Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tego się bałam :( Biedny Miziaczek słodziaczek. edit: Oprócz leków, będzie koniczne niskotłuszczowe żywienie.
  2. Tak, bardzo są podobni tylko Faficzek ma prostą, a Pikuś bardziej kręconą sierść. Wierzę, że i jemu się uda znaleźć kochający domek.
  3. Kiepsko idą adopcje, ludzie myślą o wywczasach. Za kilka tygodni to się zmieni i Koralika odnajdzie jego domek.
  4. Ode mnie też dla Lusi, skrobanko za uszkiem :)
  5. W moim przypadku to niemożliwe, bo on dołącza do stada wsiowych psów i jakby mnie taka wataha napadła, to byłaby bieda ;)
  6. To ja trzymam kciuki za domek Faficzka :) Jakby to było trochę bliżej, to proponowałabym tym którzy się nie załapią, bardzo podobnego Pikusia, który został wyrzucony w mojej wsi. Pikuś przez to, że jest długowłosy nie został przygarnięty przez żadnego mieszkańca, wręcz przeganiany, teraz stał się płochliwy. Dokarmiam go (podałam biedakowi tabl. na odrobaczenie) ale na razie nie daje się złapać, żeby go zaszczepić, wykąpać i oswoić. Mam nadzieję, że Faficzek i Tola nie będą miały mi za złe jak pokażę Pikusia: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vGEaH9XPTg4/UXy_0ZePxcI/AAAAAAAALzs/Sw4vJJXxPxY/s640/P1150403.JPG?gl=PL[/img]
  7. Podnoszę wątek Lusi, może jeszcze ktoś zajrzy.
  8. Ludzie potrafią być beznadziejni, jak amstaf pogryzie człowieka to policja dopiero zareaguje? :shake: Niunia jest zaszczepiona mam nadzieję, bo nie pamiętam, żeby od tego lisa czegoś nie złapała. Pilnuje kurek, słodzizna :) Dorzucę do karmy dyszkę, więcej nie mogę.
  9. Na poprzednich zdjęciach nie było widać tej chudości Miziaka, ale na tym widać szkieletora :( Jak jego wyniki? [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4609/pxs7.jpg[/IMG]
  10. Odwiedzam misiaczka Tymonka, i podnoszę wątek, może na początku ktoś go wypatrzy.
  11. Miałam pytanie o Fruzię z tablicy. Podałam dane kontaktowe. Zaciskam kciuki, żeby coś dobrego z tego wyniknęło.
  12. Odwiedzam Faficzka, jak się sprawuje?
  13. Zaglądam do Polci, jak się miewa ślicznotka?
  14. Grunt ,że doszedł ;) może coś dobrego z tego wyniknie.
  15. Zaglądam do Lusi i podziwiam piękną sunię.
  16. Miałam zapytanie o jamniczka i przesłałam na maila, ale bez kropeczki. Czy doszedł?
  17. Oby to była zasiedzenie. Trzymam kciuki i czekam na wieści.
  18. O to chyba może prosić tylko założycielka wątku.
  19. [B][COLOR=#000000]Decyzją [/COLOR][/B][B]beta ata, przelałam jeszcze 2,75 zł. nadpłatę z kosztów przesyłki. Bardzo dziękuję :smile: [/B][B]Jak kaska dojdzie proszę o potwierdzenie na bazarku kwiatowym.[/B]
  20. Decyzją [B]beta ata[/B], przelałam jeszcze [B]2,75 zł.[/B] nadpłatę z kosztów przesyłki. Bardzo dziękuję :) Jak kaska dojdzie proszę o potwierdzenie na bazarku kwiatowym.
  21. Biedulka,ale ważne ,że się goi. Kiedyś pies ugryzł mojego w udo i wet powiedział, żeby pilnować ,bo po ugryzieniach lubi się robić ropień. Na wierzchu niby zagojone a w środku... Kto wie, czy małej Fruzi jakiś psiak nie capnął jeszcze w schronie.
  22. Samotnie siedzi w tym mieszkaniu, czy ktoś ją wziął na dt?
  23. Zaglądam do koteczki, co u niej słychać? Gdzie teraz przebywa?
×
×
  • Create New...