Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jakoś tutaj cicho. Co nowego u Senka?
  2. Co słychać u Bezi? Zainteresował się ktoś ślicznotką?
  3. Wykorzystując pomysł zoja. , może warto spróbować z takimi plakacikami tam, gdzie nie można położyć książeczki? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CuLAmqqXpYM/UxbxyE5ntYI/AAAAAAAAMeY/lPxTtrE3lFA/s512/plakat Poli kolaż.jpg[/IMG]
  4. Bazarek dla Tamisi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251488-Kalendarz-Bozita-z-imionamii-ps%C3%B3w-na-ratowanie-%C5%BCycia-Tamisi?p=21939282#post21939282[/url] Zapraszam i proszę o pomoc w podnoszeniu i promowaniu bazarku.
  5. Misiaczek psi jedynak :)
  6. Trzymajcie się sunieczki i cioteczki.
  7. Zaglądam do dziewczynek, Jak się czuje Tami?
  8. Byliście na kontroli? Co u Frodzia?
  9. [quote name='EVA2406']Bo ludzie są ślepi. Patrzą na małe szczeniaczki, a potem wywalają i zmieniają na nowszy model. Jolcia, pomysł dobry, tylko jak taki albumik umieścić, bo zrywki wieszam na tablicy ogłoszeniowej. terra, ale to już niestety gorzka prawda o naszym społeczeństwie :( [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.685717871470483.1073741983.263156610393280&type=1[/URL][/QUOTE] Myślę, że gatunek człowiek nie zasługuje, aby mieszkać na Ziemi. Nie udał się Panu Bogu ten twór. :(
  10. [quote name='EVA2406']Tereniu, to była prowokacja. Jest już wyjaśnienie tego. Szkoda, że się nie udała do końca. Pewnie znaleźliby się chętni do współpracy :([/QUOTE] To kamień z serca, bo aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałam. Śliczna Polcia, ten jej domek niedowidzi, czy co?
  11. Zaglądam do Polci i przesyłam mizianka. Tragedia goni tragedię :-( : [url]http://wyborcza.pl/1,75478,15539956,Firma_skupuje_psy_i_koty_na_kilogramy__Na_rzez_.html[/url]
  12. :-( to bardzo smutne :-( może po dłuższym podawaniu leków?....
  13. Jestem na zaproszenie, piękna sunia, wątek poczytam w wolnej chwili.
  14. Zaglądam z nadzieją na dobre wieści, i mocno zaciskam kciuki za Tamiśkę.
  15. Też słyszałam dobre opinie nt. suplementu dla koni. Jednak nie miałam okazji (i niech tak zostanie) sprawdzić osobiście, nie było takiej potrzeby. Tolu, nieustająco wspieram Tolcię dobrą energią. Kocurki, oby nie zapeszyć mają się zdecydowanie lepiej. U Baala nie widać krwi w moczu i pięknie załatwia się do kuwetki. No i domaga się wyjścia do ogrodu, posunął się nawet do zrzucenia kwiatka (ze złości), ale jestem nieugięta. Wrzaskun jeszcze kicha, z nosa trochę cieknie, ale zdecydowanie widać poprawę. Jeszcze trzy dni mają przyjmować leki. Mizianka dla stadka :)
  16. No to trzymam kciuki, i niechby Horynka wybiła sobie z głowy samodzielne wycieczki :cool3:
  17. Misiaczku co u ciebie słychać?
  18. Trzymam mocno kciuki, żeby leczenie przyniosło efekty. Ona już dostaje ten lek?
  19. Dobrze, że biega, jak trochę schudnie to tylko z korzyścią dla niej :) Trzymaj się malutka
  20. Trzymam kciuki za Frodzia i jego zdrówko.
  21. Oh, biedne, niewinne stworzenie :-(
  22. Dziękuję za zaproszenie. Piękny pies, oby udało się go wyprowadzić na prostą i żeby znalazł odpowiedzialny, kochający dom. Za to trzymam kciuki. Na razie podniosę wątek.
  23. Biedna sunieczka, mam nadzieję, że uda się jej pomóc.
×
×
  • Create New...