-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda, że nie ma neurologa na miejscu. Ustalanie dawki leku strasznie długo trwa. No, ale nie ma wyjścia. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
O matko! Ale chudzieńka :( -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Kupiłam na bazarku czarodziejskie ogłoszenia Ziutki. [COLOR=#000000]Potrzebuję:[/COLOR] [COLOR=#000000]- tytuł ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- porywający tekst[/COLOR] [COLOR=#000000]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- 4-5 zdjęć[/COLOR] [COLOR=#000000]- mail i tel. do kontaktu[/COLOR] -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kupiłam na bazarku czarodziejskie ogłoszenia Ziutki. [COLOR=#000000]Potrzebuję:[/COLOR] [COLOR=#000000]- tytuł ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- porywający tekst[/COLOR] [COLOR=#000000]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- 4-5 zdjęć[/COLOR] [COLOR=#000000]- mail i tel. do kontaktu[/COLOR] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Kupiłam dla Polci ogłoszenia. Może od Juldan niech idą na mazowieckie, moje wiszą na małopolskim a te nowe na kujawsko pomorskie czy wielkopolskie dać? [COLOR=#000000]Potrzebuję:[/COLOR] [COLOR=#000000]- tytuł ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- porywający tekst[/COLOR] [COLOR=#000000]- 4-5 zdjęć[/COLOR] [COLOR=#000000]- mail i tel. do kontaktu[/COLOR] -
Wykupiłam na bazarku czarodziejskie ogłoszenia Ziutki. Jeden pakiet jest dla Misia. [COLOR=#000000]Potrzebuję:[/COLOR] [COLOR=#000000]- tytuł ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- porywający tekst[/COLOR] [COLOR=#000000]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR] [COLOR=#000000]- 4-5 zdjęć[/COLOR] [COLOR=#000000]- mail i tel. do kontaktu[/COLOR]
-
salibinko, dziękuję... staram się jakoś w tym wszystkim odnaleźć. Coraz więcej świetnych wiadomości o Senku. To, że tak pięknie się odnajduje w różnych sytuacjach działa bardzo na korzyść. Jak on stoi z ogłoszeniami? Kupiłam na bazarku Ziutki czarodziejskie ;) ogłoszenia. Chciałabym dać szansę Senusiowi. Potrzebuję: - tytuł ogłoszenia - porywający tekst - na jakie woj. ogłoszenia - 4-5 zdjęć - mail i tel. do kontaktu
-
A może warto poprosić o pomoc w sprawdzeniu ds (wtedy, gdy już będzie) którąś cioteczkę z miau. Mają w tych sprawach doświadczenie.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna mała, ale dobrze, że nie ma ataków. Czy Liza jest objęta opieką neurologa? -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To czekamy na zdjęcia Lolci. -
Jak zobaczyłam zdjęcie Quetki od razu skojarzyła mi się z tą kicią ze zdjęcia. Rasowa raczej nie jest, to moim zdaniem typowa szylkretka o ciekawie rozłożonym kolorku. Też myślę, że kicia nie powinna wyjść ze schroniska bez sterylki, ale niestety różne cuda się zdarzają.
-
Przywędrowałam po banerku. Ależ cudna kota, jakby nie było, moje jak na razie nierealne marzenie. Maciek toz-u tam nie macie, żeby pomogli w sterylce? Albo może gmina coś dorzuci, w końcu bezdomny kot. Parę miesięcy temu wolontariuszka z Tychów (chyba dobrze pamiętam?) pokazała foto młodej kotki do adopcji, kolorystyka głowy identyczna. Aż mnie zatchnęło jak ją zobaczyłam.
-
Zgadzam się z salibinką. Zło było, jest i będzie, dopóki człowiek będzie istniał. Jednak bombardowanie społeczeństwa często wyolbrzymionymi faktami (nie mam tutaj na myśli przestępstw względem życia pod każdą postacią) sprawia, że osoby wrażliwe mają dość wszystkiego (upraszczając) , mniej wrażliwe walczą o swoje bez skrupułów wszelkimi metodami. I czasem człowiek zadziwiony i bezsilny staje bezradnie, bo wierzył, że przynajmniej wokół siebie udało się zatrzymać cząsteczkę raju i ma wpływ na własne życie, a tu wielkie bum i patrzysz a wokoło bagno (chce mi się napisać nieładnie) Rozumiem Ciebie salibinko, że nie możesz spać, sama rozchorowałam się, bo jakiś dwunożny potwór otruł w moim własnym ogrodzie dwa moje kochane słoneczka.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poprawiło się coś po zmianie dawki leku? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Polcię i chciałam dodać, że cały czas odświeżam ogłoszenia Polci, mając nadzieję, że jej domek w końcu przejrzy na oczy. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że stan Lolci nie pogarsza się. Trzymam za nią kciuki. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Tu jest stronka forum pomocy retriverom: [url]http://www.zlotypies.org/[/url] i na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1316-Goldeny-w-potrzebie[/url] i chyba jeszcze coś jest na fb ale nie wiem na pewno. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia i otuchy. Jakoś sobie radzę, ale ilekroć sobie przypomnę, to boli mnie jakby mnie rozpuszczało w środku. Nie wiem, kiedy się z tym uporam. Nie potrafię i nie chcę rozmawiać z sąsiadami. W każdym widzę potencjalnego sprawcę. Liczę na to, że ktoś się komuś wygada i sprawca odpowie za to co zrobił. Sprawę zgłosiłam na policję. Maciek, gdzieś niedawno przeczytałam, że doskonałe wyniki daje podawanie psiakom galaretki z gotowanych nóżek kurzych. -
Wypiękniał Senuś i widać, że jest szczęśliwy i kocha Pancię za aparatem.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczne zdjęcia i szczęśliwa Liza na nich. Murka, cudną masz córcię, pod każdym względem. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Piękny te ostatnie zdjęcia Adaśka. No i tak bardzo podobnie do goldenka wyszedł. Może fundacja 'złote psy' pomogłaby znaleźć domek. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przyczołgałam się jak zbity pies z wiadomościami o moich psiaczkach. Wczoraj po sekcji pochowałam moją Dicunię. Okazało się ,że jakiś s..syn wrzucił do ogrodu jedzenie nasączone środkiem żrącym. Datinek zgasł szybko, Dicunia męczyła się kilka dni. Chce mi się wyć i nie ręczę za siebie jak dostanę w ręce tego potwora. Więcej nie jestem w stanie napisać.