Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. O matko! Trzeba jakąś akcję poszukiwawczą zrobić. Może ktoś by ją wpuścił do ogrodu i wtedy łatwiej byłoby złapać.
  2. Biedne psiątko, dt by się przydał. Lizaczku powodzenia.
  3. Cudny psiaczek :) Jemu jacyś młodzi i aktywni ludzie by się przydali.
  4. Koty się dość szybko oswajają jak je złapać. Może podchodzą do jedzonka i wtedy próbować głaskać? Ale jeśli to dzikun nad dzikuny to tylko chyba klatka łapka. Starszy [COLOR=#3E3E3E]Whiskasik cud na cudami [/COLOR]:loveu:
  5. Najlepiej na zdjęciu piesek wychodzi, gdy robi się mu zdjęcie z poziomu jego tułowia. Wtedy uchwycić można proporcje pieska. Robiąc z góry zdjęcie, wychodzi jamnik ;) No i najlepiej przy nogach człowieka, widać wtedy jego wielkość. To taki moje sugestie. Teraz ogłaszam Bezię z takim tekstem, może trzeba coś zmienić, zmodyfikować, wyrzucić, dodać i będzie w miarę ok: Bezia to niewielka, sięgająca poniżej kolana suczka o pszenicznym umaszczeniu z wyglądu nieco przypominająca teriera, ale o zupełnie innym charakterze. Jest spokojna, posłuszna, zapatrzona w człowieka i delikatna. Aż zdumienie ogarnia, że ktoś się pozbył takiej idealnej psiny. Bezia ma ok. 6 lat, jest wysterylizowana, potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu. Zgadza się z innymi psami. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym. Jeśli chcesz dać dom tej cudownej suczce zadzwoń lub napisz.
  6. To prawda, dobre zdjęcia odgrywają kluczową rolę.
  7. To dobrze, trzymajcie się :)
  8. Pewnie po raz pierwszy od długiego czasu Horynka może cieszyć się śniegiem, bo po zabawie może spokojnie się ogrzać i odpocząć.
  9. Co słychać u Adasia? Karolcia_ko5, jak się czuje Twój psiaczek?
  10. Ale świetna historia :) Burek sam zdecydował, że się przeprowadza :) Polcia też znajdzie swój wymarzony i jedyny dom, wierzę w to :kciuki:
  11. Też pamiętam :)
  12. Zaglądam do Senka, słodki psiaczek :)
  13. Bardzo optymistyczne wieści :) Szczęścia psiaczki :)
  14. A u mnie znowu dopadało śniegu, wprawdzie nie jakieś zawrotne ilości, ale trzeba odgarniać, na szczęście tz jest w domu, to mu zaśpiewałam "wstań Zenek, wstań" ;) Jedno w tym jest dobre, psy są czyste i podłoga w domu też, bo nie noszą błota tylko śnieg :) Bajuś też by sobie chciał umyć łapki :)
  15. Super ,że jest spokój. Po tym Neurontin'ie się uspokoiło? Wygląda na to ,że na ten lek lepiej idzie.
  16. Zaglądam do Melby i bardzo się cieszę, że już dochodzi do siebie. Zresztą nie może być inaczej, ma przy sobie cudowną osobę Panią Olę.:loveu:
  17. To u Was dopiero straszą śniegiem? ;) U nas bez straszenia leży już sporo :roll:
  18. Zaglądam do Lizy, cisza na wątku, to chyba wszystko dobrze.
  19. Ogłoszenia dorobione, pyta ktoś o Bezię?
  20. Charakterna Polcia, ale takich psów jest sporo, i na pewno znajdzie domek.
  21. Ale super wieści :) Iwcia rozsmakowała się w smyraniu szczotką i teraz będzie z niej wyczesana dama. :) Kochana słodzizna :loveu:
  22. Bazarek dla Melby. Zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249274-Suszone-jabłuszka-na-zapłacenie-za-operację-ONeczki-z-rowu?p=21621324#post21621324[/URL]
  23. Bazarek dla Melby. Zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249274-Suszone-jab%C5%82uszka-na-zap%C5%82acenie-za-operacj%C4%99-ONeczki-z-rowu?p=21621324#post21621324"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249274-Suszone-jab%C5%82uszka-na-zap%C5%82acenie-za-operacj%C4%99-ONeczki-z-rowu?p=21621324#post21621324[/URL]
×
×
  • Create New...