Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ciekawe czy coś się wyklarowało z domkiem dla Rudaska.
  2. Pipi, wszystko będzie dobrze. A że termin przyspieszony to super, tyle krócej będziesz myślała o tym co przed Tobą. Obawę przed nowym, nieznanym każdy ma i trudno się dziwić. Ale pomyśl, ze za miesiąc ,dwa będziesz mogła robić wszystko bez bólu. Przytulam,
  3. Ciocie, a może do tytułu wpisać, że poszukiwany dt. Może ktoś zajrzy i pokocha Rollinka na zawsze.
  4. Trzymam kciuki za domek, chociaż nie mam wielkiej nadziei. W tej sytuacji to musiałby być ktoś, kto się zakocha od pierwszego wejrzenia. I mimo wszystko. Jak sunia chodzi na smyczy? Jaki ma stosunek do dzieci, kotów? Czekam zatem na zdjęcia.
  5. Słodkie biedactwo. Całe szczęście uratowane od poniewierki.
  6. Pieniążki przelane, jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  7. Na bazarku udało się zebrać[B] 68,30 zł.[/B] na kastrację Puzona.[B] lapinporokoira, [/B]proszę na pw dane do przelewu.
  8. Jestem na zaproszenie. Biedna suńka, wierzę, że się uda pomóc maleńkiej.
  9. Co słychać u suni? Czy ktoś o nią pytał z ogłoszeń? Jest szansa na więcej zdjęć?
  10. Słodki psiaczek, jeszcze troszkę i zacznie wesoło brykać :)
  11. Cioteczki przypominam i zapraszam na bazarek w połowie dla Narni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241558-WIOSNA-nadejdzie-sp%C3%B3dniczki-bluzeczki-i-in-na-leczenie-Narni-i-Daszy-do-18-kwietnia[/url]
  12. Cioteczki, przypominam i zapraszam na bazarek w połowie dla Daszki: http://www.dogomania.pl/forum/threads/241558-WIOSNA-nadejdzie-sp%C3%B3dniczki-bluzeczki-i-in-na-leczenie-Narni-i-Daszy-do-18-kwietnia
  13. W tamtym rejonie działają dziewczyny z Zamościa i Fundacja ZEA, można zapytać Toli, jeśli nie ona będzie mogła pomóc, to może coś podpowie. Tu wątek zamojszczaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci[/url] Jest też działająca na tym terenie Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt.
  14. Zaglądam do Rolla, to śliczny, mały psiaczek i powinien szybciutko znaleźć dom.
  15. No to nie wiem, Pani może mieć jak najlepsze intencje, ale los czasem płata figle.
  16. Śliczny psiaczek, poczytam później
  17. Co takiego jest w tym naszym narodzie, że wszystkim wszystkiego zazdrościmy? Czytam komentarze po skoku i wywiadzie Żyły, dureń i bezmózgowie itp., czytam komentarze po artykule o dzieciakach z jakiejś szkoły, które zrobiły laskę dla dla niewidomych z udogodnieniami, to badziewie nic nie warte, lepiej niech się czym innym zajmą (jasne, niech idą pod budkę z piwem), że nie wspomnę o innych i tym tu przykładzie. Masakra i żenada. Póki co nie mam jak pomóc finansowo, ale będę pamiętać :(
  18. Podniosę wątek , bo ważne.
  19. Cioteczko, wstaw może psiaczka do tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page89?[/url] i tu link do fb Fundacji AST: [url]https://www.facebook.com/zlotebulle[/url]
  20. [COLOR=#0000ff][SIZE=4][I][B]W dzień Święta Wielkanocnego życzę Wam jajka smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny![/B][/I][/SIZE][/COLOR]
  21. Śliczny jest, myślę, że szybciutko się otworzy na człowieka który krzywdy nie robi tym bardziej, że pełny brzuszek pomoże w tym :) Przelew ode mnie w drodze.
  22. Wspaniałe wieści :) Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
  23. [quote name='terra']Dorzucę jednorazowo 20 zł.[/QUOTE] Tez poproszę o dane do przelewu :)
  24. Tak, wet własnie radził do chochelki. Ale takiej nie miałam więc było jak było :) Czy Rudasek już po badaniu?
  25. Niedawno, "polowałam" na siooo z pojemniczkiem, wet nie chciał cewnikować, bo sunia była podejrzana o zapalenie pęcherza. Co przysiadła, ja się schylam, ona w nogi i taka jazda przez pół godziny :)
×
×
  • Create New...