Piękny psiaczek.
Piszesz, że owczarek pikardyjski, czy ma rodowód?
Jeśli nie ma, to jest w typie rasy.
Porób mu ogłoszenia, na pewno ktoś się zakocha w słodziaku.
Może też jest jakiś klub rasy, gdzie w dziale adopcje można by go umieścić. Tak można trafić na miłośnika rasy.
Trzyma kciuki za Ediego i będę mu kibicowała :)