Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Spokojnych i radosnych Świąt!
  2. [COLOR=#000000]Zdrowych, spokojnych Świąt! [/COLOR]
  3. [COLOR=#000000]Zdrowych, spokojnych Świąt! [/COLOR]​
  4. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]
  5. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]​
  6. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]​
  7. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]:smile:
  8. [COLOR=#000000]Zdrowych, spokojnych Świąt! [/COLOR]
  9. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]:smile:
  10. [COLOR=#000000]Zdrowych, radosnych Świąt! [/COLOR]:smile: dla ludzi i zwierzaczków
  11. Zdrowych, radosnych Świąt! :)
  12. Zdrowych, spokojnych Świąt dla Ciebie salibinko i Twojej gromadki :)
  13. Trzymam kciuki za Dżekiego i Norbiego, żeby szybko znalazły kochające domki.
  14. To trzymam kciuki za Polciowe zdrówko, oby to była przejściowa dolegliwość.
  15. Każdy domek warto przepytać dokładnie, bo czasem ludziom wystarczy maleńka sugestia i uświadomienie, by zmienili dotychczasowy sposób myślenia. To czekamy na ten właściwy domek i trzymam kciuki.
  16. Trzymam kciuki za stałą poprawę zdrowia i dobre wyniki krwi.
  17. Robiłam kiedyś łączony z kimś bazarek (dwa różne miejsca wysyłki) i nie był to trafiony pomysł. Jeśli chcesz, pomogę Ci z bazarkiem, tzn. mogę go zrobić a poprowadzisz sama, podawanie konta, zbiórka kaski i wysyłka do Ciebie będzie należeć. Daj znać czy się decydujesz, wtedy na maila poproszę opisy i najlepiej dostęp (link) do albumu ze zdjęciami bazarkowymi. Chodzi o to, żeby już były na jakimś serwerze. Jestem za ogłoszeniami w lokalnych gazetach, ale zupełnie nie wiem jakie tam są, jako, że jestem z innej części pl.
  18. Osobiście też nie lubię takiego odwlekania... Pozostaje wierzyć, że wszystko będzie jak trzeba i czekać na odpowiedni czas.
  19. Oj, biedna Polcia :shake: zrobię bazarek, może jeszcze przed Świętami mi się uda.
  20. Biedaczek, teraz pewnie zaczyna i kończy dzień lekami. Ale jeśli mają pomóc, trzeba systematycznie zażywać. Trzymajcie się.
  21. Śliczny Senuś a jaki zadumany na niektórych fotkach. :)
  22. Zaglądam do Lizy, brak wiadomości to pewnie wszystko w porządku, i oby jak najdłużej.
  23. Maciek, co tam u Was? Jak się czuje Morgan?
×
×
  • Create New...