Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cieszę się ,że suczki zdrowe. Teraz domki by się przydały.
  2. Żeby to już był koniec tej serii ataków
  3. Dogo07, zdrowia życzę, i trzymaj się, będzie dobrze, musi być.
  4. Jeśli udałoby się dobrać leki i odpowiednie dawki, tak żeby zapanować nad atakami, to z padaczką może długo i szczęśliwie żyć, oczywiście pod warunkiem systematycznego podawania leków. Musi się udać. edit. Biedna suńka, trzymam za spokojną noc.
  5. Ona już bierze nowe leki? matko! te ataki koniecznie trzeba przerwać :-(
  6. O rety! Inka na kanapie! :lol: I ona się uśmiecha :loveu: Serce rośnie :lol:
  7. Dobrze, że na jej drodze stanęła P. OLa,wypatrzyła ją i udzieliła pomocy. Biedna sunia, prawdopodobnie samochód, który ja potrącił, zabił też jej dzieciaczki. Trzymam mocno kciuki za zdrowie suńki.
  8. To ja też zaciskam kciuki...
  9. Oby tym razem leki pomogły, trzymam kciuki.
  10. Biedna maleńka, nie poddawaj się LUsiu
  11. Super wiadomość, rodzinka bezpieczna. To zdjąć z ogłoszeń szczylki? Robiłam na lubelskie.
  12. Ale się cieszę, że nareszcie suńka dostała szansę.:lol: Trzymam kciuki, żeby szybko zrozumiała, że to jest jej dom. I czekam na wieści jak sobie radzi w nowej sytuacji.
  13. Biedna suńka, takie przedłużające się ataki to nic dobrego. Może mimo wszystko trzeba dzisiaj zadzwonić?
  14. Oby któryś domek okazał się wart Iwci, trzymam kciuki.
  15. Ale cudna sunieczka :loveu:
  16. Z Bydgoszczy nie jest daleko do Solca Kujawskiego ok. 20 km. Może stamtąd by mógł albo wskazał kogoś innego. Martik b jest z Bydgoszczy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!?p=2259753#post2259753[/URL]
  17. Oh.............:-( biedna maleńka
  18. A może on jest psem stróżującym i chce sprawdzić co gdzie piska?
  19. Fajne zdjęcia, Polcia na każdym wącha, tyle ciekawych zapachów wokoło :)
  20. To dobrze, może udało się dobrać odpowiednia dawkę leku. Oby tak dalej.
  21. Iwcia do góry, szukać domku. Teraz doczytałam, że jest ktoś zainteresowany adopcją Iwci, czy coś już wiadomo?
  22. Ale słodziak z Baja, a foteczek nie chciał mieć robionych, bo wyraźnie był nie przygotowany po pracy przy kopaniu dołów. :)
  23. To jakiś włóczykij z Dropsa jest? Horynka śliczna jak zawsze.
×
×
  • Create New...