Co takiego jest w tym naszym narodzie, że wszystkim wszystkiego zazdrościmy?
Czytam komentarze po skoku i wywiadzie Żyły, dureń i bezmózgowie itp., czytam komentarze po artykule o dzieciakach z jakiejś szkoły, które zrobiły laskę dla dla niewidomych z udogodnieniami, to badziewie nic nie warte, lepiej niech się czym innym zajmą (jasne, niech idą pod budkę z piwem), że nie wspomnę o innych i tym tu przykładzie.
Masakra i żenada.
Póki co nie mam jak pomóc finansowo, ale będę pamiętać :(