Jeśli udałoby się dobrać leki i odpowiednie dawki, tak żeby zapanować nad atakami, to z padaczką może długo i szczęśliwie żyć, oczywiście pod warunkiem systematycznego podawania leków.
Musi się udać.
edit.
Biedna suńka,
trzymam za spokojną noc.
Dobrze, że na jej drodze stanęła P. OLa,wypatrzyła ją i udzieliła pomocy.
Biedna sunia, prawdopodobnie samochód, który ja potrącił, zabił też jej dzieciaczki.
Trzymam mocno kciuki za zdrowie suńki.
Ale się cieszę, że nareszcie suńka dostała szansę.:lol:
Trzymam kciuki, żeby szybko zrozumiała, że to jest jej dom.
I czekam na wieści jak sobie radzi w nowej sytuacji.
Z Bydgoszczy nie jest daleko do Solca Kujawskiego ok. 20 km.
Może stamtąd by mógł albo wskazał kogoś innego.
Martik b jest z Bydgoszczy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!?p=2259753#post2259753[/URL]