Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Maja, 5 letnia suczka sheltie szuka domu. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242480-Maja-sunia-Owczarka-Szetlandzkiego-ZBIERA-NA-STERYLK%C4%98-i-szuka-DT-DS-POMOCY%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242480-Maja-sunia-Owczarka-Szetlandzkiego-ZBIERA-NA-STERYLK%C4%98-i-szuka-DT-DS-POMOCY%21[/URL] [img]http://img803.imageshack.us/img803/7350/20120330281.jpg[/img]
  2. Znalazłam sunię :) Powtórzę pytania które zadałam przed chwilą na wątku baloniarek, czy hodowca jest zawiadomiony o zmianie opiekuna, bo zakładam ,że sunia nie jest z pseudo? Hodowca może pomóc w znalezieniu domu. Dam sunię na forum sheltie, może tam ją znajdzie miłośnik rasy. W tytułach ogłoszeń dobrze jest wpisać w typie owczarek szetlandzki, sheltie, no cóż jak ktoś lubi rasę wpisuje w wyszukiwarkę. edit.: wątek suni na forum sheltie: [URL]http://little-star.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=2070&p=70775#p70775[/URL] wstawiłam Maję na kudłacze w potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page266[/URL]
  3. [quote name='Lili8522']Na razie jest u swoich dotychczasowych właścicieli ale muszą ją oddać i czas nagli... chyba ją będziemy przenosić do jakiego DT... też jestem zdziwiona że taka śliczność a nikt się nią nie interesuje.. :-([/QUOTE] Przyszłam tutaj tropem gamety, która wstawiła sunię na wątku 'szetlandy w potrzebie' Wstawię ją na forum sheltie, może jakiś miłośnik rasy ją przygarnie. Potrzebuję więcej info o suni. Gdzie ona jest teraz? Czy hodowca wie o zmianie opiekuna, może pomógłby znaleźć dobry domek.
  4. Cudnie, cudne zdjecia :) widać,że jest cierpliwy przy tych dzieciaczkach i kontakt sprawia mu przyjemność :) [img]http://oi37.tinypic.com/24qir8w.jpg[/img]
  5. Mam wrażenie, że handzia miała na myśli inne stado, no chyba ,że mi się tylko wydaje :) Biedna Daszeńka, tyle złego na jednego.
  6. [quote name='EVA2406']Teresko, wczoraj usiłowałam napisać Ci pw, ale mnie wywalało wieczorem z dogo i jakiś błąd się pokazywał. Zaraz spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE] Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  7. [quote name='Dogo07']Jutro wygłaskam od Was wszystkich Rudaska :) :) :).[/QUOTE] I jeszcze proszę, podrap go za uszkiem :)
  8. Co tam słychać u psiaczków? Jak zdrowie?
  9. Kamień z serca. Cieszę się, że wszystko dobrze u Rudaska :)
  10. Jestem na zaproszenie missiaa. Śliczny dziadziuś, jaki biedny. Na razie podrzucę wątek.
  11. Jestem na zaproszenia. Piękny pies :loveu: na razie nie mogę wspomóc finansowo, ale chociaż podrzucę wątek.
  12. Pozdrowienia i uściski Pipi. :glaszcze: Życzę szybkiego powrotu do formy.
  13. [B]Ewuniu[/B], proszę o dane do przelewu, chcę przelać kaskę z bazarku nasionkowego. Masz zatkaną skrzynkę, nie mogłam napisać pw.
  14. Staruszek Rollo miał na tablicy trzy ogłoszenia. :) To aż dziwne było, bo piesek jest bardzo charakterystyczny a jednak się udało :) I zaraz znalazł domek :) kejciu, może spróbujesz zrobić Polci ogłoszenia na tablicy z innym zdjęciem i tekstem. A nuż się uda, tablica jest bardzo skuteczna.
  15. Mam nadzieję, że to z jakiegoś prozaicznego powodu nie ma odpowiedzi. Że u Rudaska wszystko dobrze.
  16. Myślę, że nie usuną, bo to o którym pisałam jest na tablicy ;) Oczywiście na gumtree ode mnie też jest, ale z innym pierwszym zdjęciem. Więc jest szansa, że się ostaną oba. :)
  17. Świetnie, że Puzonik został blisko i będzie na niego oko. Bądź szczęśliwy psiaczku. :)
  18. Zmieniłam Polci ogłoszenia na tablicy na Warszawę i wyróżniłam, trzymajcie kciuki: [URL]http://tablica.pl/oferta/tesknie-za-toba-moj-czlowiekupola-ID2snnb.html#ffcab350c2;promoted;r:2;s:[/URL] Proszę o dane do przelewu, chcę przelać pieniążki z bazarku.
  19. Wstawiłam szczeniaczki do wątku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242452-Dom-dla-wi%C4%99kszego-psa"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/242452-Dom-dla-wi%C4%99kszego-psa[/URL] Czy można prosić o wstawienie aktualnych zdjęć szczeniaków na początku wątku? Trudno je znaleźć ;)
  20. Dobre wiadomości :) A labeczka jeszcze czeka? Dziwne...
  21. Ludzie to są dziwni. To ta pani chce pomóc suni, czy nie? Oczywiście kinia098 to nie pytanie do Ciebie, tylko takie w kosmos ;) Może brak kręcących się watah psów przemówi do pani. Ta młoda to pewnie już urodziła :shake:
  22. Dobre wieści, niech teraz Pipi spokojnie dochodzi do siebie. A Shiva, mądra, kochana sunia :)
×
×
  • Create New...