[quote name='Olena84']Kiepsko to wygląda:([/QUOTE]
W zasadzie nie tak kiepsko, zdrowie dopisuje, a że firanka poszkodowana, no cóż zdarza się ;)
Roger jest jeden, to może nic mu nie będzie, nie ma się od kogo zarazić.
To czekamy na zdjęcia :)
Bardzo się cieszę, że Melbunia w tak dobrej kondycji :)
Przy tak dobrej opiece na pewno szybko nabierze masy.
Na bazarku z jabłuszkami udało się zabrać 71,20 zł.
Proszę na pw dane do przelewu.