Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Olena84']Kiepsko to wygląda:([/QUOTE] W zasadzie nie tak kiepsko, zdrowie dopisuje, a że firanka poszkodowana, no cóż zdarza się ;) Roger jest jeden, to może nic mu nie będzie, nie ma się od kogo zarazić. To czekamy na zdjęcia :)
  2. Na bazarku z bluzeczkami udało się zebrać 21,10 zł. Proszę o dane do przelewu.
  3. Kochany Misiaczek, domek by się bardzo przydał. Jak się przyzwyczai do Makili to zmiana znowu będzie dla niego szokiem.
  4. Odwiedzam Horynkę, pytał ktoś o sunieczkę?
  5. Zaglądam do Lizy, jak się czuje panienka?
  6. zaglądam do Iwci w oczekiwaniu na wiadomości
  7. Tak mi przykro :( śpij spokojni maleńka :(
  8. Słodka Beziula, nadal nikt nie pyta o ślicznotkę?
  9. To ja się cieszę, że mogłam chociaż troszkę pomóc.
  10. Kochany psiaczek, na pewno znajdzie domek gdzie ktoś doceni jego charakter i urodę :)
  11. Cudna suńka, mam nadzieję ,że szybko się pozbiera psychicznie. :)
  12. Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  13. Super ,że się wszystko układa. Trzymam kciuki za Dołka, jemu też bardzo domek potrzebny.
  14. [quote name='terra'] Na bazarku z jabłuszkami udało się zabrać 71,20 zł. Proszę na pw dane do przelewu.[/QUOTE] Proszę o dane do przelewu.
  15. A rodzina zmarłej nie może się zaopiekować sunią, przynajmniej na czas szukania jej domu?
  16. Biedna Tami, jeśli to coś da, to po 17 postaram się zrobić jakiś bazarek. Wcześniej nie dam rady.
  17. A to jest naprawdę dobra wiadomość :)
  18. O, biedne psiątko :(
  19. Bardzo się cieszę, że Melbunia w tak dobrej kondycji :) Przy tak dobrej opiece na pewno szybko nabierze masy. Na bazarku z jabłuszkami udało się zabrać 71,20 zł. Proszę na pw dane do przelewu.
  20. Ufff, ale ulga, cudownie:lol: a jakieś bliższe szczegóły akcji można?
  21. Taki domek jak Murkowy byłby idealny dla Lizy. Wszyscy domownicy patrzą sercem :)
  22. Nadal mocno zaciskam kciuki, żeby się udało. O 19 jest już ciemno, będziecie coś widzieć, teren jest oświetlony? Ineczko, daj się złapać.
  23. Szkoda, że jestem daleko i nie mogę pomóc w realu, Ale wspieram Was dobrymi myślami. Musi się udać, innej opcji nie ma.
×
×
  • Create New...