-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Tak, Mellunia była u mnie tylko troszkę ponad rok. :( U mnie słonka nie ma, ale temp. na plusie, śnieżek lekko poprószył. -
Zrobiłam wczoraj tylko połowę ogłoszeń dla Nany, w tym wszystkie, gdzie trzeba aktywować. z maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzisiaj dostałam zapytanie o Nanę, zadane przez system i przesłałam na w.w. mail i niestety wrócił, wykazując błąd. Zatem nie wiem co z ogłoszeniami będzie. To zapytanie przesyłam na pw do Feli Ogłoszenia Nany: [URL]http://tablica.pl/oferta/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-ID2CSPR.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130406-[displayLink]-63696@1-20130406203304 pajeczyna do aktywacji cwirek do aktywacji Pineska do aktywacji Pet Word do aktywacji [URL]http://warszawa.olx.pl/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-iid-499445233[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bemowo/nana-maly-kudlaczek-szuka- kochajacego-domu-472006284n"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bemowo/nana-maly-kudlaczek-szuka- kochajacego-domu-472006284n[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/637598-nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.lento.pl/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu,961747.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6773[/URL]: [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/53976/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/[/URL]l. [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29363/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu,87568[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-22046635.html?h=7792322df4125605[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/2678107@[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-id63338.htmllx[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/161484/-Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/ail[/URL]. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/289270-nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-oferta-warszawa/o[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-119461.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,73641,Lw==.htmll[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/28_Shih_tzu/31550_Nana_ma_y_kud_aczek_szuka_kochaj_cego_domu.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/558440[/URL]
-
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
terra replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Otóż nie skasowali i Rollo ma teraz 3 ogłoszenia na tablicy :) Oby to się na domek przełożyło [URL]http://tablica.pl/oferta/ratujmy-rollo-ze-schroniska-on-sie-poddaje-ID2CVYd.html#xtor=EREC-55-[/URL] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Niestety w tym wypadku wszystko poszło tak szybko, że nic nie udało się sprawdzić ani zadziałać. :( -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
terra replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Klikasz w link ogłoszenia na tablicy i tam w prawym dolnym rogu jest ikonka z napisem ulotka. Klikasz i otwiera się ogłoszenie w pdf-ie, który sobie drukujesz. Na razie nie znalazłam linka do ogłoszenia na tablicy. W poście 105 są ogłoszenia, ale nie widzę tablicy. Na szybko zrobiłam to ogłoszenie, jak mi nie usuną, to wkleję tu linka. Póki co czekam na potwierdzenie. edit. Znalazłam ogłoszenie na tablicy, zatem moje na pewno skasują: [URL]http://tablica.pl/oferta/rollo-maly-nieklopotliwy-starszy-psiak-pilnie-szuka-domku-ID2y4lp.html#b54a4da5ab;r:;s:[/URL] -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wizytę pa. Sepula zdrowiej, musisz być zwarta i gotowa :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nagle bardzo schudła, zaczęła sikać z krwią. Pojechałam do weta, ten po badaniu krwi stwierdził cukrzycę. Dał jej kroplówkę. Ona mi uciekła pod szopkę, z córką przekopałyśmy całą rupieciarnię. Po dwóch dniach odeszła wbita w kącik :( Do końca nie wiemy, co jej dolegało, bo myślę, że nie sama cukrzyca. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Tak, do dzisiaj siedzi mi zadrą w sercu ta moja Mellunia :-( Nie mogę się pogodzić, że tak krótko z nami była. -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
terra replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki a może porozwieszać papierowe ogłoszenia w lecznicach, zaprzyjaźnionych sklepach i gdzie się da. Na tablicy jest opcja drukowania ogłoszeń papierowych. Można to zrobić na domowej drukarce. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Podczytuję wieści od Polci i inne rozważania :) Nie zawsze mam coś mądrego do powiedzenia ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
terra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już lepiej z maluśką. Mój jeden psiak robił w lecie rzadką kupę z odrobiną krwi, kiedy zeżarł ślimaka. Ale teraz nie pora ślimakowa. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Poli, zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli?p=20692794#post20692794"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli?p=20692794#post20692794[/URL] -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
terra replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Niech mu się w końcu poszczęści i znajdzie kochający domek. -
To w takim razie ja zajmę się Naną. Czy na tablicy już ma ogłoszenie, pytam, bo tam usuwają jeśli się powtarza a szkoda czasu robiąc na darmo. Zaraz się zorientuję czy mam wszystko co potrzeba. ;) edit. Cudowna jest Nana, Pani nie che jej sobie zostawić? Szukając zdjęć Nany, zobaczyłam foto Doria (pies) i Atosa, są bardzo w typie collie krótkowłosych, warto tak pisac w ogłoszeniach, to może pomóc.
-
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Od przyszłego tygodnia zapowiadają ocieplenie. I słońce! Pożyjemy, zobaczymy. -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
terra replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Miśka do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241307-Szcz%C4%99%C5%9Bliwy-dom-CZEKA-na-DU%C5%BBEGO-powy%C5%BCej-30kg-piesia%21/page3?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241307-Szcz%C4%99%C5%9Bliwy-dom-CZEKA-na-DU%C5%BBEGO-powy%C5%BCej-30kg-piesia%21/page3?[/URL] -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
terra replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiak. Jaki jest duży, jak ONek? -
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
terra replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maleńka jak Czerwony Kapturek :) Śniegu to tam jak na lekarstwo.