Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczna Lusia, okrąglutka a może to futro takie obfite. Co ona ma takie łyse na prawej tylnej nóżce?
  2. Byle łapki nie przeforsować w tym początkowym okresie i trzymam kciuki za szybka rekonwalescencję.
  3. Zaglądam, z nadzieją ,że Murce się udało złapać sunię.
  4. Zaciskam kciuki, żeby przedsięwzięcie się udało.
  5. Oby tym razem nic nie przeszkodziło, zaciskam kciuki.
  6. Śliczne zdjęcia, cudna Polcia. :loveu:
  7. zaglądam, oby na jak najdłużej starczyło jej energii.
  8. Odwiedzam Polcię i nieustająco trzymam kciuki za domek.
  9. Piękny tekst, trzeba go będzie wykorzystać przy następnych ogłoszeniach. Jak słodka Beziula na foteczkach :)
  10. Teraz są dość bezpieczne leki odrobaczające, więc jeśli wet nie ma nic przeciwko, to sukę można odrobaczać. Gorzej ze szczeniaczkami, one muszą skończyć co najmniej 3 tyg. No i trzeba wziąć pod uwagę, ze ponieważ suka pielęgnuje szczeniaki, zaraża się wtórnie robalkami, typowe błędne koło do czasu odrobaczenia szczeniąt. Ale będzie dobrze. Czas szybko leci.
  11. Z tego wszystkiego lepiej ,że to robale. Nad tym można zapanować, na szczęście.
  12. Odwiedzam Lizę, jak się sprawuje panna?
  13. Anemon, za Was też trzymam kciuki. Trzymajcie się.
  14. Oj, biedna Lusia, oby to nie było nic poważnego. Może maluchy nie wyciągają całego mleczka i wdało się zapalenie gruczołu mlekowego.
  15. [quote name='Anemon']A to pierwsze slysze - moja cukrzycowa kotka wlasnie chudla i pila jak smok. Po diagnozie i uregulowaniu cukru/insuliny wrocila do normalnej wagi, ale jak tylko cos sie pogarsza, to pierwszym objawem jest chudniecie. Moze Ci sie z ludzmi pomylilo?... :-)[/QUOTE] Nie twierdzę, że Baal jest wyjątkiem. ;) Ale koty otyłe, podobnie jak ludzie otyli są bardziej zagrożeni cukrzycą. Natomiast w przypadku Baala nie zaobserwowałam nic, co jasno wskazywałoby na cukrzycę. Wtedy jeszcze nie wiedziałam o hiperfagii czyli utracie wagi pomimo dobrego apetytu ;) U nas to świeża sprawa i jeszcze muszę wiele się nauczyć. Maćkowi dziękujemy za mizianka. :)
  16. Zazwyczaj cukrzycowe koty są przy kości a Baal chudł i to mnie zaniepokoiło. Wyszła cukrzyca.
  17. A u nas rano +4 stopnie :roll: Zastanawiałam się, czy ubrać czapkę. W dzień robi się cieplej. U Baala wykryto cukrzycę. Pracujemy nad uregulowaniem poziomu cukru. To wszystko strasznie dziwne. Jakieś nietypowe. Mizianka dla wszystkich Maćkowych psiaczków i kotków z życzeniami dobrego zdrowia jak najdłużej.
  18. Szkoda, ale dla Bezi musie być domek najlepszy.
  19. Ależ piękna koteczka, myślę, że szybko znajdzie domek.:)
  20. Wspaniała wiadomość :) Bądź szczęśliwy psiaczku :)
×
×
  • Create New...