Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pyta ktoś o Misia?
  2. Miejmy nadzieję, że i po pozostałe ktoś się zgłosi, a Pchełce życzę domku naj, naj...
  3. Trzymam kciuki za domek i chociaż to jeszcze dwa miesiące i wszystko może się zdarzyć, to może ten domek jest zakochany i zdecydowany na to, by przyjąć Horynkę do swojej rodziny.
  4. Dziękuję [COLOR=#3E3E3E]phase :)[/COLOR]
  5. Oby w końcu ktoś Beziulkę wypatrzył.
  6. Oby, oby, tak bardzo bym chciała, żeby się Tupeczkowi udało.
  7. Co słychać u sunieczki? Jak się zaaklimatyzowała? Jak zniosła sylwestrowe huki?
  8. Jak się sprawuje Tuptuś? Wiadomo coś?
  9. Tak, jest możliwe, że przeszła tak daleko, tylko patrzę na mapę i sobie myślę, że jakoś wyjątkowo trzyma się z dala od granicy. Nie wiem jakie to są tereny do przejścia,a to płochliwa sunia, więc czy szła przez miasto? Czy ta znajoma wczoraj widziała psy, czy wcześniej? Igorek to całkiem inny pies, teraz to taka perełeczka :) Domki będą się biły :)
  10. Cieszę się, że chociaż tyle mogę dla Misia zrobić. No i trzymam kciuki, żeby tym razem ktoś go wypatrzył.
  11. Czy ta suńka jest w przytulisku w Wodzisławiu? [h=2]Owczarek szetlandzki suczka zaginęła w Pawłowicach[/h][COLOR=#000000][INDENT]Skopiowana wiadomość: "[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]!!!PROSIMY O POMOC!!! Dnia (28.12.2013) ok godz.15 w miejscowości Pawłowice w lesie między Leśniczówką a Zajazdem WODNIK ( DK81 - potocznie Wiślanka") ZAGINĘŁA [/FONT][/COLOR][COLOR=#808080][FONT=lucida grande]suczka owczarek szetlandzki(mini collie) tricolor (czarna z podpalanym i białymi znaczeniami) .Suczka reaguje na imię Explosia, może być przestraszona. Być może da się skusić na żółty serek lub mięsko. Sunia (wysterylizowana) jest dość nieufna. Bardzo proszę o pomoc i informacje nr tel.530100482. OSOBY CHĘTNE POMÓC MI W POSZUKIWANIACH JUTRO TJ. 29.12.2013R. UPRZEJMIE PROSZĘ O KONTAKT NAJLEPIEJ TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, ROZDZIELENIA W POSZUKIWANIA! - za wszelką pomoc z góry dziękuję: Anna Cholewińska. Za sunią bardzo płacze 2 letnia dziewczynka" [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482862_429117270549848_1931281191_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/INDENT] [/COLOR]
  12. To wyróżnienie Misio ma ode mnie. :)
  13. Ogłoszenie Misia wyróżnione na 30 dni :)
  14. Tylko na jaki czas wyróżnić? 7 dni kosztuje 9,99 zł. a 30 dni 24,99 zł. (o ile znowu w trakcie wyróżniania nie okaże się, że coś inaczej jest) Proszę o decyzję.
  15. Wymieniłam dwa zdjęcia, teraz czekam na akceptację ogłoszenia. Jak tylko to się stanie ,wyróżnię ogłoszenie Misia.
  16. Myślę, że lepiej wyróżnić na tablicy. Tylko moje ogłoszenie jest ze starymi zdjęciami, nie zmieniałam, bo ktoś robił z nowymi i nie chciałam ,żeby usunęli, zawsze to większa szansa jak są dwa ogłoszenia. To moje ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/maly-mis-jak-ratlerek-prosi-o-dom-ID2Ltgr.html[/URL]
  17. O kurczak, to moje wiszą i nawet przed chwilą miałam pytanie :oops: Sorki, już zdejmuję.
  18. Trzymam kciuki za dobry domek
  19. To trzymam kciuki, żeby Tuptuś szybko znalazł swoje miejsce w stadzie :)
  20. Kamień z serca, że już po fajerwerkach. Chociaż u mnie dzisiaj jakiś pewnie wytrzeźwiał i odpalił co mu zostało. Na szczęście dość daleko.
  21. Wiadomo na czym polega to dokuczanie synowi właścicielki? Żeby tam się jakiś problem nie zrobił, że Tuptuś zazdrosny i Panią ma na własność. Tupeczku, zachowuj się.
  22. Szczęśliwego Nowego Roku! :)
  23. Szczęśliwego Nowego Roku! :)
×
×
  • Create New...