-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
terra replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Maja, 5 letnia suczka sheltie szuka domu. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242480-Maja-sunia-Owczarka-Szetlandzkiego-ZBIERA-NA-STERYLK%C4%98-i-szuka-DT-DS-POMOCY%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242480-Maja-sunia-Owczarka-Szetlandzkiego-ZBIERA-NA-STERYLK%C4%98-i-szuka-DT-DS-POMOCY%21[/URL] [img]http://img803.imageshack.us/img803/7350/20120330281.jpg[/img] -
Znalazłam sunię :) Powtórzę pytania które zadałam przed chwilą na wątku baloniarek, czy hodowca jest zawiadomiony o zmianie opiekuna, bo zakładam ,że sunia nie jest z pseudo? Hodowca może pomóc w znalezieniu domu. Dam sunię na forum sheltie, może tam ją znajdzie miłośnik rasy. W tytułach ogłoszeń dobrze jest wpisać w typie owczarek szetlandzki, sheltie, no cóż jak ktoś lubi rasę wpisuje w wyszukiwarkę. edit.: wątek suni na forum sheltie: [URL]http://little-star.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=2070&p=70775#p70775[/URL] wstawiłam Maję na kudłacze w potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page266[/URL]
-
[quote name='Lili8522']Na razie jest u swoich dotychczasowych właścicieli ale muszą ją oddać i czas nagli... chyba ją będziemy przenosić do jakiego DT... też jestem zdziwiona że taka śliczność a nikt się nią nie interesuje.. :-([/QUOTE] Przyszłam tutaj tropem gamety, która wstawiła sunię na wątku 'szetlandy w potrzebie' Wstawię ją na forum sheltie, może jakiś miłośnik rasy ją przygarnie. Potrzebuję więcej info o suni. Gdzie ona jest teraz? Czy hodowca wie o zmianie opiekuna, może pomógłby znaleźć dobry domek.
-
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
terra replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Cudnie, cudne zdjecia :) widać,że jest cierpliwy przy tych dzieciaczkach i kontakt sprawia mu przyjemność :) [img]http://oi37.tinypic.com/24qir8w.jpg[/img] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Teresko, wczoraj usiłowałam napisać Ci pw, ale mnie wywalało wieczorem z dogo i jakiś błąd się pokazywał. Zaraz spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE] Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. -
:( ................
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
terra replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie missiaa. Śliczny dziadziuś, jaki biedny. Na razie podrzucę wątek. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[B]Ewuniu[/B], proszę o dane do przelewu, chcę przelać kaskę z bazarku nasionkowego. Masz zatkaną skrzynkę, nie mogłam napisać pw. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Staruszek Rollo miał na tablicy trzy ogłoszenia. :) To aż dziwne było, bo piesek jest bardzo charakterystyczny a jednak się udało :) I zaraz znalazł domek :) kejciu, może spróbujesz zrobić Polci ogłoszenia na tablicy z innym zdjęciem i tekstem. A nuż się uda, tablica jest bardzo skuteczna. -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czekamy zatem na wieści. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Myślę, że nie usuną, bo to o którym pisałam jest na tablicy ;) Oczywiście na gumtree ode mnie też jest, ale z innym pierwszym zdjęciem. Więc jest szansa, że się ostaną oba. :) -
Świetnie, że Puzonik został blisko i będzie na niego oko. Bądź szczęśliwy psiaczku. :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam Polci ogłoszenia na tablicy na Warszawę i wyróżniłam, trzymajcie kciuki: [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2snnb.html#ffcab350c2;promoted;r:2;s:[/URL] Proszę o dane do przelewu, chcę przelać pieniążki z bazarku. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam szczeniaczki do wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242452-Dom-dla-wi%C4%99kszego-psa"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/242452-Dom-dla-wi%C4%99kszego-psa[/URL] Czy można prosić o wstawienie aktualnych zdjęć szczeniaków na początku wątku? Trudno je znaleźć ;) -
opiekunka po udarze, 18 psów i 15 kotów w markach czeka na pomoc...
terra replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Dobre wiadomości :) A labeczka jeszcze czeka? Dziwne...