Robiłam kiedyś łączony z kimś bazarek (dwa różne miejsca wysyłki) i nie był to trafiony pomysł.
Jeśli chcesz, pomogę Ci z bazarkiem, tzn. mogę go zrobić a poprowadzisz sama, podawanie konta, zbiórka kaski i wysyłka do Ciebie będzie należeć.
Daj znać czy się decydujesz, wtedy na maila poproszę opisy i najlepiej dostęp (link) do albumu ze zdjęciami bazarkowymi. Chodzi o to, żeby już były na jakimś serwerze.
Jestem za ogłoszeniami w lokalnych gazetach, ale zupełnie nie wiem jakie tam są, jako, że jestem z innej części pl.