Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. W końcu i Polci musi się poszczęścić
  2. Biedactwo, dalej czeka na dom
  3. Z tymi prognozami różnie bywa. Na tą nockę zapowiadali przejście frontu z silnymi wiatrami, a tu żadna kropelka nie spadła i powietrze stoi. No, po niebie snują się jakieś chmurki i tyle. Może nie będzie tak źle z tymi burzami.
  4. Zwierzaki ograniczyły aktywność do minimum :) Sapią ,dyszą i tylko wodę piją :)
  5. Upał, ludzie myślą o kanikule :roll:
  6. Przelałam 20 zł. dla Pikusia. Na zdjęciach on wcale nie ma sfatygowanego futra. Może trochę podszerstek schodzi, no, ale to taka pora. Piękny, dostojny pies.
  7. Jestem na zaproszenie. Piękny psiaczek. Wspomogę grosikiem, proszę o dane do przelewu.
  8. Nie da się o nim zapomnieć :)
  9. Zaciskam kciuki, musi się udać :)
  10. Zrobił się z Lizy pies obronny :)
  11. Chyba w końcu nadchodzi lato :) Moje też tracą futra. Mizianka i czochranka dla stadka :)
  12. I co tam nowego u pięknoty? Dzwonią telefony?
  13. Kontrola musi być ;) Nie może przegapić żadnego smakołyku :)
  14. Trzymam kciuki za powodzenie operacji, uda się na pewno.
  15. Zaciskam kciuki, może tym razem się uda.
  16. Nieźle "owczarek szkocki sheltie" :crazyeye: Mam nadzieje, że znajdzie kochający dom taki już na zawsze.
  17. Piękny psiaczek. Piszesz, że owczarek pikardyjski, czy ma rodowód? Jeśli nie ma, to jest w typie rasy. Porób mu ogłoszenia, na pewno ktoś się zakocha w słodziaku. Może też jest jakiś klub rasy, gdzie w dziale adopcje można by go umieścić. Tak można trafić na miłośnika rasy. Trzyma kciuki za Ediego i będę mu kibicowała :)
  18. Zapraszam na bazarek w połowie dla Polci: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253416-Dla-Pa%C5%84-i-Pan%C3%B3w-to-i-owo-na-rzecz-Poli-i-Horynki?p=22184727#post22184727[/url]
  19. Chyba teraz Horynka więcej się rusza, więc może zrobiła się bardziej figurowa. Kumpel słodki :) Zapraszam na bazarek w połowie dla Horynki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253416-Dla-Pa%C5%84-i-Pan%C3%B3w-to-i-owo-na-rzecz-Poli-i-Horynki?p=22184727#post22184727[/url]
  20. Coś w tym jest, ludziom zaleca się spacerowanie po polach i lasach w jasnym ubraniu, bo jakoby kolor mniej atrakcyjny dla tych potworków był. To może bardziej lgną do ciemnych futerek? Wierzę, że jest gdzieś dobry domek dla Senusia.
×
×
  • Create New...