Dobrze, że P. doktor zwiększyła dawkę leku. Może to zmniejszy częstotliwość ataków.
Bo choć padaczka nie jest śmiertelna, to powikłania niestety się zdarzają.
Lizuniu trzymaj się.
Przelew poszedł.
Jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
Na bazarku cegiełkowym zakupiłam 10 cegiełek.
Czy pieniążki przelać na to samo konto tzn. fundacyjne?
Bazarek z kalendarzami zakończył się.
Udało się zebrać 63 zł. I chociaż te pieniążki już nie pomogą Tamisi, to może pomogą Lolci.
Proszę o dane do przelewu.
A jak się czuje Lola?
Dziękuję Wam za słowa współczucia.
Datinek miał 12 lat.
Nie wiem co lepsze, mieć szansę pożegnać się, czy nie. Oczywiście z punktu widzenia tych co zostają.
Mizianka dla Maćkowego stadka.
Widocznie było Ci pisane powiększenie rodziny o Bajutka i czekał na Ciebie.
A nad nami wisi jakieś fatum.
Przedwczoraj mój Datinek położył się i umarł. Nie chorował, jadł, pił, biegał, szczekał, nic mu nie dolegało...:-(
"......[COLOR=#666666][FONT=Tahoma]nie o to chodzi by złowić króliczka,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#666666][FONT=Tahoma]ale by gonić go,.........."
oj, znam te postawy wiecznie szukających ...dziury w całym.
Senuś znajdzie domek, na pewno.[/FONT][/COLOR]
Miałam pytanie z tablicy o Bezię.
Podałam tel. i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 694 954 250
Trzymam kciuki, żeby się sunieczce udało.
No to się uśmiałam :lol: najbardziej z obsikanej szafy :)
Współczuję atrakcji w czasie podróży. Znam ten ból, Wrzaskun całą drogę tam i z powrotem piłuje.
Zdrowia życzę :)
[quote name='zoja.'][B]terra[/B], ja w ogóle tego plakaciku nie mogę obejrzeć :([/QUOTE]
Plakacik skasowałam, bo był niekompletny.
Na razie nie dam rady zrobić nowego, mam pod opieką 2 letniego wnusia, przy nim niewiele można zrobić :)