Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dobrze, że P. doktor zwiększyła dawkę leku. Może to zmniejszy częstotliwość ataków. Bo choć padaczka nie jest śmiertelna, to powikłania niestety się zdarzają. Lizuniu trzymaj się.
  2. Biedna mała, oby w końcu udało się ustalić odpowiednią dawkę leku.
  3. Cudna sunieczka, kto ją pokocha?
  4. Przelew poszedł. Jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. Na bazarku cegiełkowym zakupiłam 10 cegiełek. Czy pieniążki przelać na to samo konto tzn. fundacyjne?
  5. Bazarek z kalendarzami zakończył się. Udało się zebrać 63 zł. I chociaż te pieniążki już nie pomogą Tamisi, to może pomogą Lolci. Proszę o dane do przelewu. A jak się czuje Lola?
  6. Dziękuję Wam za słowa współczucia. Datinek miał 12 lat. Nie wiem co lepsze, mieć szansę pożegnać się, czy nie. Oczywiście z punktu widzenia tych co zostają. Mizianka dla Maćkowego stadka.
  7. Trzymam kciuki za zdrówko Frodzia.
  8. Widocznie było Ci pisane powiększenie rodziny o Bajutka i czekał na Ciebie. A nad nami wisi jakieś fatum. Przedwczoraj mój Datinek położył się i umarł. Nie chorował, jadł, pił, biegał, szczekał, nic mu nie dolegało...:-(
  9. A co tam, niech morduje ;) oczywiście patyczki. Trzeba się nacieszyć piękną pogodą, podobno od weekendu zmiana, ma być nawet śnieg.
  10. Ale kiedyś się uśmiechnie i to pełną buzią, wierzę w to.
  11. Śliczne zdjęcia, cudne zwierzaczki.
  12. To dobrze, że Adaś ma z kim wychodzić na spacery. Może nawet częściej niż dotychczas?
  13. Tragiczne wieści,:-( może zdarzy się cud...
  14. Słodziak, wie jak się zachować w każdych okolicznościach :)
  15. "......[COLOR=#666666][FONT=Tahoma]nie o to chodzi by złowić króliczka,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#666666][FONT=Tahoma]ale by gonić go,.........." oj, znam te postawy wiecznie szukających ...dziury w całym. Senuś znajdzie domek, na pewno.[/FONT][/COLOR]
  16. Miałam pytanie z tablicy o Bezię. Podałam tel. i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 694 954 250 Trzymam kciuki, żeby się sunieczce udało.
  17. Albo ziewała :evil_lol: Zęby ma piękne, zdrowiuteńkie :)
  18. To bardzo dobrze, że jest spokój i nie ma ataków. I oby tak jak najdłużej.
  19. No to się uśmiałam :lol: najbardziej z obsikanej szafy :) Współczuję atrakcji w czasie podróży. Znam ten ból, Wrzaskun całą drogę tam i z powrotem piłuje. Zdrowia życzę :)
  20. [quote name='zoja.'][B]terra[/B], ja w ogóle tego plakaciku nie mogę obejrzeć :([/QUOTE] Plakacik skasowałam, bo był niekompletny. Na razie nie dam rady zrobić nowego, mam pod opieką 2 letniego wnusia, przy nim niewiele można zrobić :)
  21. To smutne, że taka ślicznotka tak długo musi czekać na domek.
  22. Kochany Senuś, bardzo bym chciała, żeby mu się poszczęściło. Ślę mizianka dla psiaczka i pozdrowienia dla cioteczki salibinki :)
×
×
  • Create New...