszcie świeci słońce! :) Niebo bezchmurne, aż oczy bolą, bo słońce od śniegu się odbija. Te techniczne ustrojstwa czasem są złośliwe. Dzisiaj przy robieniu ogłoszeń coś wcisnęłam i klawiatura pisała jak chciała, bez polskich znaków, kurcze nie wiedziałam jak temu zaradzić i spędziłam pół godziny nad przywróceniem do poprawnego stanu. A to trzeba było wcisnąć dwa klawisze :cool1:
  11. Edytowałam swój post (166) z ogłoszeniami i dołożyłam resztę. Powodzenia maleńka.
  12. [quote name='stepelkaa']Tzn ja zawsze jak robię to aktywuję z mojego maila, to źle? Bo mogę chyba na psyniczyje, ale na tych kilku stroniach zazwyczaj mam konto, więc automatycznie idzie na mojego maila, za to w ogłoszeniach podaje nr tel bądź mail taki na jaki ludzie powinni się kontaktować, jeśli do mnie piszą to ich najwyżej przekierowywuję ;)[/QUOTE] Tak też zazwyczaj robię, (tym razem zrobiłam inaczej) ale ludzie piszą najczęściej przez formularz, więc chciałam, żeby szło bezpośrednio. Eh, no nic, wczoraj powtórnie zrobiłam te ogłoszenia, które trzeba było aktywować. ;)
  13. [quote name='taks']Dzięki Isadora na razie zmieniłam na jpga a w nocy spróbuję "rozgryść" to co napisałaś [URL]http://img4.imageshack.us/img4/2219/ulotkapp.jpg[/URL][/QUOTE] Ładna, kolorki Rollka takie jak na foto.
  14. Dziękuję Isadora :) Całe życie człowiek się uczy i chociaż to forum psie, z informatyki lekcję dostałam :Rose:
  15. Ogonek w górze, żadnego stresu nie widać :) Dzielna babka :) malagos, ale masz dużego żółwia. Czy aby on nie ma chrapki na koteczka?
  16. To warczenie migawki pewnie z czymś się skojarzyło, biedulce. Na fotkach taka wpatrzona miłośnie, wybacz mi, kocham cię... ;)
  17. [quote name='taks']Zrobiłam jednak od nowa ulotkę. Z trzema zdjęciami , pełniejszym tekstem a za to bez tych fragmentów wklejających się automatycznie z tablicy. Mam to w pdf . Dla siebie zdukowałam ale chciałam tez udostępnić tu na wątku bo może ktos skorzysta i niestety nie wiem jak to zrobić. [B]Jak pdf wrzucić na forum?[/B][/QUOTE] Chorobcia, nie wiem jak tu zapodac pdf-a :shake: A może spróbuj zapisać u siebie jako jpg i wstawić na serwer.
  18. 12 tygodni to są 3 miesiące, ale rzeczywiście szczeniaczki są już starsze. Pewnie ogłoszenie jest odnawiane.
  19. [quote name='maja602']Widzę, że nikt na ten wątek już nie zagląda.[/QUOTE] zagląda, udostępniłam na fb
  20. Kochana biedulka. To ona na spacerki nie chodzi?
  21. Dobrze ,że chociaż jeden szczeniaczek będzie już miał domek, za co trzymam kciuki. Tolu, sprawdź jakie zdjęcie ja dałam jako główne na tablicy i daj inne, wtedy jest szansa, że nie usuną.
  22. Piękna, młodziutka koteńka :)
  23. [quote name='stepelkaa']Dobra, to zajmę się tymi ogłoszeniami najszybciej jak będę mogła ;)[/QUOTE] stapelko, ja te ogłoszenia dokończę, tylko się martwię, czy linki aktywacyjne doszły na podany mail, bo tak jak napisałam mail z wiadomoscią ode mnie wrócił. Twoje ogłoszenia zostały aktywowane z maila psyniczyje?
×
×
  • Create New...