Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Obiecany bazarek dla Tami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-M%C4%99skie-koszule-p%C5%82aszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-M%C4%99skie-koszule-p%C5%82aszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578[/URL] Zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku.
  2. ONek cudny, oby mu się trafił aktywny domek, który z psem popracuje. Biedny pudelek, na kanapie wymuskany pięknie się będzie prezentował. Biedne psiątka, dobrze, że chociaż ciepło. Powodzenie Suzi.
  3. Zdrowych i radosnych Świąt :tree1:
  4. Wesołych Świąt i domków dla tych najmniejszych zagubionych :tree1:
  5. Wesołych Świąt i domku dla Tuptusia życzę :tree1:
  6. Beziuniu, domku ci życzę w ten świąteczny czas, a cioteczkom spokoju i wytrwałości :tree1:
  7. Sunieczko musisz być zdrowa, nie daj się żadnym choróbskom. I niech to będą moje życzenia świąteczne :tree1:
  8. Zdrowych, spokojnych Świąt i domków dla wszystkich potrzebujących :tree1:
  9. Wesołych Świąt! :tree1:
  10. Zdrowych, spokojnych Świąt i domków dla wszystkich potrzebujących :tree1:
  11. Zdrowych, spokojnych Świąt i domków dla wszystkich bezdomnych życzę :tree1:
  12. Trzymam kciuki, może tym razem się poszczęści Horynce i domek ją wypatrzy.
  13. Cały czas pamiętam o obiecanym bazarku, ale czasowo wysiadam, na pewno zrobię, postaram się jak najszybciej.
  14. Kikulinek, też ładnie :)
  15. Super, że zwierzaczki mają małych opiekunów :) Dołek do domu, sio, to tylko 50 km.
  16. usg nie zaszkodzi, bo gdyby jednak (tfu tfu) coś się działo to lepiej wiedzieć wcześniej.
  17. Widzę, że już na tablicy mają ogłoszenia, oby szybciutko znalazł się domek dla maleństw.
  18. Wcale się nie dziwię, że Melbunia czuje się bezpiecznie tylko przy P. Oli :) Trzymam, żeby badania były jak najlepsze.
  19. Zdrowa trzustka to dobra wiadomość, oby leki zadziałały i Tami wyzdrowiała.
  20. Cudowne psiaczki, chyba nauczyłeś je pozować. Wszystkie stoją (albo leżą) jak na wystawie :) Baj to przecudny pies, ale chyba się powtarzam ;) Kaciaste słodkie, jednak jestem nieusatysfakcjonowana, gdzie się podziały zielone oczęta? No i co o tej porze roku robi tam żuraw? :hmmmm:
  21. Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  22. Z tego co wcześniej pisała Karolcia, chodzi z Adasiem na spacerki, ale zapewne nie co dzień.
  23. Oby to nie było nic poważnego...
  24. Jak Adasiek znosi tą zmianę w swoim życiu? Zmienił się w schronisku? Czy rzadszy kontakt z ludźmi negatywnie wpływa na niego? Z tego co wiem, koniński schron nie jest zły. Pytanie czy Adaś się odnalazł w nowej rzeczywistości i jak ona na niego wpływa. Szkoda byłoby zaprzepaścić te lata dochodzenia do normalności.
  25. Puk, puk, czy jest ktoś tutaj? Potrzebuję dane do przelewu.
×
×
  • Create New...