Droga salibinko, i tak Cię podziwiam, bo nie wiem (raczej wiem, bo już to przerabiałam ;) ) czy na Twoim miejscu bym nie skapitulowała.
Z tego co piszesz o Senku, to pies idealny. A uczucie obustronne powoduje, że świetnie się dogadujecie.
W tym wypadku czas nie jest sprzymierzeńcem, nawet nie chcę myśleć, co będziecie przeżywać przy adopcji.
Kurczę, chyba nikt nie czyta treści ogłoszenia, tylko patrzą na zdjęcie i tyle.
Czy w tytule ogłoszeń , które mu zrobiłaś wymieniałaś imię psiaczka?
Zrobię mu parę, może się uda.