Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Na pewno się uda znaleźć kochający domek dla Misia, Szczęśliwego Nowego Roku :)
  2. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][I][B]Szczęśliwego Nowego Roku ! [/B][/I][/COLOR][/SIZE] [img]http://101zyczen.pl/images/news/noworoczny-kieliszek.gif[/img]
  3. Szkoda, że się nie udało, no ale to musi być domek taki już na zawsze.
  4. Mnie się wydaje, że warto już ogłaszać.
  5. O rany! Trzymam kciuki ,żeby szybciutko się zaaklimatyzował i pokazał się od najlepszej strony. :)
  6. To super, że wszystko dobrze u Senka. Teraz kochający domek potrzebny :)
  7. Mam nadzieję ,że u Tami wszystko w porządku.
  8. Słodzizna kochana :loveu:
  9. Tak bardzo się cieszę i zaciskam kciuki, żeby Tuptuś pokazał się od najlepszej strony.
  10. [COLOR=#000000]Wczoraj w Pawłowicach w okolicach Jastrzębia Zdroju/Cieszyna zaginęła suczka owczarek szetlandzki (mini collie)[/COLOR] [COLOR=#000000]Gdyby któraś cioteczka coś o niej wiedziała, bardzo proszę o wiadomość[/COLOR] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482862_429117270549848_1931281191_n.jpg[/IMG]
  11. W Pawłowicach w okolicach Cieszyna zaginęła suczka owczarek szetlandzki (mini collie) Gdyby któraś cioteczka coś o niej wiedziała, bardzo proszę o wiadomość [img]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/img] [img]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482862_429117270549848_1931281191_n.jpg[/img]
  12. Są jakieś nowe wieści o zdrowiu Tami?
  13. Dobrze, że chociaż szczylek już we własnym domku.
  14. zaciskam z całych sił
  15. O! Zaciskam kciuki, żeby się Misiulkowi udało :kciuki:
  16. Trzymam kciuki za dobry domek
  17. Śliczny Misio :loveu:
  18. Bardzo się cieszę ,że u Melbuni wszystko na dobrej drodze :)
  19. Zaciskam kciuki za bezproblemową kastrację.
  20. Też życzę Horynce domku w nowym roku
  21. Super, nadal życzę malutkiej zdrowia, :lol:
  22. Obiecany bazarek dla Tami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-Męskie-koszule-płaszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578[/URL] Zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku.
×
×
  • Create New...