Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mądra, śliczna koteczka :)
  2. Ponieważ wciąż odświeżam ogłoszenia Ploci, nie ma problemu z weryfikacją danych. kaja8888, podaj proszę na pw numer tel. będę sukcesywnie zmieniać. Może tym razem się uda Polci.
  3. Super, że tak szybko doszedł.
  4. Ale super, że domek Quetki jest z nami. Witaj Dachowcu :) Kicia musi wszystko poobserwować, ocenić i wtedy wyjdzie zza szafy :) Będzie dobrze, trzymam kciuki.
  5. Też zaciskam kciuki, żeby kontrola wypadła dobrze.
  6. Super, bardzo się cieszę, :) bądź nareszcie szczęśliwa i kochana śliczna Quetko, tak jak na to zasługujesz.
  7. Bazarek kwiatowy zakończony. Udało się zebrać 148,75 zł., które przelałam na konto podane przez tamb. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  8. Nikt nie pyta i nie dzwoni z ogłoszeń?
  9. Zaciskam kciuki za wizytę pa i oby to był TEN domek.
  10. Niestety fakt, często powtarzające się serie ataków stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia psa. Miejmy nadzieję, że udało się dobrać odpowiednią dawkę i częstotliwość ataków zmniejszy się. Śliczne fotki, Hania kocha te psiaki jak własne :)
  11. Nic nie wiemy, co u Adaśka. Nastała cisza na wątku.
  12. Gdyby to był zdrowy pies, to radziłabym zamykać na noc w kenelku, ale zupełnie nie mam pojęcia jak choroba i leki wpływają na brak kontrolowanego wypróżniania. Oczywiście nie myślę o takiej sytuacji w czasie ataku. Biedna Liza, biedna Murka. Czy lekarz coś nt. mówił?
  13. Jakieś nowe wieści o Loli? Jak ona się czuje?
  14. A przypadkiem nie lenił się już wcześniej? Przez tą ciepłą zimę moje wyleniały w lutym,marcu :roll:
  15. Trzymaj się Lizunia, może i to niekontrolowane wypróżnianie się unormuje jak się Liza wyciszy przy optymalnie dobranej dawce leku.
  16. Śliczna Horynka, :loveu: chyba troszkę schudła, bardziej figurowa się zrobiła, przynajmniej na zdjęciu tak wygląda :)
  17. Gonię czasowo w piętkę. Cały czas pamiętam o obiecanym bazarku, postaram się jak najszybciej.
  18. Cioteczka zoja. ma testową kiełbasę? :hmmmm:
  19. Biedny Morgan, zamiast cieszyć się wiosną to go męczy choróbsko. Nieustająco trzyma kciuki za jego zdrówko. A jak się miewa Bajutek?
  20. Może słodziak przekona się, że już nie warto człowiekowi zębów pokazywać.
  21. O! Świąteczny zajączek :)
  22. Misiaczek chyba ciałka nieco nabrał :)
  23. Cudna kota, świetne zdjęcia :)
×
×
  • Create New...