Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oczywiście, jak będą zdjęcia i nowy tekst, zmienię i wyróżnię ogłoszenie. :)
  2. Za 48 godz. kończy się wyróżnienie Misia. Pobranych 11 tel. ,wejść też sporo. Było większe zainteresowanie Misiem?
  3. Nieustająco trzymam kciuki za domek Horynki i Dropsa :)
  4. Ale słodka kruszynka. Na dom to chyba nie będzie długo czekała.
  5. Super, to świetnie, że zdrówko dziewczynek w normie. :)
  6. Na gotowanym pieski fajnie tyją, ale jeśli musi być ścisła dieta, to bezpieczniej na specjalistycznej suchej. Co nowego u dziewczynek?
  7. Trochę się pogubiłam kto, co i dlaczego, ale zgadzam się w całej rozciągłości, że dobro psa ponad wszystko. Wierzę, że wszystko da się wyprostować, przy dobrej woli wszystkich zainteresowanych losem Inki. Bardzo mnie cieszy, że Inka ma się dobrze, że wreszcie zaufała człowiekowi i mam nadzieję, że tak już zostanie na zawsze. :)
  8. Co z tym domkiem dla Bezi? Gdzie on się podziewa?
  9. Zmieniła miejsce zamieszkania razem z ludźmi, czy inny domek, inni ludzie?
  10. Oh, ta Polcia, znowu narozrabiała.
  11. Widoczki cudne a psiaczki szczęśliwe :) nawet mają towarzystwo, żeby pomilczeć ;) Pora świetna na spacery, śniegu niezbyt dużo a mrozik trzyma. Kociaki nabierają sadełka :)
  12. Cudne wieści :) Cudny psiaczek, szczęśliwy i niech tak będzie jeszcze wiele lat :)
  13. Mieszka w innym domku? Dlaczego?
  14. Teraz kiedy Iwcia powinna beztrosko cieszyć się domkiem i życiem, to ją niemoc przytłacza :-( Jakie to smutne.
  15. Odwiedzam Senka, :)
  16. Wiem, jak rozdziera serce patrzenie na powolne gaśnięcie przyjaciela, członka rodziny i ta niemoc, że nic nie można odwrócić.:-( Trzymaj się Tolu. Zulcia śliczna.
  17. W łapeczki nie zimno? Pewnie nie, przy ciągłym ruchu :)
  18. Ciekawe co tam słychać u Iwci?
  19. Mądra sunieczka :) Nieustająco trzymam kciuki za domek Horynki.
  20. Tolu, wymiziaj Tolę ode mnie i trzymajcie się. Moja staruszka teraz też gorzej się czuje. Myślałam, że w zimie będzie lepiej, bo chłodno, a tu nie. Bajutka też skrobię za uszkiem.
  21. Szkoda, że nic nie wypaliło z domkiem. Wierzę, że gdzieś jest ten właściwy dla Misia.
  22. Jestem na zaproszenie :) Wątek poczytam w wolnej chwili. A może Mamusia zgodzi się być dt dla jakiegoś małego pieska?
  23. Z opisu wnioskuję, że tak jak wcześniej napisałam, szylcie mają własne zdanie na wszystko i kochają ludzi na własnych zasadach :) Śliczne, kochane koteczki :loveu: Polcia do domku!
  24. Przelew poszedł. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-M%C4%99skie-koszule-p%C5%82aszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578[/url]
×
×
  • Create New...