Obiecany bazarek dla Tami:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-M%C4%99skie-koszule-p%C5%82aszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249751-M%C4%99skie-koszule-p%C5%82aszczyk-zimowy-czapki-i-in-na-leczenie-Tami?p=21698578#post21698578[/URL]
Zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku.
ONek cudny, oby mu się trafił aktywny domek, który z psem popracuje.
Biedny pudelek, na kanapie wymuskany pięknie się będzie prezentował.
Biedne psiątka, dobrze, że chociaż ciepło.
Powodzenie Suzi.
Cudowne psiaczki, chyba nauczyłeś je pozować. Wszystkie stoją (albo leżą) jak na wystawie :)
Baj to przecudny pies, ale chyba się powtarzam ;)
Kaciaste słodkie, jednak jestem nieusatysfakcjonowana, gdzie się podziały zielone oczęta?
No i co o tej porze roku robi tam żuraw? :hmmmm:
Jak Adasiek znosi tą zmianę w swoim życiu? Zmienił się w schronisku?
Czy rzadszy kontakt z ludźmi negatywnie wpływa na niego?
Z tego co wiem, koniński schron nie jest zły. Pytanie czy Adaś się odnalazł w nowej rzeczywistości i jak ona na niego wpływa.
Szkoda byłoby zaprzepaścić te lata dochodzenia do normalności.