Tak, jest możliwe, że przeszła tak daleko, tylko patrzę na mapę i sobie myślę, że jakoś wyjątkowo trzyma się z dala od granicy. Nie wiem jakie to są tereny do przejścia,a to płochliwa sunia, więc czy szła przez miasto?
Czy ta znajoma wczoraj widziała psy, czy wcześniej?
Igorek to całkiem inny pies, teraz to taka perełeczka :)
Domki będą się biły :)