Najlepiej na zdjęciu piesek wychodzi, gdy robi się mu zdjęcie z poziomu jego tułowia. Wtedy uchwycić można proporcje pieska.
Robiąc z góry zdjęcie, wychodzi jamnik ;) No i najlepiej przy nogach człowieka, widać wtedy jego wielkość.
To taki moje sugestie.
Teraz ogłaszam Bezię z takim tekstem, może trzeba coś zmienić, zmodyfikować, wyrzucić, dodać i będzie w miarę ok:
Bezia to niewielka, sięgająca poniżej kolana suczka o pszenicznym umaszczeniu z wyglądu nieco przypominająca teriera, ale o zupełnie innym charakterze. Jest spokojna, posłuszna, zapatrzona w człowieka i delikatna.
Aż zdumienie ogarnia, że ktoś się pozbył takiej idealnej psiny.
Bezia ma ok. 6 lat, jest wysterylizowana, potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu.
Zgadza się z innymi psami. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym.
Jeśli chcesz dać dom tej cudownej suczce zadzwoń lub napisz.