Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='EVA2406']Doszła. Dziekuję. Dobrze zapamiętałam .....55 zł?[/QUOTE] Tak, 55 zł. Proszę jeszcze o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie, i będę mogła zakończyć bazarek.
  2. Czy doszła już może kaska z mojego bazarku?
  3. Po zmianie nazwy z tablicy na olx, w moich ogłoszeniach ( wiszą dwa) pobrane zostały po jednym numerze z każdego. Może w końcu Polcia wpadnie komuś w oko.
  4. To ja się też nie cieszę i odnawiam ogłoszenia
  5. Żeby tylko chętnie piła tą słodką wodę.
  6. [quote name='piescofajnyjest']i dobrze:)[/QUOTE] też tak myślę :)
  7. Niestety nie ma skutecznego, jak na razie, zabezpieczenia przeciw kleszczom. Tak, na pewno Senuś nie miał dostatecznej motywacji do zdobycia papu :)
  8. Więcej nikt się nie odezwał z ogłoszeń? Jak się miewa Senuś?
  9. Przelew w drodze. Jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  10. Bazarek dla Polci zakończony. Udało się zebrać 53,40 zł. Proszę o dane do przelewu.
  11. Wspaniałe wieści :) Bądź szczęśliwa Melbuniu :)
  12. Dobrze ,że chociaż ataków nie ma.
  13. [FONT=Helvetica][COLOR=#141823]Jeden lód a tyle radości :) Śliczne ,szczęśliwe zwierzaczki, cudne foteczki [/COLOR][/FONT]
  14. Oby teraz ktoś Polcię wypatrzył, zaciskam kciuki.
  15. Zaciskam kciuki za bezproblemowe czyszczenie ząbków Filemonka
  16. Sunia bardzo charakterystyczna, może to ułatwi poszukiwania. Zaciskam kciuki, żeby szybko się odnalazła.
  17. Nie wiem co napisać, biedna Lola :-(
  18. O ja żesz :shake: Dobrze ,że Senuś nic o tym nie wie i się nie martwi.
  19. Wielka szkoda, ale nie można Bezi narażać na odrzucenie. Nie wiadomo jak sytuacja by się rozwinęła z biegiem czasu. To dalej szukamy.
  20. Jeśli kicia nie upaprała się w czymś beee, to nie trzeba kota kąpać. Sama super się wyczyści. Jeśli chodzi po blatach i stołach to trzeba pilnować systematycznego odrobaczania i to wystarczy. Quetka w dt była odrobaczana?
  21. Oh, zaciskam kciuki...
  22. Na razie tyle ogłoszeń Senusia. Udało się jeszcze jedno na olx umieścić :) Bardzo bym chciała, żeby się udało: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku-593089481[/URL] [URL]http://olx.pl/oferta/cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku-CID103-ID5UVcL.html#658f9985b8[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku,1958712.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/1349546-cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku.html[/URL] [url]http://cwirek.pl/[/url] do aktywacji [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] do aktywacji [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/69074/cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku,109614[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku-24204281.html?h=4ad342a45f416031[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/228737/Cudowny-charakter-w-niepozornym-cialku/#.U3TEvNJ_uZs[/URL]
  23. Droga salibinko, i tak Cię podziwiam, bo nie wiem (raczej wiem, bo już to przerabiałam ;) ) czy na Twoim miejscu bym nie skapitulowała. Z tego co piszesz o Senku, to pies idealny. A uczucie obustronne powoduje, że świetnie się dogadujecie. W tym wypadku czas nie jest sprzymierzeńcem, nawet nie chcę myśleć, co będziecie przeżywać przy adopcji. Kurczę, chyba nikt nie czyta treści ogłoszenia, tylko patrzą na zdjęcie i tyle. Czy w tytule ogłoszeń , które mu zrobiłaś wymieniałaś imię psiaczka? Zrobię mu parę, może się uda.
×
×
  • Create New...